Обладнання систем вентиляції та кондиціювання

Хіти продажу
Нові товари
Рекомендовані матеріалиНові статті

Це найбільший і найпопулярніший розділ інтернет-магазину нашої компанії, який включає в себе дві великі категорії: обладнання для вентиляції та кондиціонування

Системи вентиляції приміщень для забезпечення комфортного повітрообміну в приміщенні

В цій категорії ви можете знайти техніку, яка служить головним чином для припливної та витяжної вентиляції приміщення. Залежно від типу приміщення/будівлі, поставлених завдань та інших факторів підходить різна вентиляційна техніка. На нашому сайті ви можете придбати:

  • Вентилятори;
  • Вентиляційні установки;
  • Вентиляційні решітки;
  • Дифузори і регулятори витрати повітря;
  • Автоматику та комплектуючі.

Коротко про вентилятори, вентиляційні установки і комплектуючі елементи для цих систем

Приклад побутового вентилятора виробника ElicentВентилятори можуть бути різних типів і підходити для різних приміщень (вентилятори для ванної, канальні, стельові, дахові, кухонні, осьові, відцентрові і камінні).

Побутові вентилятори – найпростіший спосіб забезпечення свіжого і чистого повітря в приміщенні, які порівняно недорого коштують і просто встановлюються.

Якщо вам потрібна комплексна установка, яка зробить повітрообмін в будинку, квартирі або адміністративному приміщенні комфортним і при цьому буде економити ваші кошти, то варто зупинити свій вибір на припливно-витяжних установках з рекуперацією тепла. Таке обладнання для установки вимагає попередніх розрахунків, тому тут не обійтися без допомоги фахівців. Припливно-витяжна установка - дуже ефективне обладнання, здатне очистити і знезаразити повітря, а це у свою чергу сприяє хорошому самопочуттю і настрою людей, які знаходяться в обслуговуємому приміщенні.

Крім основного вентиляційного обладнання, ви також можете придбати додаткові елементи, наприклад, вентиляційні решітки. Деякі вважають, що вони призначені тільки для візуального ефекту, але ця інформація не є правдивою. Насправді вентиляційні решітки служать з метою розподілу повітряного потоку по всьому приміщенню, а також перешкоди для поширення пилу і інших забруднюючих елементів. Дифузори також відносяться до воздухораспределительным пристроїв. Вони можуть бути стельовими, ротаційними, підлоговими і т. д.

Ми пропонуємо і різні комплектуючі елементи до систем вентиляції і автоматику, що сприяє більш ефективній та автоматизованої роботі пристрою. У систему автоматики входять різні регулятори, перемикачі, датчики, таймери і т. д.

Комплектуючі системи автоматики – внутрішні елементи вентиляційної системи. Це, по суті, те, з чого складається система: повітроводи, шумоглушники, фільтри, калорифери, повітроохолоджувачі, засувки, зворотні клапани і протипожежні клапани.

Який асортимент товарів ми можемо запропонувати по системам кондиціонування

Кондиціонування повітря може здійснюватися за допомогою трьох видів обладнання:

  • Кондиціонери і спліт системи;
  • Теплові насоси;
  • Пристрої туманоутворення.

Кожен з представлених типів техніки має свої переваги і недоліки, а вибір залежить від багатьох факторів. Кондиціонер призначений головним чином для охолодження повітря, тепловий насос ж, крім цієї функції, добре впорається і з обігрівом повітря. Природно, за додатковий функціонал потрібно платити, тому ціна на теплові насоси значно вище, ніж на кондиціонери. Вирішувати вам.

Канальна система кондиціонування в інтер’єріКондиціонери за типом внутрішнього блоку діляться на кілька видів:

Найбільш популярними є кондиціонери настінного і канального типу монтажу.

Краще всього обирати інверторні моделі, бо інверторне управління забезпечує високу економічність, практично безшумну роботу і "м’який" старт системи.

Якщо вам потрібен пристрій, який впорається з кондиціонуванням цілої будівлі, то на допомогу прийдуть мультиспліт системи або мультизональні системи(один зовнішній блок + кілька внутрішніх).

Ми вже з'ясували, що для кондиціонування закритих приміщень прийнято використовувати спліт - або мультиспліт системи. Але що ж робити з відкритими площами (наприклад, веранда, альтанка або тераса)? Спеціально для цих цілей створені системи туманоутворення. Наш асортимент містить як автономні, так і набірні системи.

Як і у випадку з вентиляційними агрегатами, системи кондиціонування вимагають додаткової комплектації допоміжних елементів. Це теплоізолятори, фреони, кронштейни, мідні труби, пластикові короби і інші елементи, які об'єднують систему і допомагають їй працювати краще.

Підводячи підсумки

Для того, щоб людина могла відчувати себе комфортно і невимушено, вона повинна перебувати в комфортних кліматичних умовах при правильному повітрообміні. Якщо на вулиці повітря більш-менш свіже саме по собі, то в приміщенні його потрібно постійно контролювати і регулювати за допомогою спеціальної техніки. Все це обладнання систем вентиляції та кондиціонування ви можете придбати у нас на сайті. Ми постійно оновлюємо асортимент наших товарів для того, щоб ви змогли підібрати для себе саме те, що вам потрібно. Якщо вам потрібна консультація щодо вибору тієї чи іншої техніки - ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які нададуть вам всю необхідну інформацію і допоможуть визначитися з вибором конкретної моделі. Крім продажу обладнання, ми ще займаємося проектуванням та монтажем систем різної складності і робимо це якісно і в терміни. Вентиляція і кондиціонування повітря зроблять ваше життя приємніше.