Фільтр

Дахові витяжні вентилятори

-
Salda VSA 3.0 - даховий вентилятор
ціна 5775грн
Даховий вентилятор Soler&Palau TH
ціна 10350грн
Даховий вентилятор димовидалення Soler&Palau CTVB
ціна 37398грн
SYSTEMAIR TFSR - даховий вентилятор
ціна 8041грн
Soler&Palau CRHT - даховий вентилятор
ціна 34465грн
Даховий вентилятор Systemair TFSR EC
ціна 10533грн
Даховий вентилятор Systemair TFSK
Ціна по запиту
Systemair DHS - витяжний вентилятор для монтажу на даху
ціна 19738грн
Даховий вентилятор Soler&Palau HCTT
ціна 32395грн
Даховий вентилятор Soler&Palau CRHB
ціна 26047грн
Даховий вентилятор Lessar LV-FRCH
ціна 4728грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 7682грн
Даховий вентилятор Ostberg TKS
ціна 7448грн
Дахові вентилятори Ostberg TKV (пофарбовані, чорні)
Индивидуальный расчет стоимости
Дахові вентилятори Ostberg TKH (пофарбовані, чорні)
Индивидуальный расчет стоимости
Systemair DVS - даховий вентилятор для роботи у кліматичних зонах з агресивним навколишнім середовищем
ціна 19871грн
Даховий вентилятор Systemair DVSI
ціна 27780грн
Soler&Palau CTHB - даховий вентилятор димовидалення
ціна 31119грн

Дахові вентилятори – пристрої для забезпечення повітрообміну в побутових і промислових приміщеннях. Вони встановлюються там, де необхідно ефективно очищати повітря від непотрібних домішок і навіть газів. Вони монтуються безпосередньо на даху будівель, внаслідок чого і отримали таку назву.

Завдяки міцному і стійкого матеріалу, з якого вони виготовлені, дахові вентилятори не піддаються негативному впливу зовнішніх факторів і погодних умов, так що вам не потрібно турбуватися про те, що на даху він прийде в непридатність. Крім того, більшість моделей захищені від попадання в двигун комах і сторонніх предметів спеціальною залізною сіткою.

За типом будови дахові вентилятори поділяються на осьові і відцентрові залежно від напряму подачі повітря і типу робочого колеса. Компанія Альтер Ейр пропонує найбільш широкий асортимент даних пристроїв на українському ринку за вигідною ціною. У нашому інтернет-магазині представлені дахові вентилятори провідних світових виробників:

  • Soler&Palau
  • Systemair.
  • Vortice.
  • Ostberg.
  • Salda.
  • Maico.
  • Lessar.
  • Elicent.

Дахові вентилятори Soler&Palau

Кількість моделей дахових вентиляторів Soler&Palau дійсно вражаюча: більше 200 найменувань вентиляторів різних типів, конструкцій і цінових категорій. Високий рівень термозахисту і покриття антикорозійним шаром гарантують надійність і довгі роки служби вентиляторів. В основному вони мають горизонтальний викид повітря і розраховані для роботи в умовах понад високих температур (до 200 градусів). Максимальний витрата повітря в самих потужних моделях досягає 13000 м3/ч. Дахові вентилятори Soler&Palau можуть працювати як на приплив, так і на витяжку, тому їх можна використовувати як складову частину системи припливно-витяжної вентиляції. Також вони прості в установці і не вимагають додаткового обслуговування: вам необхідно лише встановити вентилятор на даху (з допомогою спеціальних болтів) і підключити його до джерела живлення.

Даховий вентилятор виробника Systemair

Вентилятори для покрівлі Systemair

Діапазон застосування дахових вентиляторів не обмежується невеликими побутовими приміщеннями, так як їх ефективно можна застосовувати і в великих промислових та виробничих будівлях. Вентилятори Systemair серії TFSR можуть працювати навіть при негативних температурах, але при цьому при безперервній роботі для уникнення обмерзання пристрою. Незважаючи на компактні розміри, вони можуть обробляти до 500 куб. м повітря на годину. Syst emair DVS встановлюються у великих комерційних або промислових приміщеннях, так як мають високий клас захисту, виготовлені з алюмінію і викидають повітря вертикально вгору. Вони також малошумні і оснащені регуляторами швидкості обертання двигуна вентилятора.

Покрівельні вентилятори Ostberg

Шведські дахові вентилятори Ostberg не поступаються своїм аналогам у показниках продуктивності і потужності. Навіть самі бюджетні моделі відмінно справляються із завданням повітрообміну в житлових і промислових приміщеннях. Серія TKV призначені для безперервної роботи, але кожні півроку рекомендується проводити плановий огляд і чищення. Такі вентилятори краще не використовувати у вибухонебезпечному середовищі, а також у разі наявності у повітрі газів, пилу, диму. У такій ситуації рекомендуємо встановлювати вентилятори димовидалення.

Даховий вентилятор Vortice CA RF

Дахові вентилятори Vortice

Італійський виробник дахових вентиляторів Vortice подбав про те, щоб за прийнятну ціну покупець отримав повний спектр переваг цього пристрою: асинхронний двигун, термозахист, корпус з оцинкованої сталі, температура переміщуваного повітря від -25 до +50 градусів, витрата повітря до 1400 куб. м на годину. Найбільш поширені серії TRM і TRT, але особливої уваги заслуговує Vortice TIRACAMINO, який застосовується також як камінного вентилятора: він здатний безперервно працювати до 5 годин в умовах переміщення повітря температурою понад 200 градусів. Його легко монтувати і використовувати, і крім того, він не вимагає додаткового сервісного обслуговування. Дахові вентилятори набувають все більшу популярність на вітчизняному ринку. Вони компактні, потужні і високопродуктивні.

Висновки

Якщо ви хочете, щоб витяжна або припливна вентиляція у вашому будинку працювала ефективно і не завдавала клопоту, дахові вентилятори відмінно підійдуть в даній ситуації. Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви можете купити даховий вентилятор у Києві за розумною ціною від офіційного дилера.