Фільтр

Кронштейни для кондиціонерів

-

Надійна опора для кондиціонера - кронштейниЩо таке кронштейн і де він застосовується?

Кронштейни - необхідні елементи для монтажу кондиціонера, це як би його опора. Кронштейни кондиціонера забезпечать кріплення зовнішнього блоку на фасаді будівлі. Виходячи з цього можна зробити висновок, що головним критерієм при їх підборі є надійність і міцність, адже вони повинні витримати вагу кондиціонера, а він може бути навіть 70 кг.

Уявіть наскільки міцними повинні бути кронштейни до цього кондиціонеру, щоб витримати такий чималу вагу.

Матеріали виготовлення кронштейнів і зовнішній вигляд

Ці монтажні елементи виготовляються з листової сталі і мають Г-подібну форму. Антикорозійним захистом служить додаткова порошкова фарба. Для підвищеної міцності передбачена спеціальна опора.

Стійка кронштейнів має три отвори, для установки потрібні три анкерних болта.

Види кронштейнів

  • Зварені між собою сталеві куточки.
  • Куточки, з'єднані болтами.
  • Конструкція у вигляді горизонтальної полиці.

У нас на сайті асортимент кронштейни структуровані на три типи залежно від розміру і потужності блоку кондиціонера: малі, середні та великі. Ціна на них варіюється від 100 до 200 гривень за комплект.

На що потрібно звернути увагу при виборі кронштейнів?

  1. Як виглядає кронштейн для кондиціонераЯкісне антикорозійне покриття. В іншому випадку корозія може зруйнувати метал, особливо в місцях швів, а це призведе до дуже денежнозатратним наслідків.
  2. Товщина металу кріплення - повинна строго відповідати вазі самого блоку.


Перш ніж кронштейни для кондиціонерів купити потрібно уважно вивчити це питання і з відповідальністю поставитися до вибору. Адже це не просто елемент декору, а кріплення, яке відповідає за всю конструкцію зовнішнього блоку кондиціонера. Коли вибираєте кронштейни для кондиціонерів, перш за все увагу приділяйте якості. У магазині Альтер Ейр усі товари сертифіковані і якісні, тому можете з упевненістю купити кронштейни у ​​нас і бути впевненими в їх надійності.