Фільтр

Мідні труби для систем кондиціонування

-

Що таке мідна труба для кондиціонерів і навіщо вона потрібна?

Мідна труба - необхідний елемент для кондиціонера. Вона з'єднує зовнішній і внутрішній блок пристрою. Труби з міді адаптовані під максимально ефективну роботу системи кондиціонування. Як правило, вони поставляються в бухтах і на кінцях закриті заглушками для запобігання попадання в них забруднень і комах, які можуть порушити роботу спліт-системи.

Переваги та недоліки мідної труби

Як виглядають мідні труби для кондиціонерівЩодо інших металів мідь перевершує наступними моментами:

  1. Витримують високий тиск - до 40 атм.
  2. Високий термін служби - 80-100 років.
  3. Широкий діапазон робочих температур - від-200 до +500 градусів.
  4. Низьке розширення під впливом високих температур - близько 8 разів нижче, ніж в полімерних.
  5. Не страшні УФ-промені (на відміну від пластикових).
  6. Не схильний до корозії.
  7. Легко надати потрібну форму.
  8. Можливість перевальцювання.
  9. Можливість використання з будь-яким холодоагентом.
  10. Стерильність - іржа з'являється значно пізніше, ніж в металевих трубах.

З недоліків слід виділити високу вартість і складність зварювання.

Чому так важливо точно підібрати мідні труби для кондиціонера і як правильно це зробити?

Точно так само, як важливо купити мідну трубу для кондиціонерів, важливо і вибрати її. Від цього залежить ефективність системи кондиціонування. Ми можемо порекомендувати вам труби від виробників Halcor і Majdanpek, в якості яких ми точно впевнені.

Діаметр мідних труб може бути різним у залежності від потужності кондиціонера - від 6 до 15 мм. Якщо підібрати трубу занадто малого діаметра - то вона буде заважати нормальному проходу холодоагенту, тим самим створюючи високий тиск. Якщо ж навпаки підібрати занадто великий діаметр труби, то ефект буде зворотним. Пам'ятайте, що від діаметра залежить подальша швидкість холодоагенту в системі

Мідна труба для кондиціонерів ціна залежить від якості використовуваної міді. Існує близько 20 сортів міді. Головний параметр при виборі - чим більше домішок в сплаві, тим мідна труба дешевше і навпаки.

Мідні труби для кондиціонерів - важливий компонент системи кондиціонування: вони підтримують його надійну роботу і не піддаються ніяким впливам зовнішнього середовища. З ними ви можете бути впевненими, що кондиціонер буде працювати довго і не втратить ефективності під впливом вологи, високих температур і механічних ушкоджень із боку труб. Так, мідні труби для кондиціонерів досить дорогі, але добитися такого ефекту від інших матеріалів труб не можна. Ні пластик, ні алюміній, ні якийсь інший метал не зможе похвалитися всіма перевагами, які має мідь. Тому ці труби настільки популярні серед покупців. У нас в компанії ви можете знайти мідні труби високої якості і з офіційною гарантією. Звертайтеся!