Фільтр

Mitsubishi Electric - японські кондиціонери преміум класу

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-DM25VA/MUZ-DM25VA
ціна 17448грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ35VA/MUZ-HJ35VA
ціна 19826грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA
ціна 16566грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ50VA/MUZ-HJ50VA
ціна 28349грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE
ціна 24528грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD25VAQ/SUZ-KA25VA
ціна 57875грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD35VAQ/SUZ-KA35VA
ціна 62364грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SLZ-KA25VAL/SUZ-KA25VA2
ціна 56085грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SLZ-KA25VAL/SUZ-KA25VA2
ціна 63914грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-DM35VA/MUZ-DM35VA
ціна 20788грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF25VE3B/MUZ-EF25VE
ціна 26666грн
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP125KA
ціна 85771грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric PKA-RP100KAL/PUHZ-ZRP100VKA
ціна 203178грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE
ціна 36446грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG
ціна 26132грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR-E1/MUZ-LN25VG-E1
ціна 36606грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-HR42VF/MUZ-HR42VF
ціна 24154грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MLZ-KA25VA/MXZ-2D33VA
ціна 65490грн

Людям, які цінують високу якість побутової техніки, фахівці компанії «Альтер Ейр» рекомендують звернути увагу на кліматичну техніку від Mitsubishi Electric.

Якість техніки

Кондиционер Mitsubishi Electric в интерьере дома Побутові кондиціонери повітря Mitsubishi Electric, користуються популярністю в Київі та Україні вже давно, з 90-их років вони зарекомендували себе як виключно надійна техніка, яка працює без збоїв і складного сервісного обслуговування довгі роки. Обладнання «преміум» класу проводиться повністю в Японії, срендий і нижній цінові сегменти на заводах в інших країнах відповідно до стандартів управління і виробничої культури корпорації (що не має нічого спільного з низькопробної «ліцензійної» складанням «під торговою маркою»).


Для цінителів, міцубісі електрик регулярно оновлює дизайн своєї продукції і випускає спеціальні дизайнерські серії (в деяких випадках це можуть бути окремі дизайнерські варіанти в рамках існуючого модельного ряду) за що отримує нагороди, не тільки в Азіатській-Тихоокеанському регіоні, але і Європі. Яскравий приклад серія побутових кондиціонерів DeLux, що володіє мінімалістичним дизайном, наступним актуальним тенденціям.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Інверторні кондиціонери

Кондиціонери Мітсубісі Електрик в більшості оснащуються інверторної системою управління. У статтях на нашому сайті ми вже розглядали детально особливості технології, такі як принцип роботи, експлуатаційні характеристики і т. п. Що б бути короткими і не повторюватися скажімо, що кондиціонер міцубісі електрик набагато економічніше систем постійної продуктивності. У Mitsubishi Electric Inverter менший витрата електроенергії, менший знос компресора, менші навантаження на електричну мережу, більш точне підтримання температурних режимів в приміщенні. Крім цього потрібно зазначити, що інверторні кондиціонери Міцубісі Електрик є одними з «законодавців моди» на ринку за рахунок першочергового впровадження технічних нововведень, які лише через час перелицензируются і з'являться у конкурентів.
Інверторне керування здатне регулювати обертів компресора для плавного набору потрібної температури та підтримання заданої температури після її досягнення не за рахунок постійних включень і виключень, а з допомогою переходна на знижені обертів. Такий принцип роботи, не тільки економить енергію, але точніше підтримують температуру в приміщенні. Якщо ви шукаєте висококласні інверторніmitsubishi electric кондиціонери зі стильним зовнішнім виглядом то вас можуть зацікавити Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES/MUZ-EF25VE.

Використання технології теплового насоса кондиціонери Mitsubishi Electric Zubadan

Лінійкатеплових насосів Mitsubishi Electric Zubadan може використовуватися в таких модифікаціях: побутовий, напівпромислової, і мультизональної. Продуктивність теплових насосів, що використовують низькопотенційне тепло зовнішнього повітря, зменшується при зниженні температури на вулиці. Теплові насоси Mitsubishi Electric відрізняються дуже високою енергоефективністю, що позитивно позначиться на Вашому бюджеті.

Не можна не відзначити високоефективної системи очищення повітря Plasma Quad, застосовуваної в даних пристроях, яка захистить ваш будинок від таких факторів, як пил, бактерії, віруси, алергени і т. д.

Очищення повітря за допомогою кондиціонера

Особливу увагу японський виробник приділяє якості повітря, його безпеки для здоров'я. Запатентовані системи очищення повітря, дозволяють зробити повітря у Вас в будинку, максимально чистим і безпечним. При цьому Міцубіші не вводить споживача в оману привабливими маркетинговими прийомами, такими як перейменування типів повітряних фільтрів, приписування їм неіснуючих властивостей (або явне невідповідність їх ефективності). Ви можете бути впевнені що отримуєте найкраще і повністю відповідає вашим очікуванням.
Отже, системи очищення призначені не тільки для людини, але і служать захисною мірою для кондиціонера. Це потрібно так як в спліт-системі є рекператор, де постійно змінюється температура, активно утворюється конденсат і осідає всередині пристрою. В умовах високої вологості можуть не тільки утворюватися різні цвілеві грибки, шкодять здоров'ю, але й банально виникати корозія елементів самої установки. Системи фільтрації в спліт-системах типу Mitsubishi Electric MSZ-FD25VA/MUZ-FD25VA усувають цю проблему, при цьому володіючи можливістю зволоження та очищення повітря (системи URURU & SARARA). Придбати її ви можете за вигідною ціною Альтер Ейр.

Настенный кондиционер mitsubishi в интерьере квартиры

Підсумок

Як стає ясно з вищевикладеного кондиціонери Mitsubishi Electric - сучасні кліматичні установки, здатні регулювати буквально всі параметри клімату в закритому приміщенні. Топові рішення від японського концерну надають функції недоступні продукції конкурентів, такі як об'єднання в одній установці функцій обігріву, зволоження, осушення, озонування і припливної вентиляції повітря. Безпрецедентна функціональність поєднується з високою якістю, турботою про здоров'я споживача, економічністю роботи. Жоден з параметрів не йде в розріз з іншими, демонструючи ідеальний баланс.

Кондиціонери mitsubishi купити у офіційного представника Альтер Ейр.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ