Фільтр

Кондиціонери 9 типорозміру

Ви вибрали
-
SIE/SOE-25SA
ціна 9430грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 19214грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE09KLA2B
ціна 11880грн
Кондиціонер Lessar LS/LU-H09KOA2A
ціна 7990грн
Настінний кондиціонер Sakata SIH/SOH-025SHDB
ціна 8200грн
Комплектація кондиціонери Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC
ціна 48500грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 33866грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-025SHDC
ціна 11810грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXE
ціна 15200грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTX5
ціна 13950грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09XN7
ціна 9450грн
Настінний кондиціонер LESSAR LSLU-H09KPA2
ціна 7490грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 45821грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXQ (WI-FI)
ціна 15340грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC21BG1
ціна 7403грн
Комплектація кондиціонера Mitsushito SMK/SMC26LG1
ціна 7741грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS25F/RXS25L3
Индивидуальный расчет стоимости

Підлоговий кондиціонер DAIKIN FVXG35K/RXG35LПредставлені в даному розділі спліт-системи призначені для охолодження, обігріву, осушення і вентиляції повітря в приміщеннях площею до 25 метрів квадратних, що відповідає номінальній холодопродуктивності в 2,5 кіловата. Природно в залежності від виробника обладнання та модельного ряду номінальна потужність може незначно відрізнятися (так у одного виробника це кондиціонер 2,5 квт, а іншого 2,7 кВт). На сьогоднішній день даний клас потужності можна вважати одним з найбільш поширених і популярних на ринку побутової кліматичної техніки, оскільки в багатоквартирних та приватних будинках (особливо старої споруди) їх потужності зазвичай вистачає для вітальні або їдальні.


Neoclima Lux Inverter - доступний побутовий кондиціонерЯкщо вам потрібен дешевий кондиціонер 9000 btu для дому то Альтер Ейр може запропонувати продукцію компаній Ballu, Sakata, Neoclima, Mitsushito, Lessar. Їх продукцію можна охарактеризувати як "робочі конячки" надають базовий набір функцій, що мають при цьому стильний зовнішній вигляд.


Якщо вас цікавить більш просунуті в плані функціональності моделі, здатні ефективно працювати при низьких температурах, то варто звернути увагу на Mitsubishi Heavy, Toshiba, Gree, Cooper&Hunter.


Для тих кому потрібно виняткова надійність, просунуті функції управління, робота в зимовий період і повноцінні функції теплового насоса Альтер Ейр рекомендує інверторні спліт-системи Mitsubishi Electric, Daikin і Panasonic.

Крім настінних кондиціонерів, традиційно використовуваних для будинку ми можемо запропонувати:
Підлоговий кондиціонер COOPER & HUNTER CH-M09K6S- канальні кондиціонери, які завдяки прихованого монтажу не займають простору в приміщенні, надзвичайно тихі і навіть можуть працювати спільно з вентиляційною системою для припливу свіжого повітря;
- касетні кондиціонери, які використовуються в торгових залах магазинів і супермаркетів, а так само в невеликих ресторанах і клубах. У нашому каталозі представлені моделями інверторного типу і постійної потужності у різних цінових сегментах;
- мобільні кондиціонери, наприклад COOPER&HUNTER CH-M09K6S, який досить часто можна зустріти влітку встановленим на літніх вуличних майданчиках кафе і ресторанів і пересувних атракціонів, де йому просто немає альтернатив;
- підлогові кондиціонери, які встановлюють в офісах і будинках в якості обігрівача в холодну пору року і як кондиціонер в літній, рекомендуємо звернути увагу на недорогу спліт-системи COOPER&HUNTER СН-S09FVX.

Все це обладнання можна замовити в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр з доставкою та монтажем, доставка здійснюється по всій Україні, монтаж по Києву та області. При цьому купивши у нас кондиціонер 9 ви отримуєте офіційну гарантію не тільки на обладнання (від виробника), але і від нас на якість монтажу.