Фільтр

Зовнішні блоки для кондиціонерів

-
Зовнішній блок VRV-системи Mitsubishi Electric PUHY-RP
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок мульти-спліт системи Daikin 2MXS50H
ціна 43590грн
Daikin RXYSQ4TV1
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin 2MXM40M
ціна 36863грн
Зовнішній блок мульти-спліт-системи Mitsubishi Electric MXZ-2D-VA
ціна 31678грн
Зовнішній блок LG Multi F Inverter MU4M27
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок VRV-системи Mitsubishi Electric PQHY-P200/250/300-YHM-A
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin 2AMXM40M
Индивидуальный расчет стоимости
Інверторний зовнішній блок мульти-спліт системи MU3M21.UE4R0 від LG
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin 2AMX40G
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок мульти-спліт системи MU2M17.UL4R0 від LG
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок VRV-системи Mitsubishi Electric PURY-RP200/250/300-YJM-A
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок MItsubishi Heavy SCM-ZM-S
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок LG Multi F Inverter MU5M30
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок мульти-спліт системи MU4M25.U44R0 від LG
Индивидуальный расчет стоимости
Multi F MU2M15.UL4R0 від LG настінний зовнішній блок
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок мульти-спліт системи MU3M19.UE4R0 від LG
Индивидуальный расчет стоимости
Зовнішній блок VRV-системи Mitsubishi Electric PURY-P200/250-YLM-A
Индивидуальный расчет стоимости

Навіщо потрібні мультиспліт-системи?

Як правило, у рядового користувача слово «кондиціонер» асоціюється зі звичайним настінної спліт-системою, де внутрішній і зовнішній блоки продаються в комплекті, що здається абсолютно природним станом справ. Але існує величезна кількість ситуацій, що вимагають більш складних рішень ніж класична спліт-система.
Розглянемо приклад коли потрібно обслуговувати не одну невелику кімнату або квартиру, а офісне приміщення або великий приватний будинок з кількома кімнатами різних розмірів. Можна поставити окремі спліт-системи і отримати при цьому фасад будівлі густо покритий зовнішніми блоками кондиціонерів. Виглядає не дуже естетично, крім того до кожного з блоків буде проходити свій кабель живлення і, зрештою, якщо потрібно обслуговувати п'ять окремих кімнат вартість монтажу і самого устаткування оцінюється у доволі серйозну суму. Додамо до цього гіпотетичну ситуацію — орендувавши поверх під офіси, ви не можете домовитися з орендодавцем про таку изуверском насильстві над фасадом будівлі.
Отже, перерахуємо можливі проблеми такого рішення — вартість рішення, складності монтажу, можливі проблеми з орендодавцем, непривабливий зовнішній вигляд і створюваний такою кількістю зовнішніх кондиціонерів шум. Це змушує замислитися про альтернативи такому рішенню — мультизональні спліт-системи.
Принцип работы мульти сплит системы в режиме охлажденияЩо вони представляють із себе — один потужний зовнішній блок і підключені до нього декілька внутрішніх блоків ділять між собою його потужності. Вперше такі системи були розроблені і запущені в масове виробництво японською компанією Daikin, яка і донині є компанією №1 у даній галузі, виробляючи еталонні по робочим характеристикам зовнішні кондиціонери, такожяпонські інженери стали авторами першого у світі кондиціонера з «тепловим насосом». З моменту першого впровадження мультизональних систем їх можливості зросли і тепер вони можуть комбінуватися навіть з припливно-витяжними системами вентиляції та рекуперації тепла, для досягнення кращих показників енергозбереження.

Якіперевагивикористаннямультисплітсистем

  • Високіпоказникитеплопродуктивностііхолодопродуктивності.
  • Високоефективнийкомпресор.
  • Зручне розташування блоків.
  • Можливістьсуміщеннязсистемамивентиляції.

Підбір блоків для мульти-системи

На нашому сайті ви можете знайти широкий асортимент як вже готових пакетних рішень, так і обладнання для створення довільної мультисистеми під нестандартні спецификації. Перший варіант хороший для типових випадків, він підійде до умов більшості клієнтів, зокрема у ньому представлені комплекти від світових лідерів в області виробництва кліматичного обладнання, таких як Daikin, Mitsubishi. Більш висока ціна повністю відповідає виняткової надійності і функціональності. Також є компромісні за ціною пакетні рішення від чеського бренду Lessar. Другий варіант можливість побудови системи під будь-які бюджети і практично будь-який масштаб. Природно, для цього ми рекомендує звернутися до наших фахівців, для правильного підбору і грамотного монтажу обладнання. Адже при підборі такого обладнання потрібно враховувати не тільки сумісність управління, але і технічні параметри комплексного рішення в умовах експлуатації — довжини фреонопроводов, різниця по висоті, тиск в системі і т. п.

Технічні можливості мультисистем кондиціонування повітря

Наружные блоки Daikin VRV на крыше здания

Ще одна цікава особливість мультисистем це можливість до одного зовнішнього блоку підключати декілька внутрішніх блоків різних типів. Ви можете в одній системі, виходячи з вимог і обмежень, що накладаються приміщенням, поставити настінний, касетний і колонний внутрішні блоки, оптимально використовуючи корисний простір кімнат.
Більш того, сучасні VRV/VRF системи дозволяють централізовано управляти температурними зонами в будинку, перерозподіляючи температурні навантаження в автоматичному режимі. Така система вимагає відповідального підходу до проектування та пусконалагоджувальних робіт, але вигідно відрізняється можливістю заощаджувати енергоносії у великих масштабах. Такі системи, як правило, встановлюють для комерційної нерухомості.

Підсумки

Купитизовнішніблокита іншіелементидлямультисплітсистемза низькоюціноювиможетеунаснасайті.Якщовине впевненівконкретніймоделіабоувасвиниклипитанняподанійтехніці-телефонуйтедо насвкомпанію,нашіменеджеринададутьвамбезкоштовнуконсультаціюідадутьпоради щодо виборутогочи іншогообладнання. Митакожможемо запропонувати вам проектування та встановлення кліматичноїсистемиувасна об'єкті і зробимо всюроботу максимально якісно і в терміни.