Набірні системи туманоутворення

Нові товари

Нові статті

Набірні системи туманоутворення активно використовуються для створення комфортних температурних умов і вологості у будинках, альтанках, верандах, терасах, садах і подібних приміщеннях. Такі системи потрібно використовувати в місцях, де є необхідність постійного зволоження повітря, що особливо актуально в літній проміжок часу, коли температура повітря досягає найвищих позначок. Такі системи застосовуються також для очищення повітря від пилу і неприємних запахів.

Як виглядає набірна система туманоутворенняГоловною відмінністю складальних систем від автономних є можливість обслуговування великих площ. Така система дещо складніше в реалізації, ніж автономна, а також її не можна переносити.

Що ж входить в набірні системи туманоутворення? Найголовнішим елементом такої системи є насос, який створює високий тиск і таким чином транспортує рідина по трубках у форсунки. Ми використовуємо поршневі насоси від виробника MGF, внутрішні елементи яких зносостійкі, надійні і довговічні. Насоси MGF відрізняються винятковою безшумністю і низькими експлуатаційними витратами, що говорить про перевагу цього бренду. Крім цього, в насосах передбачена система управління іControl, яка добре стежить за температурою і вологістю в обслуговуваній зоні. Наступним елементом складальної системи туманоутворення є форсунки, які розпилюють воду до дрібнодисперсного рівня (всередині приміщень – 15 мікрон, на вулиці – 30 мікрон). Ці елементи можуть бути виконані з нержавіючої сталі або латуні. Також набірні системи оснащуються двигунами і трубами/фітингами для переміщення води від насоса до форсунок. У разі потреби можна було встановити фільтр для очищення води від механічних забруднень. Системи туманоутворення на базі обладнання від компанії MGF забезпечить вам комфорт в будь-який час року. При цьому вся техніка виконана з якісних елементів, тому вона буде служити вам ефективно і довго.

Підсумки

Набірні системи туманоутворення застосовуються з метою досягнення комфортних кліматичних умов в потрібному приміщенні або зоні на вулиці. Такі системи добре зволожують і усувають неприємні запахи з приміщення, а також за потреби охолоджують його. Якщо ви зважилися на покупку такого обладнання або вам потрібна консультація – звертайтеся в компанію Альтер Ейр, фахівці якої готові відповісти на всі ваші запитання. Наші професіонали допоможуть вам підібрати потрібне обладнання і проведуть її встановлення у вас на об'єкті.