Фільтр

Розпродаж уцінених товарів!

Ви вибрали
-
SIE/SOE-25SA
ціна 9363грн
SIH/SOH-35SFC
ціна 8385грн
Стендова модель Lessar
ціна 7005грн
42QCR012713GE/38QCR012713GE
ціна 9167грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN25L/RYN25L
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 11478грн

Альтер Ейр представляє декілька моделей стендових настінних кондиціонерів. Дана техніка не використовувалася у роботі, вона слугувала лише у якості макетного зразку. Якщо ви хотіли купити кондиціонер зі знижкою, тоді поспішайте.

Альтер Ейр представляє декілька кондиціонерів з уцінкою, від різних виробників:

  • Lessar - китайський виробник, який має великий успіх на ринку України з продажу кліматичної техніки. Кондиціонери Lessar відносно нещодавно з'явилися у продажі, але висока якість матеріалів, технічні характеристики і різний ціновий діапазон відмінно підійшли покупцям.

Lessar LS/LU-H12KIA2  кондиціонер розрахований на площу до 23 метрів. Має середній рівень шуму  35/41 дБа, в залежності від встановленого режиму. Також передбачений таймер для комфортного використання, ви встановлюєте час, згідно з яким техніка буде працювати.

  • Sakata  ще один китайський виробник, який став улюбленцем багатьох. Сучасні розробки, дизайн, енергоекономічність, функціональність та багато іншого поєднано в одній техніці.

Sakata SIH/SOH-35SFC техніка для настінного монтажу, призначена для приміщень до 35 м2. Рівень звукового тиску від 34 до 40 дБа, також є функція посиленої потужності для швидкого досягнення необхідної температури у кімнаті.

  • Daikin  японський виробник, відомий як в Україні, так і по всьому світу. Компанія, що не стоїть на місці ні секунди, нові розробки, методики і постійна гра на випередження. Їх техніка не тільки якісна та безпечна, але й візуально стильна.

Daikin FTYN25L/RYN25L побутовий кондиціонер призначений для приміщення до 25 м2. Стійкий до температурних перепадів, може підлаштовуватися, не припиняючи роботу, а трохи зменшуючи режим. Також передбачена багаторівневе очищення повітря, жодних бактерій та пилу.

ПОТРІБЕН КОНДИЦІОНЕР ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ? КЛІКАЙТЕ!


Дані кондиціонери б/у можуть застосовуватися як у побутовому, так і комерційному приміщенні. Техніка має не тільки хороші технічні показники, а й приємну ціну. Кондиціонери уцінка  розділ, де ви знайдете моделі, що слугували у якості зразку у кліматичному салоні.

Купити кондиціонери б/у в Україні можна на нашому сайті, заповнивши заявку або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Для більш детального ознайомлення з технікою або для консультації зв'язуйтесь з нашими фахівцями.