Фільтр

Електричні обігрівачі Roda

Ви вибрали
-
Настінний/підлоговий конвектор Roda RB-1000E
ціна 1333грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda RB-1500E
Ціна по запиту
Настінний/підлоговий конвектор Roda RB-2200E
ціна 1777грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda RS-1500
ціна 855грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda VOGUE RV 2000W
Ціна по запиту
Настінний/підлоговий конвектор Roda VOGUE RV 500W
ціна 1799грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda RS-1000
ціна 733грн
Конвектор Roda RSP-2500
ціна 1299грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda VOGUE RV 1500W
Ціна по запиту
Настінний/підлоговий конвектор Roda VOGUE RV 1000W
ціна 2199грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda RS-2500
ціна 899грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda GRAPHITE RG-1500
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1899грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda GRAPHITE RG-2000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2099грн
Настінний/підлоговий конвектор Roda GRAPHITE RG-1000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1699грн

Röda - німецька опалювальна техніка


Що ми знаємо про опалювальної техніки Röda і їх конвекторах? По-перше це компанія, яка спеціалізується виключно на опалювальній техніці та комплектуючих ось уже 40 років, по-друге це компанія поставляє пальники та інші комплектуючі для одного з найбільш шанованих виробників опалювальних котлів в світі, компанії Buderus, протягом 30 років, по-третє ця продукція успішно завоювала світові ринки і її можна знайти в магазинах по всьому світу.
В Україні на сьогоднішній день найбільш популярні наступні моделі конвекторів - VIVA, BRAVO, VOGUE і GRAPHITE. На відміну від інших виробників додають незначні технічні зміни та оновлення дизайну в свій модельний ряд, таким чином представляючи десяток моделей не відрізняються один від одного, перед нами три концептуально різних побутових обігрівача. Зараз мі каждій з них розглянемо детально.

Модельний ряд конвекторних електрообігрівачів


RÖDA BRAVO - "простота і безпека", там можна охарактеризувати ці обігрівачі. Дизайн - яким ми звикли бачити конвектор - білий колір, прямокутна форма корпусу і проста панель управління. Чи не привертає до себе зайвої слухаючи, будучи суто утилітарним пристроєм. Безпека - можливість заблокувати панель керування від втручання дітей не завжди буває достатньо, тому крім цієї функції корпус конвектора не нагріваються понад 30 градусів. Ви можете не турбуватися про те, що ваше чадо отримає опік граючи поруч і випадково його зачепивши. Втім така температура не сильно позначилася на швидкості нагріву приміщення, так як ТЕН конструкції Double-U-Force і будова корпусу максимально швидко і рівномірно розсіює вироблене тепло.

RÖDA VIVA RCH - "чистота насамперед", функціонально дана модель повторює "Браво" за одним винятком - завдяки вбудованому іонізатору повітря конвектор не тільки створює теплий потік повітря, але і знезаражує його. Як відомо іонізвація повітря благотворно впливає на санітарну обстановку в будинку, знищуючи різні хвороботворні мікроорганізми благорадя негативно заряджених частинок.

RÖDA VOGUE - "розумна і надійна побутова техніка". При створенні цього конвектора враховувалися побажання про обігрівачі не суша повітря і не вимагає постійного контролю за роботою. Перше виразилося в створенні монолічного тен-а закритого типу Airalu, він не тільки не пересушує повітря, але так само має великий ККД і не збирає на собі пить (яка при горінні викликає неприємний запах). Друге - мікропроцесорне управління для підтримки заданих параметрів температури без участі користувача, захист від перепадів напруги і перегріву. За заявою виробника життєвий ресурс такого обігрівача 25 років.

RÖDA GRAPHITE - "техніка майбутнього". Футуристичний дизайн - скляна передня панель "чорне дзеркало" з LED дисплеєм це не тільки естетичний хід, така скляна стінка крім іншого служить розсіювачем тепла. Дисплей крім яскравого підсвічування володіє сенсорною панеллю, відповідаючи на останні віяння моди. Нагрівальний елемент ікс подібної форми має високий ККД, може швидко виходити на задану робочу температуру, маючи при цьому економічний режим роботи. Даний конвекторний обігрівач так само безпечний для дітей і не може викликати опікових травм.

Висновки


Так само ми хотіли звернути вашу увагу на те, що всі представлені в нашому салоні кліматичної техніки конвектори RÖDA мають ступінь захисту IP24, що дозволяє їх використовувати навіть у вологих приміщеннях. Приємним бонусом буде наявність роликових підставок в комплекті, що дозволить не тільки встановити конвектор настінно, а й перенісши його з кімнати в кімнату. Незалежно від того яка саме модель конвектора буде вами купуватися можна з упевненістю сказати - ви отримаєте якісний німецький обігрівач дарує тепло протягом багатьох років.