Фільтр

Кондиціонери Toshiba - сучасні спліт-системи для дому та бізнесу

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-07PKVP-ND/RAS-07PAVP-ND
Индивидуальный расчет стоимости
Спліт-система Toshiba RAS-18U2KH2S-EE/RAS-18U2AH2S-EE GOLD
ціна 15999грн
Спліт-система Toshiba RAS-09U2KH2S-EE / RAS-09U2AH2S-EE GOLD
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-22N3KV-E/RAS-22N3AV-E2
ціна 34999грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-10SKHP-ES/RAS-10S2AH-ES
ціна 11999грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-13SKHP-ES/RAS-13S2AH-ES
ціна 12499грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-24SKHP-ES2/RAS-24S2AH-ES2
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-10SKVP-ND/RAS-10SAVP-ND
Индивидуальный расчет стоимости
Спліт-система Toshiba RAS-24U2KH2S-EE/RAS-24U2AH2S-EE GOLD
ціна 19999грн
Спліт-система Toshiba RAS-12U2KH2S-EE/RAS-12U2AH2S-EE GOLD
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AV-E2
ціна 32999грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3AV-E2
ціна 22499грн
Спліт-система Toshiba RAS-07U2KH2S-EE/RAS-07U2AH2S-EE GOLD
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-22N3KVR-E/RAS-22N3AV-E2
ціна 34999грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-16SKVR-E/RAS-16SAVR-E
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-10PKVP-ND/RAS-10PAVP-ND
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 34999грн
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-13SKVP-ND/RAS-13SAVP-ND
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Toshiba RAS-18SKHP-ES/RAS-18S2AH-ES
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 18999грн

Кондиціонери японського виробника Toshiba – одні з самих затребуваних у світі. І це зовсім не дивно: вони характеризуються підвищеним рівнем надійності, продуктивності роботи і високою якістю комплектуючих матеріалів. Компресори Toshiba використовують інші виробники кондиціонерів, що також може служити доказом надійності внутрішніх компонентів кондиціонера Toshiba.

Кондиционеры Toshiba - бодрящая свежесть для вашего дома

Відгуки про кондиціонери Toshiba тільки підтверджують це твердження. Багато покупці відзначають, що за допомогою даних кондиціонерів можна ефективно охолоджувати і обігрівати приміщення практично круглий рік. Також їх приваблює приємний дизайн і тиха робота цих агрегатів. Більшість з представлених компанією Toshiba кондиціонерів мають інверторне керування, а деякі обладнані функцією іонізації повітря.
Компанія Альтер Ейр ось вже більше 7 років здійснює продаж, монтаж та сервіс кондиціонерів і спліт-систем Тошиба, тому ми знаємо про цю техніці практично всі. У нас представлена тільки оригінальна продукція сертифікована, так що Ви можете бути впевнені, що до Вас у руки потрапить не якась неякісна підробка, а саме кондиціонер Toshiba з Японії.
Кондиціонери Toshiba представлені в двох класах: настінні і підлогові (в залежності від способу монтажу). З великого розмаїття моделей кожен зможе підібрати для свого будинку кондиціонер згідно з побажаннями щодо місця його установки, потужності, зовнішнього вигляду, додаткових функцій і т. д.

Toshiba - все виды сплит-систем для дома и бизнеса

Настінні кондиціонери Toshiba

Настінні кондиціонери Toshiba серії RAS відрізняються компактними розмірами і невеликою вагою, при цьому ефективність їх використання дуже висока. Зовнішня панель внутрішнього блоку виконана в особливому дизайнерському стилі для того, щоб кондиціонери Toshiba чудово вписалися в будь-який інтер'єр. Лицьова панель легко знімається, що значно спрощує зручність користування. Завдяки тому, що їх виробництво і складання здійснюються в Японії, це гарантує надійність і якість. Ці кондиціонери встановлюються в кімнатах площею до 40 кв. м., а за рахунок інноваційного вбудованого компресора вони практично миттєво встановлюють потрібну температуру в приміщенні і запобігають її непередбачені перепади.

Низкое потребление электроэнергии благодаря инверторному управлению в сплит системах Тошиба
Інверторне керування дозволяє в рази менше витрачати енергії на роботу кондиціонера. Toshiba серії RAS практично безшумні і їх робота вже точно не викличе ніякого дискомфорту.

НЕОБХІДНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Підлогові кондиції онер Toshiba

Підлогові кондиціонери Toshiba монтуються в приміщеннях, де небажано чи неможливо встановити інший тип кондиціонерів. Зважаючи на їх компактності і мобільності, їх можна встановлювати в малих приміщеннях (до 30 кв. м) і не захаращувати кондиціонером простір. Їх також можна кріпити на стіну, на невелику висоту від підлоги.
Крім високої ефективності кондиціонування і обігріву, підлогові кондиціонери Toshiba дозволяють здійснювати вентиляцію повітря, а також його очищення (за рахунок серії спеціальних фільтруючих елементів). За допомогою вбудованого таймера Ви можете встановлювати період роботи і час відключення кондиціонера.
Підлогові кондиціонери Тошиба можуть входити до складу як спліт і мульти-спліт, так і мультизональних систем кондиціонування.

Підсумок

Щоб визначитися, яка з моделей кондиціонерів Toshiba підійде для Вашого приміщення, звертайтеся в компанію Альтер Ейр. Команда наших професійних менеджерів і інженерів допоможе Вам вибрати з великого асортименту кондиціонер по самій вигідною ціною зі знижкою.

У ФОРМІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ СВОЄ ПИТАННЯ