Фільтр

Кондиціонери 24 типорозміру

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H24KLA2
ціна 21490грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE24KLA2B
ціна 23990грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H24KKA2
ціна 19990грн
Комплектація кондиціонера LG UT24/UU24
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F24DTE5/U-B24DBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F28DTE5/U-B28DBE5/8
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F28DТE5/U-YL28HBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24FTXQ
ціна 26710грн
Настінна спліт-система VERITAS INVERTER NG
ціна 32130грн
Настінний кондиціонер ALPHA NG (INVERTER)
ціна 31810грн
Настінна спліт-система VERITAS INVERTER NG
ціна 32130грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB60C/RXB60C
ціна 38062грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-060BAV/SOBE-060VA
ціна 54710грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-060SHDC
ціна 26820грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS60G/RXS60L
ціна 75758грн
Комплетация спліт-системи Daikin FAQ/RZQSG
Ціну уточнюйте
Настінний кондиціонер ALPHA NG (INVERTER)
ціна 31810грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTX71GV/RX71GV
Индивидуальный расчет стоимости

Стильні внутрішні блоки кондиціонерів Gree дизайнерської серіїУ даному розділі ми пропонуємо високопродуктивні спліт-системи для великих приміщень, чия площа може досягати сімдесяти метрів квадратних. Як випливає з площі, що обслуговується кондиціонер 24 типорозміру має потужність 7 кВт, залежно від виробника і конкретній моделі ця цифра може відрізнятися.

Настінні кондиціонери — самий доступний варіант для високопродуктивних кліматичних систем, в топових моделях виробникам вдалося зменшити розміри внутрішнього блоку, а так само його шум. Що зіграло позитивну роль не тільки з естетичної точки зору, але і підвищило комфорт людей, що знаходяться в будівлі. Такі кондиціонери часто можна зустріти в кафе, офісах і невеликих спортивних центрах.

Канальні кондиціонери ДайкінНайбільш затребувані у великих комерційних об'єктах касетні і канальні кондиціонери дозволяють більш раціонально розподіляти повітряні потоки, з урахуванням специфіки приміщень. Перші можуть рівномірно розподіляти холодний/теплий повітря перебуваючи в центрі приміщення, другі узгоджено працювати разом з системою вентиляції.
Якщо вас зацікавила система вентиляції і кондиціонування, то компанія Альтер Ейр може запропонувати індивідуальний проект забезпечує не тільки комфорт, але і низьке споживання електроенергії, малі втрати тепла в холодну пору року.

Цікавою пропозицією для підтримки заданих параметрів температури у великих холах, вестибюлях, залах може стати колонний кондиціонер 24000 btu від Дайкин. Холодний повітряний потік в такому кондиціонері спрямований під кутом вгору, що дозволяє не створюючи протягів і дискомфорту для відвідувачів рівномірно охолоджувати великі приміщення.

Для цієї мети так само добре можуть послужити стельові та універсальні кондиціонери, які розсіюють повітряний потік зверху вниз і частіше актуальних для великих приміщень мають велику протяжність при малій ширині.

Якого типу кондиціонер 7 кВт підійде для ваших цілей варто визначати виходячи з розмірів, призначення і геомет рической форми приміщення. У ряді випадків із завданням однаково добре можуть впоратися різні типи устаткування і головним фактором вибору стає ціна. Що стосується оптимального розміщення обладнання, доставки та монтажу довірте це справи професіоналам. Компанія Альтер Ейр має великий досвід створення кліматичних систем різної складності по всій Україні і готова вирішити поставлені завдання в оптимальні терміни.