Фільтр

Mitsubishi Electric - японські кондиціонери преміум класу

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE
ціна 25495грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD25VAQ/SUZ-KA25VA
ціна 60539грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD35VAQ/SUZ-KA35VA
ціна 65235грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SLZ-KA25VAL/SUZ-KA25VA2
ціна 58667грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SLZ-KA25VAL/SUZ-KA25VA2
ціна 66856грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE/MUZ-SF35VE
ціна 31883грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF42VE3S/MUZ-EF42VE
ціна 42657грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF35VE3W/MUZ-EF35VE
ціна 33132грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA
ціна 37874грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE/MUZ-GF60VE
ціна 53293грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR-E1/MUZ-LN25VG-E1
ціна 39409грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE
ціна 37880грн

Людям, які цінують високу якість побутової техніки, фахівці компанії «Альтер Ейр» рекомендують звернути увагу на кліматичну техніку від Mitsubishi Electric.

Якість техніки

Кондиционер Mitsubishi Electric в интерьере дома Побутові кондиціонери повітря Mitsubishi Electric, користуються популярністю в Київі та Україні вже давно, з 90-их років вони зарекомендували себе як виключно надійна техніка, яка працює без збоїв і складного сервісного обслуговування довгі роки. Обладнання «преміум» класу проводиться повністю в Японії, срендий і нижній цінові сегменти на заводах в інших країнах відповідно до стандартів управління і виробничої культури корпорації (що не має нічого спільного з низькопробної «ліцензійної» складанням «під торговою маркою»).


Для цінителів, міцубісі електрик регулярно оновлює дизайн своєї продукції і випускає спеціальні дизайнерські серії (в деяких випадках це можуть бути окремі дизайнерські варіанти в рамках існуючого модельного ряду) за що отримує нагороди, не тільки в Азіатській-Тихоокеанському регіоні, але і Європі. Яскравий приклад серія побутових кондиціонерів DeLux, що володіє мінімалістичним дизайном, наступним актуальним тенденціям.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Інверторні кондиціонери

Кондиціонери Мітсубісі Електрик в більшості оснащуються інверторної системою управління. У статтях на нашому сайті ми вже розглядали детально особливості технології, такі як принцип роботи, експлуатаційні характеристики і т. п. Що б бути короткими і не повторюватися скажімо, що кондиціонер міцубісі електрик набагато економічніше систем постійної продуктивності. У Mitsubishi Electric Inverter менший витрата електроенергії, менший знос компресора, менші навантаження на електричну мережу, більш точне підтримання температурних режимів в приміщенні. Крім цього потрібно зазначити, що інверторні кондиціонери Міцубісі Електрик є одними з «законодавців моди» на ринку за рахунок першочергового впровадження технічних нововведень, які лише через час перелицензируются і з'являться у конкурентів.
Інверторне керування здатне регулювати обертів компресора для плавного набору потрібної температури та підтримання заданої температури після її досягнення не за рахунок постійних включень і виключень, а з допомогою переходна на знижені обертів. Такий принцип роботи, не тільки економить енергію, але точніше підтримують температуру в приміщенні. Якщо ви шукаєте висококласні інверторніmitsubishi electric кондиціонери зі стильним зовнішнім виглядом то вас можуть зацікавити Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES/MUZ-EF25VE.

Використання технології теплового насоса кондиціонери Mitsubishi Electric Zubadan

Лінійкатеплових насосів Mitsubishi Electric Zubadan може використовуватися в таких модифікаціях: побутовий, напівпромислової, і мультизональної. Продуктивність теплових насосів, що використовують низькопотенційне тепло зовнішнього повітря, зменшується при зниженні температури на вулиці. Теплові насоси Mitsubishi Electric відрізняються дуже високою енергоефективністю, що позитивно позначиться на Вашому бюджеті.

Не можна не відзначити високоефективної системи очищення повітря Plasma Quad, застосовуваної в даних пристроях, яка захистить ваш будинок від таких факторів, як пил, бактерії, віруси, алергени і т. д.

Очищення повітря за допомогою кондиціонера

Особливу увагу японський виробник приділяє якості повітря, його безпеки для здоров'я. Запатентовані системи очищення повітря, дозволяють зробити повітря у Вас в будинку, максимально чистим і безпечним. При цьому Міцубіші не вводить споживача в оману привабливими маркетинговими прийомами, такими як перейменування типів повітряних фільтрів, приписування їм неіснуючих властивостей (або явне невідповідність їх ефективності). Ви можете бути впевнені що отримуєте найкраще і повністю відповідає вашим очікуванням.
Отже, системи очищення призначені не тільки для людини, але і служать захисною мірою для кондиціонера. Це потрібно так як в спліт-системі є рекператор, де постійно змінюється температура, активно утворюється конденсат і осідає всередині пристрою. В умовах високої вологості можуть не тільки утворюватися різні цвілеві грибки, шкодять здоров'ю, але й банально виникати корозія елементів самої установки. Системи фільтрації в спліт-системах типу Mitsubishi Electric MSZ-FD25VA/MUZ-FD25VA усувають цю проблему, при цьому володіючи можливістю зволоження та очищення повітря (системи URURU & SARARA). Придбати її ви можете за вигідною ціною Альтер Ейр.

Настенный кондиционер mitsubishi в интерьере квартиры

Підсумок

Як стає ясно з вищевикладеного кондиціонери Mitsubishi Electric - сучасні кліматичні установки, здатні регулювати буквально всі параметри клімату в закритому приміщенні. Топові рішення від японського концерну надають функції недоступні продукції конкурентів, такі як об'єднання в одній установці функцій обігріву, зволоження, осушення, озонування і припливної вентиляції повітря. Безпрецедентна функціональність поєднується з високою якістю, турботою про здоров'я споживача, економічністю роботи. Жоден з параметрів не йде в розріз з іншими, демонструючи ідеальний баланс.

Кондиціонери mitsubishi купити у офіційного представника Альтер Ейр.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ