Фільтр

Ballu - бюджетні електричні обігрівачі для дому

Ви вибрали
-
Обігрівач Ballu BEC/EVM – 1000
ціна 1479грн
Ballu BEC/EVE – 1000 електричний конвектор
ціна 1280грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVM – 1500
ціна 1489грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVE – 2000
ціна 1904грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVE - 1500
ціна 1764грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/HMM-2000
ціна 1372грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/HMM-1000
ціна 1120грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVM – 500
ціна 1372грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVM – 2000
ціна 1829грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/HMM-1500
ціна 1260грн
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/НМЕ-1000
ціна 1344грн
Електрокамін Ballu BOGH-13
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEP/E-1500
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEP/E-1000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/НМЕ-1500
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/НМЕ-2000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEP/E-2000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний/підлоговий конвектор Ballu BEC/EVE – 500
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Компанія Ballu є одним з лідерів ринку кліматичної техніки, а її продукція вдало поєднує в собі інноваційні технології і високу ефективність. Устаткування Ballu користується популярністю і постійним попитом завдяки своєму еталонному якості та доступній ціні. Техніка Ballu проводиться на сучасних заводах в Японії, Кореї, Китаї, Росії, Польщі та Литві, вона відповідає всім світовим стандартам безпеки і якості. Компанія Ballu приділяє велику увагу дизайну своєї техніки, що виділяє її серед конкурентів. Продуктивність і економічність є відмінними рисами будь-якого пристрою випущеного під торговою маркою Ballu.

У наші дні централізоване опалення все більше себе дискредитує через свою дорожнечу і залежно від багатьох факторів, на які ми не можемо вплинути. Але теплота в будинку або офісі - це життєва необхідність, тому, сьогодні все більше людей звертають свій погляд на електричні конвектори, і зокрема на обігрівачі Ballu. Конвектори допомагають нам знайти автономність і незалежність від різних обставин і ефективно забезпечують наш будинок, квартиру або офіс необхідним рівнем тепла. Обігрівачі Ballu прості і зручні в експлуатації, крім того, вони демонструють вражаючі енергозберігаючі характеристики.

Конвекторний обігрівач Ballu для підігріву приміщення

Принцип роботи електричних конвекторів Ballu досить простий: холодне повітря нагрівається за допомогою Тена (нагрівального елементу). Нагріте повітря витісняється холодним і піднімається вгору, що забезпечує циркуляцію теплого повітря і як наслідок - обігрів приміщення. Дані конвектори відмінно підходять для опалення квартир, офісів і навіть заміських будинків. Обігрівачі Ballu розраховані на настінний монтаж, але спеціальні коліщатка і ручка дають можливість переміщати прилад по всьому приміщенню. Така мобільність конвектора є істотним плюсом і гарантує зручну експлуатацію пристрою.

Конвектори Ballu відрізняються своєю ефективністю та економічністю, причому ці пристрої екологічно чисті. У роботі обігрівачів Ballu використовуються нагрівальні елементи з підвищеною потужністю, а низький рівень шуму конвекторів дозволяє використовувати їх навіть вночі. Електричні конвектори Ballu також характеризуються простим, інтуїтивно зрозумілим управлінням. Залежно від дизайну, потужності і деяких технічних характеристик, конвектори Ballu діляться на кілька серій:

  • Серія Evolution відрізняється ефективністю, надійністю і класичним дизайном. У серію входять обігрівачі BEC / EVE з електронним термостатом і BEC/EVM з механічним термостатом. Моделі можуть бути різної потужності, починаючи від 500 Вт і закінчуючи Потужність 2000 Вт.
  • Серія Plaza EXT включає в себе моделі з електронним термостатом і потужністю від 1000 до 2000 Вт. Дана серія відрізняється елегантним і витонченим дизайном, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Гарний електроконвектор Ballu серії Plaza

  • Серія CAMINO ECO характеризується своєю економічністю і безшумність. Моделі даної серії можуть бути потужністю від від 1000 до 2000 Вт.
  • Серія ENZO відрізняється функцією іонізації повітря. У серію входять обігрівачі з електронним або механічним термостатом. Моделі можуть бути різної потужності, починаючи від 500 Вт і закінчуючи Потужність 2000 Вт.
  • Серія RED Evolution використовує в своїй роботі комбінований обігрів. Конвективний потік ефективно поєднується з екологічним інфрачервоним обігрівом.

Конвектори Ballu - це високоякісне обладнання, яке не тільки принесе тепло в Ваш будинок, але і прослужить Вам вірою і правдою дуже довго. Дізнатися докладніше про конвекторах Ballu можна в салоні кліматичної техніки «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828.