Конвекторні обігрівачі

Фільтр
-
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG BL - meca 2000 (F17 Design)
ціна 1599грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVM – 1500
ціна 1545грн
Настінний/підлоговий конвектор Electrolux ECH/R - 2000 E
ціна 2043грн
Настінний/підлоговий конвектор Electrolux ECH/T - 1000 M
ціна 1179грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 500 (F118 Digit)
ціна 1389грн
Настінний/підлоговий конвектор Electrolux ECH/R - 1000 E
ціна 1598грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 1500 (F118 Digit)
ціна 1619грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVE – 2000
ціна 1781грн
Настінний/підлоговий конвектор Electrolux ECH/T - 1500 M
ціна 1283грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVM – 1000
ціна 1467грн
Настінний/підлоговий конвектор Zanussi ZCH/З – 1500 ER
ціна 1467грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 1000 (F118 Digit)
ціна 1479грн
Настінний/підлоговий конвектор SmartWay SW-CL 1000
ціна 2803грн
Настінний/підлоговий конвектор Electrolux ECH/T - 1500 E
ціна 1807грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 2000 (F118 Digit)
ціна 1749грн

Секретний розділ зі знижками

Відеоогляди

new_video.video_url

Огляд конвектора (обігрівача) Applimo Euro Plus

Переваги і недоліки настінного конвекторного обігрівача Applimo: функціональні та конст...

Компанія Альтер Ейр постійно розширює сфери своєї діяльності. У зв'язку з цим розширюється і асортимент пропонованої продукції. Вже кілька років ми збільшували свої досягнення у сфері опалення приміщень для того, щоб не просто зробити клімат у Вас вдома комфортним і здоровим, але і заощадити Ваші кошти. Сьогодні ми Вам розповімо про конвекторних обігрівачах різних типів, навіщо потрібно купити саме такий електронагрівач, які у них є переваги і недоліки.

Ринок конвекторних обігрівачів досить широкий, наша компанія пропонує тільки найкращу продукцію цієї галузі. Серед представлених у нас електричних обігрівачів можна знайти продукцію компаній Atlantic (Україна), Ballu (Китай), Neoclima (Китай), Roda (Німеччина), Olmo(Китай), Kampmann (Німеччина). Ці моделі володіють різною ціновою політикою, тому вибір залежить від Ваших можливостей і бажань.

Настінні конвектори

Конвектор отоплення настінний

Настінний обігрівач конвекторний - найбільш поширений вид електроконвектора в світі. Принцип його роботи досить простий: всередині знаходиться нагрівальний елемент різної потужності залежно від потреб людини). Повітря проходить через конвектор природним шляхом конвекції. Це означає, що холодне повітря завжди знаходиться внизу приміщення, а після нагрівання він підніметься вгору. Завдяки таким простим законам і досягається ефект конвекції.

Сучасний будинок вимагає використання тільки самої ефективної і точної техніки. Для того, щоб використовувати настінні обігрівачі не потрібно розводка трубопроводу, потрібно лише включити його в розетку. У той же час, якщо Ви хочете організувати опалення всього будинку або квартири за допомогою настінного обігрівача, крім самих обігрівачів Вам необхідно купити ще контролер. Тоді Ви можете поєднати в се конвектора у Вашому домі в одну систему і контролювати кожну зону окремо. Настінні конвектори дозволяють максимально спростити побудову системи опалення та при цьому здійснювати ефективне опалення приміщення.

Світ будь-якої кліматичної техніки не стоїть на місці, іноді розробники агрегатів повинні враховувати побажання дизайнерів. У зв'язку з тим, що все більше людей бажають мати мінімалістичний інтер'єр, були винайдені внутрипідложні конвектора.

Внутрішньопідлогові конвектори

Внутрішньопідлогові конвектори для отоплення будинку

Якщо Ви не хочете бачити на стінах обігрівача і Ви вже використовуєте канальну систему кондиціонування з метою збереження дизайну інтер'єру, тоді Вам потрібно звернути увагу на внутрипідложні конвектора. Така система опалення є особливо ефективною, так як повітря підігрівається знизу приміщення, а саме там знаходиться найбільший холодне повітря. Природно монтаж таких конвекторів трохи ускладнений, адже Вам потрібно мати вільний простір під підлогою, але незважаючи на це, такі конвектора зроблять Ваш будинок теплим навіть у самі холодні вечори. Часто такі конвектора монтуються під вікном, тоді вони виконують кілька функцій, а саме нагрівають повітря в приміщенні, а також запобігають потраплянню холоду від вікна.

Купити конвектор електричний компанія Альтер Ейр. Рекомендуємо попередньо зателефонувати нашим фахівцям з метою отримання вичерпної інформації по опаленню. Всі пристрої електричного конвектора, представлені в нашому магазині, відповідають діючим нормам і стандартам в Україні, а також мають гарантію якості від виробника.

Електрокаміни

Каміни електричні з ефектом живого полумя

Електрокаміни – спеціальні обігрівальні електроприлади, які створять в приміщенні відчуття тепла, комфорту і затишку. Це пристрій імітує звичайний газовий камін, але завдяки своїм особенност ям багато в чому йому виграє. Давайте розглянемо головні переваги камінів електричних:

  • красивий зовнішній вигляд, який гармонійно доповнить інтер'єр Вашого приміщення;
  • зручний монтаж і установка (на відміну від звичайних камінів, вони не вимагають димоходів);
  • невелике енергоспоживання;
  • низька, в порівнянні з газовими/дров'яні каміни, ціна;
  • немає потреби в купівлі палива;
  • ефективний обігрів приміщення;
  • швидке включення/вимикання;
  • виняткова безпека в експлуатації;

На нашому сайті представлений цілий асортимент різних по дизайну і потужності електрокамінів, тому Ви можете підібрати найбільш підходящу для Вашого інтер'єру модель, яка підкреслить вишуканість Вашого приміщення і принесе в нього додатковий затишок.