Фільтр

Кондиціонери 7 типорозміру

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H07KLA2
ціна 7550грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 18581грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-H07KPA2
ціна 6990грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S07XN7
ціна 8700грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC21LG1
ціна 7112грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS-07HF/N3
ціна 9999грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 41628грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-07PKVP-ND/RAS-07PAVP-ND
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24FTX5
ціна 27490грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXM20M/RXM20M
ціна 35898грн
Спліт-система PRIMA SILVER MATT
ціна 9300грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTX20J3/RX20K
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LW/RXG20L
ціна 43523грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIH/SOH-020SHDB
ціна 7280грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS20G/RXS20L
ціна 35232грн
Спліт-система FTXP-M COMFORA
ціна 26274грн

Кондиціонер 7000 btu - клас спліт системи припускає холодопродуктивність 7 тисяч британських теплових одиниць або двох кВт в метричній системі вимірювання. Один з найпопулярніших типорозмірів настінних кондиціонерів використовуються в багатоквартирних будинках, а так само в невеликих офісних приміщеннях площею до 20 квадратних метрів. В основному виробники в даному класі випускають настінні кондиціонери, внутрішні блоки інших типів на дану потужність зазвичай випускаються для мультизональних кліматичних систем окремо.

У нашому каталозі представлені всі популярні в Україні бренди і можливо, вибрати собі модель в самих різних бюджетних рамках. Розглянемо на прикладі трьох моделей можливості кажлого з цінових класів обладнання.

SAKATA SIH / SOH-20SFC - кондиціонер доступний кожномуБюджетний ціновий сегмент - самий доступний кондиціонер 2 кВт SAKATA SIH/SOH-20SFC, китайського виробництва. Це спліт система постійної продуктивності з невеликим запасом потужності понад номіналу для компенсації неточності регулювання температури в приміщенні, властивої всім кондиціонерів постійної продуктивності. 2,2 кВт холодопродуктивності і 2,3 теплопродуктивності відповідно, при цьому на обігрів кондиціонер рекомендується включати при температурі не нижче -7 градусів. З достоїнств слід зазначити автоматику рівня більш дорогих кондиціонерів з автодіагностикою, захистом від нештатних режимів і вбудований повітряний фільтр каталітичного типу. Гарантія від виробника становить один рік.

Надійний японський кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRK20ZJ-S / SRC20ZJ-SСередній ціновий сегмент - MITSUBISHI HEAVY SRK20ZJ-S/SRC20ZJ-S, японська спліт система тайландской складання. Це інверторний кондиціонер володіє високою енергоефективністю і підвищеної теплопродуктивністю (2,7 кВт), що дозволяє йому ефективно працювати взимку. Мінімальна робоча температура становить -15 градусів за Цельсієм. Кондиціонер так само володіє вбудованим каталітичним фільтром, системою захисту від обмерзання, перепадів напруги, а його робота може бути запрограмована або по таймеру або по преду становленным режимам. Гарантія від виробника становить один рік.

Daikin Emura - побутовий кондиціонер нового поколінняТоп ціновий сегмент - інверторний кондиціонер DAIKIN EMURA FTXG20LS/RXG20L, проведений на чеському заводі Дайкин. Це обладнання має найвищий рівень енергоефективності А+++ і споживає не більше 0,5 кВт потужності. Має вбудований іонізатор і каталітичний фільтр, датчик присутності керуючий інтенсивністю і напрямком повітряних потоків в трьох площинах. Гарантія від виробника становить три роки.

Підводячи підсумок можна сказати, що якщо вам потрібно кондиціонер 7 типорозміру, то інтернет-магазин кліматичної техніки Альтер Ейр може запропонувати вибір на будь-який смак і гаманець. Більше того, ми самі здійснюємо доставку і установку кондиціонерів по Києву.