Фільтр

Монтаж систем кондиціювання

 

Якщо ви хочете, щоб у приміщенні завжди був комфортний мікроклімат, чисте повітря, вам просто необхідно подбає про систему кондиціонування повітря. Для того, щоб ця система злагоджено і надійно працювала тривалий період часу, треба довірити її організацію кваліфікованим фахівцям, адже процес її створення досить складний і багатоетапний. Компанія Альтер Ейр крім продажу різноманітного кліматичного та іншого обладнання, також професійно займається його проектуванням та монтажем. В даному розділі представлена велика інформація, яка допоможе вам зрозуміти, як відбувається установка спліт-системи різних типів.

Установка настінного кондиціонера

Настінний кондиціонер - пристрій побутового призначення, який застосовується для охолодження приміщень, як правило, не більше 100 кв. метрів (може бути і більше). Найчастіше це:

  • квартири,
  • магазини,
  • окремі кімнати в офісах,
  • котеджі.

Моделі будуть забезпечувати швидке зниження температури до заданих величин, не перегріваючись і не втрачаючи працездатність. Кожна модель кондиціонера має своєю потужністю, яка маркується на корпусі і вказується в технічному паспорті. Тому підібрати кондиціонери для всіх кімнат приміщення не становить великої праці.

Монтаж спліт-систем настінного типу передбачає установку окремо зовнішнього і внутрішнього блоку. При монтажі зовнішнього блоку використовуються кронштейни, спеціальна підставка, монтажна рама або інший статичний конструктив. Зовнішній і внутрішній блоки з'єднуються між собою фреонової магістраллю, яка складається з мідних трубок. Монтаж внутрішніх блоків здійснюється у відповідності з побажаннями по розміщенню замовника.

Професійний монтаж настінного кондиціонера

Монтаж канального кондиціонера

Канальний кондиціонер встановлюється за підвісною або підвісною стелею. його монтаж є прихованим. Завдяки своїй конструкції вони можуть охолоджувати декілька приміщень одночасно. Потужність кондиціонерів канального типу складає приблизно від 12 до 25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу, котеджу або 4-5 кімнатної квартири.

Таким чином, використання одного кондиціонери канального типу дозволяє частково вирішити завдання вентиляції, так і кондиціонування цілого офісу, квартири, котеджу і інших приміщень. Потрібно тільки подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підборі кондиціонера по потужності охолодження і статичному тиску, передбачити установку електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час.

Установка і монтаж спліт систем канального типудосить непроста в реалізації, так як потрібно більший обсяг робіт. Як наслідок, таке обладнання повністю ховається за підвісною стелею, на технічному горищі та ін. Свою присутність видають тільки повітророзподільні грати.

Монтаж касетного кондиціонера

Для монтажу касетних кондиціонерів необхідний підвісну стелю або просто високі стелі. Якщо ж такі умови не передбачені, то варто зупинити свій вибір на інших типах кондиціонерів. Ці пристрої добре розподіляють повітря по всьому приміщенню завдяки 4-потокової подачі повітря.

Монтаж напольно-стельового кондиціонера

Якщо говорити про монтаж підлогово-стельових кондиціонерів, то головною особливістю є можливість установки їх як на стелі, так і на стіні.

Є ПИТАННЯ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Про монтажі інших типів кондиціонерів

Непростим є і монтаж центральних кондиціонерів, який для ефективної роботи потребує встановлення системи повітропроводів, комунікацій, вент. обладнання, а також підключення кабелів енергоподачі. Тільки після встановлення всіх цих елементів, така система буде працювати стабільною і ефективно.

Окремо слід згадати про встановлення мультизональних і VRV/VRF систем, які передбачають встановлення одного зов ого і декілька внутрішніх блоків.

Демонтаж кондиціонера

На сьогоднішній день демонтаж спліт-системи - послуга не менш актуальна, ніж сама установка. В яких випадках вона потрібна?

1. Ви вирішили поміняти старий кондиціонер, відслужив всі мислимі терміни, і замінити його на сучасний інверторний;

2. Виникнення несправності, не підлягає ремонту. Доцільніше придбати новий кондиціонер;

3. Планується модернізація наявної системи кондиціонування. Приклад: кілька традиційних спліт-систем буде замінено на сучасну VRV систему.

Вартість монтажних робіт систем кондиціонування

Професійна установка кондиціонера будинку

Установка кондиціонерів в Києві і Україні може бути різної вартості. У нас в компанії ціна такої послуги коливається в межах 1500-3500 грн. Це залежить від витратних матеріалів і кількості потрібних монтажних робіт.

Підсумки

Як було зазначено вище, система кондиціонування будинку (або квартири, офісу, магазину чи інше приміщення) буде служити довго лише при правильному підборі обладнання, грамотному проектуванні та професійному монтажу всієї системи.

Установка кондиціонерів передбачає попередній виїзд фахівців на об'єкт, адже для грамотного підбору та визначення вартості робіт їм потрібно врахувати основні параметри та характеристики приміщень, такі як:
• розрахунок кількості теплоти в залежності від площі приміщенні, яку необхідно погасити кондиціонером;
• вибір оптимального варіанта розміщення кондиціонера - таким чином, щоб він не створював протягу, а зайвий шум не заважав проживання і роботи людей;
• складання завдання монтажникам, які відповідно до нього будуть монтувати кондиціонер

Всі ці етапи ви можете довірити кваліфікованим фахівцям компанії Альтер Ейр, адже вони мають великий досвід у цій галузі, тому впораються з поставленими завданнями будь-якої складності на всі 100%. Якщо вам потрібно купити кондиціонери з установкою дешево, але при цьому якісно - вам в Альтер Ейр!

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ МОНТАЖ КОНДИЦІОНЕРА? ЗАПОВНЮЙТЕ ФОРМУ