Фільтр

Напольные кондиционеры

-
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS35F/RXS35L
ціна 51183грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG25K/RXG25L
ціна 63236грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG35K/RXG35L
ціна 74093грн
Комплектація кондиціонери Fujitsu AGYG09LVCB/AOYG09LVCN
ціна 67312грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS50F/RXS50L
ціна 73859грн
Комплектація кондиціонери Fujitsu AGYG12LVCB/AOYG12LVCN
ціна 77140грн
Комплектація кондиціонери Fujitsu AGYG14LVCB/AOYG14LVCN
ціна 88004грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG50K/RXG50L
ціна 123976грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter СН-S09FVX
ціна 21060грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS35F/RXL35M3
ціна 50649грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS25F/RXL25M3
ціна 43323грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S18FVX
ціна 29710грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MFZ-KJ50VE/MUFZ-KJ50VE
ціна 123723грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MFZ-KJ35VA/MUFZ-KJ35VE
ціна 101243грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG25K/RXLG25M
ціна 65694грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FVX
ціна 21870грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS25F/RXS25L
ціна 43692грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG35K/RXLG35M
ціна 76956грн

Пристрій підлогового кондиціонера: особливості та переваги

Важливість правильного вибору підходящого кондиціонера відома всім. В першу чергу, необхідно враховувати габарити приміщення, кількість постійно знаходяться в ньому людей, спосіб монтажу і багато іншого.

Поєднання підлогового кондиціонера з інтер’єромПідлогові кондиціонери - це компактні агрегати, які здатні ефективно охолоджувати і нагрівати повітря і встановлюються безпосередньо в кімнаті на підлозі або внизу на стіні. Вони відрізняються великою потужністю і можуть використовуватися в приміщеннях побутового та комерційного призначення площею 30-45 кв.м.

Компанія Альтер Ейр надає повний асортимент підлогових кондиціонерів різних цінових категорій і функціональних особливостей. Звертаючись за цим обладнанням в нашу компанію, ви отримуєте сертифіковану продукцію за вигідною ціною з доставкою по Києву, Київській області та всієї України. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день є такі бренди підлогових кондиціонерів і спліт-систем:

  • Daikin.
  • Mitsubishi.
  • Toshiba.
  • Fujitsu.

Розберемося в особливостях конструкції і сферах використання кожної з представлених моделей підлогових кондиціонерів:

Daikin

Інверторні кондиціонери підлогового типу фірми Daikin чудово підійдуть для приміщення площею не більше 30 кв.м. Їх можна монтувати як на підлозі, так і на висоті 0,5 м від підлоги на стіні. За бажанням користувача напрямок жалюзі кондиціонера можна змінювати, рівномірно розподіляючи повітря, запобігаючи ефекту «холодної підлоги» і протяги. З їх допомогою ви можете здійснювати охолодження, обігрів і навіть осушення повітря (підходить для приміщень з підвищеним рівнем вологи і вогкості). За рахунок вбудованого таймера є можливість затримки пуску і відключення роботи кондиціонера.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy

Японський виробник підлогових кондиціонерів Mitsubishi приємно дивує своїм неперевершеним якістю і показниками ефективності повітрообміну. Їх можна використовувати навіть для обігріву в зимовий період, коли температура опускається до -15 градусів. А в літню спеку (до 40-45 градусів вище нуля) він якісно охолоджує задушливе повітря у вашому будинку. Системи фільтрації і іонізації в кілька етапів очищають повітря і насичують його іонами. Також вони працюють з підмішуванням зовнішнього повітря для більшої ефективності. А за рахунок функції AutoRestart підлоговий кондиціонер відновлює свою роботу при включенні в мережу.

Toshiba

Підлоговий кондиціонер в інтер‘єріДані кондиціонери підлогові теж є інверторними і енергоощадними. Кондиціонери Toshiba для підлогової установки не тільки фільтрують повітря від шкідливих мікроорганізмів і бактерій, а й  мають функцію самоочищення для запобігання забивання внутрішнього блоку. Обсяг повітрообміну досягає 500 куб. м на годину, що дозволяє використовувати їх для приміщень площею до 30 кв. м. Користувач також може задавати швидкість обертання вентилятора зовнішнього блоку для керування інтенсивністю подачі повітря. Кондиціонери підлогового типу Тошиба можуть працювати цілодобово без виключення і при цьому не втрачати високий рівень продуктивності.
>

Fujitsu

Низькі шумові характеристики, система очищення за допомогою вугільного фільтра і насичення повітря іонами срібла, Авторазморозка при низьких зовнішніх температурах (до -25 градусів), самодіагностика можливих неполадок, инверторная система управління, компактні розміри і універсальність, простота у використанні і сервісному обслуговуванні - все це про підлогових кондиціонерах Fujitsu. За прийнятну ціну ви отримуєте повний набір необхідних функцій і назавжди забуваєте про важке задушливе повітря влітку і  холод в зимову пору. Розподіляючи рівномірно повітря по площі всієї кімнати, підлогові кондиціонери Fujitsu створюють ефект природного кондиціонування, без холодних зон і протягів.

Висновки

Компанія Альтер Ейр пропонує різноманітність моделей підлогових кондиціонерів, серед якого ви напевно зможете підібрати оптимальний варіант для свого будинку. Ми доставимо, змонтуємо і зробимо запуск обраного підлогового кондиціонера в найкоротші терміни. Піклуючись про інтереси наших клієнтів, ми реалізуємо кондиціонери за демократичною ціною і надаємо всі необхідні сертифікати і гарантійні зобов'язання на свою продукцію.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ