Фільтр

Gree - лідер в області виробництва кондиціонерів в Азії

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Gree GWH21(09+12)MB-K1NNA4A
Ціну уточнюйте
Комплектація кондиціонери Gree GWH24(12X2)MB-K1NNA4A
Ціну уточнюйте
Комплектація кондиціонери Gree GFH18K3BI/GUHN18NK3AO
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GFH24K3BI/GUHN24NK3AO
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GFH42K3BI/GUHN42NM3AO
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12UB-K3DNA3A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GFH36K3BI/GUHN36NM3AO
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12KF-K3DNA5A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12KF-K3DNA5A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH18UC-K3DNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH09UB-K3DNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12UB-K3DNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN12JBNK1A1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12PB-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN24JDNK1A1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH18PD-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH07PA-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN18JCNK1A1A
Ціна по запиту

Настенный кондиционер GreeКупити кондиціонер Gree в Києві за демократичною ціною і з доставкою по всій Україні тепер можна у магазині Альтер Ейр. Ми надаємо повний асортимент кондиціонерів і спліт-систем цього бренду.
Gree – це велика кількість можливостей і широкий функціонал, висока якість матеріалів виготовлення та комплектуючих, велика продуктивність і відсутність додаткового обслуговування.

Якщо Ви замислюєтеся про придбання потужного і ефективного кондиціонера для свого будинку, квартири, офісу, ресторану, складу, то Gree – прекрасний варіант для цього. Компанія Альтер Ейр рекомендує звернути увагу на представлені у нас моделі і вибрати ту, яка влаштує Вас і за функціями, і за ціною.

Основними перевагами кондиціонерів і спліт-систем Gree є наступні:
1. Низька ціна. Хоч ці кондиціонери і виробляють у Китаї, однак якість цього обладнання досить висока. Така цінова політика забезпечує велику кількість прихильників даного бренду, так як за відносно демократичну ціну Ви отримуєте багатофункціональні кондиціонери.
2. Багатий асортимент. Широке різноманітність і постійні новинки дозволяють підібрати оптимальний варіант кондиціонери Gree для Вашого приміщення. Серед типів внутрішніх блоків можна знайти настінні, канальні, касетні, колонні, мобільні, підстелеві.

БАЖАЄТЕ РОЗПОЧАТИ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ3. Інвенторні і інверторні моделі. Кондиціонери Gree бувають як з функцією інверторного управління, так і без неї. Завдяки даній опції, необхідний рівень температури в приміщенні встановлюється дуже швидко, і Ви не будете надто довго чекати, коли ж спаде спека в кімнаті.
Кондиционер Gree бизнес класса - кассетные и канальные4. Підігрів та охолодження повітря. Ви можете на свій розсуд вибирати: підняти або опустити температуру повітря у Вашому домі з допомогою Gree кондиціонера  (серія GWH, GFH, GKH та ін). Це дуже зручно і дозволяє використовувати його навіть в якості опалювального елемента в холодний період року.
5. Осушення повітря. Деякі моделі кондиціонерів Gree допоможуть Вам впоратися із зайвою вологою в приміщенні за рахунок функції осушення. Коли вологість приходить в норму, дана функція автоматично вимикається.
6. Фільтрація повітря. Завдяки системі вбудованих фільтрів, кондиціонери і спліт-системи Gree очищають повітря від бактерій, пилу, алергенів і мікробів, а також насичують його іонами.
7. Нестандартний дизайн. Кондиціонери Gree виробляються як в базовому виконанні, так і в оригінальному дизайні і різних кольорів. Ви самостійно можете підібрати тон кондиціонера таким чином, щоб він підходив під колір інтер'єру.
8. Різноманітність способів монтажу. Кондиціонери Gree дозволяють не обмежуватися тільки настінного установкою внутрішнього блоку. Різні моделі Ви можете монтувати на підлозі, під стелею, у кутку кімнати, в зоні підшивної стелі або взагалі переміщати на свій розсуд з кімнати в кімнату.
9. Економія електроенергії. За рахунок здатності швидко встановлювати задані параметри мікроклімату, кондиціонери Gree дозволяють витрачати менше електрики на свою роботу. Навіть при безперервному функціонуванні протягом тривалого часу, вони не споживають багато енергії, так що Ви можете не хвилюватися, що експлуатація цього обладнання буде фінансово затратною.
10. Автоматичний перезапуск. Часто трапляється, що електрика подається нестабільно або іноді відключається. В такому випадку кондиціонер Gree переходить в безпечний режим, а при відновленні подачі живлення, перезапускається з усіма заданими параметрами.

Звертаючись за кондиціонером в компанію Альтер Ейр, Ви не тільки заощаджуєте свої кошти, але і отримуєте сертифікований якісний товар від виробника з гарантією. Гнучка система знижок, яка працює в нашій компанії, дозволить придбати кондиціонер за найбільш вигідною ціною на українському ринку.

НЕОБХІДНА ДОПОМОГА? ЗАЛИШТЕ СВІЙ ЗАПИТ У ФОРМІ