Фільтр

Кондиціонери Daikin - кліматична техніка в №1 в світі

Ви вибрали
-
Настінний кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
ціна 20347грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 19214грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 33866грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 18581грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 45821грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LW/RXG35L
ціна 55079грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS35K/RXS35L
ціна 41891грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN35L/RYN35L
ціна 20280грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 41628грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTX35J3/RX35K
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FTX20J3/RX20K
Индивидуальный расчет стоимости
Комплетация спліт-системи Daikin FAQ/RZQSG
Ціну уточнюйте
Комплектація кондиціонера Daikin FTXJ25MW/RXJ25M
ціна 40627грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXK35AW(S)/RXK35A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонера Daikin FTXJ20MW/RXJ20M
ціна 38595грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LS/RXG35L
ціна 52680грн
Комплетация спліт-системи Daikin FAQ/RZQSG
Ціну уточнюйте
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN60L/RYN60L
ціна 31535грн

Настінні спліт-системи японського бренду Дайкин є уособленням відмінної якості і високої продуктивності. Застосовуючи їх у своєму будинку, квартирі, котеджі, офісі або будь-якому іншому побутовому або адміністративній будівлі, Ви зможете ефективно і мінімальними енерговитратами обігріти або охолодити приміщення.

Беручи до уваги той факт, що розробники кондиціонерів настінного типу Daikin приділяють велику увагу не тільки їх технічних характеристик, але і зовнішнього вигляду, можна з упевненістю говорити, що в модельному ряді даних пристроїв Ви напевно знайдете кондиціонер, який максимально підійде саме під Ваш тип приміщення.

Переваги і недоліки настінних кондиціонерів Daikin

Єдиним мінусом, який може збентежити покупця при бажанні придбати настінний кондиціонер Daikin, є його відносно висока вартість. Оскільки дані спліт-системи зроблені дійсно «на совість», ціна цілком відповідає їх високій якості. І навіть серед усього розмаїття настінних спліт-систем Дайкин Ви можете знайти цілком бюджетні моделі, які будуть мати прийнятну вартість і досить широкий функціонал.

Переваги настінних кондиціонерів Daikin:

  1. Якість і довговічність. Для того, щоб надати покупцеві дійсно унікальний якісний продукт, компанія Дайкин має окреме конструкторське бюро, відповідає за інновації та технологічне вдосконалення настінних спліт-систем. Впроваджуючи найновіші технологічні розробки у виробництво кондиціонерів, компанія Daikin зробила їх надійними, довговічними і високоякісними.
  2. Висока продуктивність. Потужний двигун настінних кондиціонерів Дайкин забезпечує високу ефективність роботи пристрою при незначних витратах електроенергії.
  3. Інверторна система управління. За рахунок вбудованого інвертора настінні спліт-системи Daikin можуть у найкоротші терміни охолоджувати або нагрівати повітря в приміщенні при низькому енергоспоживанні. Робота інвертора сприяє економії до 35-40% ресурсів на експлуатацію.
  4. Різноманітність модельного ряду. В асортименті кондиціонерів Дайкин можна знайти як базові моделі, так і оригінальні дизайнерські спліт-системи, аналогів яким немає серед інших брендів.
  5. Глибока очистка повітря. Застосовуючи настінні кондиціонери Daikin та використовуючи їх у своєму домі, Ви не тільки регулюєте температуру повітря, але і очищаєте її на декількох рівнях. Поеми тому Ви будете дихати тільки чистим і корисним повітрям.

Основні і додаткові функції настінних спліт-систем Дайкин


Як відомо, настінні кондиціонери виконують дві основні функції – це охолодження повітря влітку і підігрів його взимку. Спліт-системи Daikin ефективно справляються з цією задачею в жаркий період, а також здатні виконувати роль додаткового опалювального елемента в холодний період року. При цьому межа негативної зовнішньої температури, при якій можна використовувати дані пристрої, досить великий-у середньому до -7...-10 градусів Цельсія.

Крім основних функцій, настінні спліт-системи Дайкин можуть виконувати ряд не менш корисних завдань. По-перше, це контроль відносної вологості повітря в приміщенні. З допомогою настінних кондиціонерів Дайкин можна зволожувати або осушувати кімнатне повітря. По-друге, в деяких моделях передбачена функція іонізації. Це означає, що кімнатне повітря насичується іонами срібла, які в свою чергу повністю знезаражують його, знищуючи шкідливі мікроби і алергени.

Дизайнерська серія кондиціонерів Daikin


Окремої уваги заслуговує настінного типу серія кондиціонерів Daikin Emura. Ці пристрої характеризуються не тільки відмінною якістю і високою продуктивністю, але і вражають стильним вишуканим дизайном. Лицьова панель таких пристроїв робить їх несхожими кондиціонери інших торгових марок.

Чудово підійдуть дані настінні спліт-системи як для квартири чи заміського будинку, так і для офісу чи іншого приміщення комерційного типу. Крім всіх переваг, Daikin Emura характеризується низьким рівнем шуму при роботі, тому він не буде викликати дискомфорту при його використанні. Купуючи дану техніку, Ви купуєте здоровий мікроклімат і прикрашаєте інтер'єр приміщення стильним елементом.


Щоб замовити один з вподобаних кондиціонерів Дайкин або отримати консультацію спеціаліста Альтер Ейр, звертайтесь за контактним номером телефону: 0800330828.