Фільтр

Спліт-системи Lessar - сучасний кондиціонер за доступною ціною

Ви вибрали
-
Стендова модель Lessar
ціна 7005грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE09KLA2B
ціна 11880грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE12KLA2B
ціна 12990грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-H18KOA2A
ціна 16890грн
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE48DMA4/LU-HE48UMA4
ціна 62550грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-H12KPA2
ціна 9450грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H48TEA4/ LU-H48UGA4
ціна 41422грн
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE12DMA2/LU-HE12UMA2
ціна 27522грн
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE55DMA4/LU-HE55UMA4
ціна 66442грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H07KLA2
ціна 7550грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H41TIA4/LU-H41UGA4
ціна 35862грн
Канальний кондиціонер Lessar LS-H60DGA4/LU-H60UGA4
Индивидуальный расчет стоимости
Кондиціонер LESSAR LS/LU -HE07KRA2
ціна 10800грн
Кондиціонер Lessar LS/LU-H09KOA2A
ціна 7990грн
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE36DMA4/LU-HE36UMA4
ціна 54210грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H24KKA2
ціна 19990грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE18KLA2B
ціна 19490грн

Высокоэффективный настенный кондиционер Lessar

Компанія Lessar - це вже відбувся, успішний гравець кліматичного ринку. В Україні компанія вже досить довгий час і встигла зарекомендувати себе як доступний і надійний виробник. Компанія Альтер Ейр використовує техніку Lessar вже багато років, багато наших клієнтів радіють купленому кондиціонеру Lessar.

Настінні кондиціонери Lessar

Настінні спліт-системи Lessar - це ефективні кліматичні комплекси. Основною перевагою даного устаткування є компресор, який виробляється за ліцензією компанії Toshiba. Тому можна бути впевненим на 100%, що кондиціонер в рамках своєї роботи точно не доставить вам ніяких турбот. Настінні спліт системи Lessar складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку; внутрішній блок кріпиться безпосередньо на стіну.

Такі системи найчастіше застосовуються в сучасному світі для створення комфортного мікроклімату в приватних будинках і квартирах, за рахунок невисокої ціни, простоти монтажу і здатності задовольнити навіть найбільш жорсткі вимоги клієнта по клімату. Компанія Альтер Ейр здійснює монтаж настінних кондиціонерів Lessar за найдоступнішими цінами в Києві.

Канальні кондиціонери Lessar

Производительный канальный кондиционер Lessar

Канальні кондиціонери Lessar – це унікальні спліт-системи, які використовуються в приміщеннях, де необхідно приховати внутрішній блок кондиціонера. В основному такі вимоги висуваються в квартирах, будинках, офісах, де дуже жорсткі вимоги по дизайну інтер'єру. Однак використання таких кондиціонерів трохи ускладнений специфічним монтажем.

Адже для того щоб правильно з монтувати канальний кондиціонер, необхідно мати підстельовий простір, в якому буде захований внутрішній блок, повітря в приміщення може подаватися або безпосередньо, через ґрати, або через систему повітропроводів. Такий внутрішній блок можна змонтувати в сусідньому приміщенні, по відношенні до того, в якому здійснюється кондиціювання.

Касетні кондиціонери Lessar

Касетні кондиціонери Lessar – використовуються в ресторанах, офісах, великих приміщеннях. Це обумовлено тим, що система розподілу повітря касетних кондиціонерів Lessar, дозволяє поширювати повітря на чотири сторони. Це означає, що жодна точка в приміщенні, не буде надмірно відрізнятися по температурі. Надійність касетних кондиціонерів Lessar, перевірений часом на багатьох наших об'єктів. Ні один клієнт, нашої компанії, не звернувся за поверненням або незадоволеності компанії Lessar.

Зовнішні блоки кондиціонерів Lessar, оснащені компресорами компанії Toshiba, інверторні компресори не просто збільшують надійність всього агрегату, але і набагато ефективніше впливають на клімат і економлять ваші кошти.

Універсальні кондиціонери Lessar

Внутренний блок универсального кондиционера Lessar

Універсальні кондиціонери Lessar – це спліт-системи, внутрішній блок яких відрізняється універсальністю монтажу і може бути встановлений як на стіні біля підлоги, так і паралельно стелі. Такі кондиціонери можуть використовуватися абсолютно в будь-яких умовах. Наприклад, для кондиціювання квартири або офісу. Часто такі кондиціонери використовують для спортзалів, конференц-холів. Універсальні кондиціонери Lessar, це дуже вигідна покупка, так як буде довгий час служити вам без будь-яких проблем.

Кондиціонери Лессар - вигідне і недороге придбання

Кліматична техніка Lessar дозволяє вирішувати найскладніші завдання з клімату в самих різних приміщеннях. Сертифіковане використання у виробництві, агрегатів інших, більш розвинених компаній, підніма ет торговельну марку Lessar, на більш вищий рівень продукції. За детальною інформацією та знижками звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр пр телефоном 0800330828.