Фільтр

Mitsushito - доступні кондиціонери від всесвітньо відомого бренду

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC21BG1
ціна 7364грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC21LG1
ціна 7112грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26LG1
ціна 7700грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC21DG1
ціна 6972грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC53LG1
ціна 13300грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC53BG1
ціна 13300грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC32DIG1
ціна 12964грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26BG1
ціна 8064грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC34HIG1
ціна 13832грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26DG1
ціна 7392грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26BG1
ціна 18732грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26BG1
ціна 9100грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC70LG1
ціна 17668грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC35LG1
ціна 8680грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC25DIG1
ціна 11732грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC35DG1
ціна 8092грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC25HIG1
ціна 12432грн

На ринку кондиціонерів і спліт-систем все частіше спостерігається появи нових перспективних брендів, які пропонують висококласні агрегати за доступною ціною. Серед них можна виділити відносно молоду компанію Mitsushito. Це китайський виробник, який пропонує якісні кондиціонери в оригінальному дизайні.

Найбільш поширені настінні моделі кондиціонерів Mitsushito, оскільки вони компактні, виготовлені з надійних матеріалів і оснащені потужними компресорами, які забезпечують довговічність цих пристроїв.

Mitsushito пропонує широкий функціонал своїх кондиціонерів, які можуть охолоджувати, обігрівати, підсушувати повітря (у випадку з ситуацією підвищеної вологості в будинку), а також працювати в режимі вентилятора. Завдяки цьому кондиціонери Mitsushito набувають все більшу популярність серед вітчизняних споживачів.

Переваги кондиціонерів Mitsushito

Одним з явних переваг, яке виділяє кондиціонери Mitsushito – це доступна ціна. Завдяки інноваційним технологіям, застосовуваним при виробництві даних спліт-систем, інженерам Mitsushito вдалося домогтися істотного зниження витрат і відповідно – вартості кондиціонерів. За рахунок цього, якість залишилася на високому рівні, а ціни дозволяють кожному придбати висококласний кондиціонер Mitsushito.

Кондиционер Mitsushito в помещении

Також плюсом виступає висока продуктивність спліт-систем Mitsushito: вони дозволяють охолоджувати і обігрівати приміщення практично цілодобово, при цьому в найкоротші терміни, встановлюючи потрібну користувачу температуру.
Крім того, кондиціонери Mitsushito не споживають велику кількість електроенергії, не дивлячись на високу потужність. Спеціальна конструкція компресора дозволяє економити на енерговитратах при експлуатації кондиціонера.
Приваблює і оригінальний дизайн спліт-систем Mitsushito. Можна вибрати як стандартне виконання – в білому кольорі, так і в чорному. Тому користувач має можливість підібрати кондиціонер під дизайн інтер'єру.

Рекомендовані моделі кондиціонерів Mitsushito

На сайті Альтер Ейр представлено кілька серій кондиціонерів Mitsushito, кожна з яких має свої переваги. Але поєднує їх надійність, довговічність і висока ефективність роботи.

Пример настенного кондиционера Mitsushito

Mitsushito серії SG. Такі кондиціонери чудово підходять для невеликих по площі побутових приміщень (близько 25-35 кв. м). Не дивлячись на те, що ці спліт-системи не оснащені інверторної системою управління, вони здатні дуже швидко встановлювати необхідну температуру в кімнаті. Саме тому вони є і дуже економними, так як не витрачається багато електроенергії на контроль клімату в приміщенні. Крім стандартного охолодження та підігріву повітря дані кондиціонери виконують функції осушення, фільтрації і вентиляції повітря.

Mitsushito серії DG. Більш потужні кондиціонери Mitsushito серії DG – чудова альтернатива для середніх і великих приміщень. З їх допомогою Ви назавжди забудете про спеку влітку і холоді в міжсезоння. Встановлюючи такий агрегат у своєму будинку, Ви робите вибір на користь надійності, якості і неперевершеного дизайну. Крім того, ціна такого кондиціонера помітно нижче, ніж у аналогічних моделей інших брендів.

Mitsushito серії RBG. Стильні дизайнерські кондиціонери Mitsushito серії RBG в чорному кольорі – оригінальне рішення для будинку, квартири або офісу. Такі кондиціонери доповнять Ваш інтер'єр і подарують свіже повітря. Крім того, вони виробляють глибоке очищення повітря від пилу і алергенів, а також знезаражують його за рахунок іонів. Mitsushito серії RBG прості в експлуатації та сервісі: для ефективної роботи і захисту від передчасної поломки рекомендуємо проводити періодичну чистку фільтрів кондиціонера (раз в півроку - рік). Для цього досить зняти передню панель внутрішнього блоку і промити фільтри водою, після чого вони знову готові до роботи.

Стильный кондиционер Mitsushito серии RBG

Купуйте кондиціонери Mitsushito в офіційного представника в Україні – компанії Альтер Ейр. Ми надаємо гарантовану знижку на покупку, а також доставляємо товари по всій території України. Звертайтесь до нас за контактними номерами телефонів і наші фахівці допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант кондиціонера Mitsushito. Телефонуйте прямо зараз: 0800330828.