Фільтр

Монтаж систем водоочистки

 

Чому системи водоочищення такі важливі для сучасної людини?

Чиста вода - запорука здоров'я для кожного Системи водоочистки - одне з успішно розвиваються напрямків діяльності компанії Альтер Ейр, яке фокусується на очищенні води від небажаних домішок з дрібних частинок піску, глини, а також підвищений вміст заліза. Це стосується як води з центрального водопостачання, так і води з артезіанських свердловин.
Неочищена вода, яка подається з центрального міського водопроводу або свердловин, не підходить для вживання, так як за своїм хімічним складом далека від загальноприйнятих норм. Навіть якщо на перший погляд вам здається, що вода чиста (немає неприємного запаху, жовтизни, опадів, каламутності і т.д.), швидше за все, рівень вмісту різних хімічних речовин в ній (хлор, залізо, сірководень, марганець, амоній, нітрати , мул, пісок, шкідливі мікроорганізми і це далеко не весь список) перевищує допустимі норми. Чим це небезпечно? Крім негативного впливу на організм людини (стан волосся, шкіри і т.д.), неочищена вода псує сантехніку і побутову техніку. Простий приклад: ви купуєте хороший і недешевий бойлер, а він через кілька років виходить з ладу через наседанія накипу на його теплообміннику.
Вода має запах сірководню? На кранах постійно з'являється накип? У вас сильно сушиться шкіра після прийняття ванни / душа? А після водних процедур на ванній з'являється жовтий наліт? Якщо ви зіткнулися з цими проблемами, то вам терміново потрібно подбати про встановлення системи водоочищення та водопідготовки. Монтаж фільтра для води усуне всі перераховані вище неприємності.
Процес водоочищення включає в себе комплексну роботу спеціального обладнання для фізичної і хімічної обробки рідини. Хімічний склад води визначається за допомогою аналізу, який також здійснює компанія Альтер Ейр.

Етапи підготовки води для приватного будинку

Устаткування для очищення технічної води в приватному будинку

Для кращого розуміння теми розглянемо приклад системи очищення технічної води для приватного будинку. Підготовка води здійснюється в кілька етапів:

  1. Фільтр механічного очищення - усуває з води пісок та іржу.
  1. Фільтр комплексного очищення з фільтруючим матеріалом - знижує рівень жорсткості води і прибирає накип з побутових приладів.

Фільтри комплексного очищення можуть бути колонного або кабінетного типу. Колонний тип являє собою окремо корпус з іонообмінною смолою і окремою ємністю з сольовим розчином (для очищення іонообмінної смоли). А в фільтрах кабінетного типу ці два елементи зібрані воєдино, тому вони більш компактні. У зв'язку з цим, кабінетні фільтри призначені для очищення води в невеликих квартирах. Додатково рекомендується використовувати спеціальну колбу з вугільним фільтром для усунення неприємного запаху води від сірководню.

Важливо зауважити, що процес регенерації залежить від якості вихідної води. Відповідно, чим вище рівень жорсткості води, тим коротше цикл фільтрування (тобто тим менше води можна відфільтрувати за допомогою однієї установки).

З фільтрами комплексної очистки також рекомендуєтся використовувати картриджі для механічного очищення вихідного матеріалу.

  1. Ультрафіолетовий знезаражувачі за допомогою УФ-опромінення знищують віруси, мікроби і грибок, які містяться у воді.

Ці три етапи справляються з очищенням води від великих часток домішок, тому призначені лише для очищення технічної води (для продовження терміну служби сантехніки і побутової техніки). Для пиття ця вода не підходить. Для того, щоб підготувати до вживання питну воду, потрібно установка зворотного осмосу.

Система зворотного осмосу

Система зворотного осмосу призначена для очищення води для пиття. Дане обладнання встановлюється під мийкою, монтаж його досить простий, і він не займе більше години. Монтаж системи зворотного осмосу в Альтер Ейр - 700 грн.

У нас на сайті ви можете придбати зворотний осмос з мінералізатором або без нього. Мінералізатор служить для насичення очищеної води корисними для здоров'я людини мінералами. Бюджетним варіантом зворотного осмосу є проточні фільтри. У нашому асортименті ви можете знайти одноколбові і трехколбові моделі.

Процес монтажу питного фільтра відбувається в кілька етапів:

1) Необхідно звільнити простір для фільтра, не перекриваючи до нього доступ. Зазвичай фільтр встановлюють під мийкою, але систему можна поставити в кухонну шафу біля раковини.

2) Готуємо все для підключення фільтра. Перекриваємо воду для того, щоб уникнути неприємних ситуацій. Заздалегідь обмотуємо фум-стрічкою всі з'єднання і тоді можемо змонтувати врізку, від'єднавши від крана лінію подачі і закріпивши її.

3) Обов'язково перевіряємо на наявність протікань всі трубки і тиск на вході. Якщо тиск невеликий, необхідно встановити насос. Якщо більше ніж 4,5 атмосфер - редуктор.

4) Використовуємо пасту для підключення комплекту до водопроводу і перевіряємо на герметичність.

5) Кран для води встановлюємо, зробивши отвір діаметром 12 мм.

6) Насолоджуємося чистою питною водою.

Підсумки

Наша компанія пропонує вам послуги з установки різних систем для очищення води побутового призначення. Установка фільтра для води - на перший погляд нескладний процес, який може здійснити практично кожен. Але насправді тут потрібен професійний підхід. Адже тільки фахівці можуть зробити аналіз води, на основі якого вони допоможуть вам з вибором і компонуванням потрібного обладнання. Інженери компанії Альтер Ейр вивчають потреби кожного замовника, виходячи з яких, вони розробляють підходи до вирішення поставлених завдань і пропонують системи, які ідеально підійдуть під конкретний об'єкт. Якщо у вас виникли питання стосовно даного обладнання, ви можете задати їх зателефонувавши до нас в офіс за телефоном 0800330828.