Фільтр

Кондиціонери 5 типорозміру

Ви вибрали
-
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити параметри пошуку :)

Настінний кондиціонер 5000 btu Тошиба

Представлені в даному розділі спліт системи володіють найменшою холодопродуктивністю і призначені насамперед для невеликих приміщень, де ставити більш дороге обладнання не тільки економічно не вигідно, але й не логічно з точки зору економії простору і комфорту людей, що знаходяться в кімнаті. Насамперед їх сфера це малогабаритні квартири в будинках радянської будівлі та бюджетні пропозиції в новобудовах. Часто кондиціонер 5 типорозміру ставлять у маленькій кухні, де в літній час (особливо якщо кімната знаходиться з "сонячної сторони") навіть при ефективній роботі кухонної витяжки стає занадто жарко для того що б готувати з комфортом. Так само це може бути спальна кімната і будь-яке інше приміщення площею до 15 квадратних метрів.

Коли ми говоримо кондиціонер 5000 btu мається на увазі його номінальна потужність в британських теплових едицинах, в метричній системі вимірювання потужність становить 1,5 кіловат. Холодопродуктивність досить скромна, проте, це дає ряд переваг обладнання:
- невеликі розміри внутрішнього блоку, як правило для даного типорозміру передбачається настінні, канальні та універсальні (напольно-стельові) внутрішні блоки спліт системи;
- тиха робота, що виходить з менших розмірів і потужності;
- дешевизна.
Так що можна з упевненістю сказати, що дане обладнання знаходить свого споживача, маючи свою нішу.

Що може бути простіше ніж управління кондиціонером?

Підібрати і купити кондиціонер 1,5 кВт для свого будинку ви можете на інтернет-сайті Альтер Ейр або зателефонувавши за телефоном 0800330828 зв'язавшись з нашими менеджерами. Вони допоможуть вам з вибором обладнання, його доставкою в найкоротші терміни, установкою. Що стосується установки, на неї поширюється спеціальна гарантія від компанії, крім офіційної на обладнання від виробника.