Фільтр

Кондиціонери Electrolux - Швеція, зроблено з розумом

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS-07HF/N3
ціна 9999грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-24HM/N3
ціна 31600грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-09HM/N3
ціна 15799грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS-18HF/N3
ціна 20300грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS-12HF/N3
ціна 11600грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-09HP/N3
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 10692грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-12HP/N3
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 343542грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-24HP/N3
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 705326грн
Комплектація кондиціонера Electrolux EACS/I-18HP/N3
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

На сьогоднішній день настінний кондиціонер – це буденна справа практично для кожної української сім'ї. Велика популярність даних пристроїв пояснюється кількома причинами. По-перше, кондиціонер здатний охолодити, обігріти, осушити або зволожити повітря (у разі необхідності), а також провести глибоку чистку і іонізацію. По-друге, це кліматичне обладнання не займає багато місця в будинку, а завдяки дизайнерським виконанням деяких моделей здатне перетворити таку буденну річ, як кондиціонер, оригінальний елемент декору. По-третє, ціна на настінні кондиціонери досить демократична, тому кожен може собі дозволити встановити такий пристрій.
Компанія Electrolux – шведський виробник різного роду обладнання для побутових потреб. Настінні кондиціонери – одне з пріоритетних напрямків діяльності цього бренду. Електролюкс виробляють як бюджетні моделі даних пристроїв, так і більш дорогі і потужні.

Чому варто вибирати настінні кондиціонери Electrolux?

Коли мова йде про питання вибору настінного кондиціонера, необхідно враховувати безліч параметрів і вимог. Спліт-системи настінного типу від компанії Electrolux характеризуються високими показниками продуктивності та ефективності обробки повітря, економно витрачають електроенергію, не шумлять, мають привабливий зовнішній вигляд і багато іншого. Бренд Electrolux виробляє як звичайні, так і інверторні моделі кондиціонерів, здатні заощаджувати до 45% енергоресурсів на роботу цих агрегатів.
Компанія Альтер Ейр є офіційним представником Electrolux в Україні і надає тільки оригінальну продукцію цього бренду з усіма супутніми сертифікатами і гарантією якості.

Настінні інверторні кондиціонери Electrolux

Якщо в настінному кондиціонері Ви цінуєте не тільки технічні характеристики, але і хочете, щоб він не приносить великих фінансових витрат від експлуатації, інверторні кондиціонери Electrolux – відмінний вибір на користь якості і економії коштів.
Інверторна система управління має на увазі під собою те, що механізм кондиціонера має в своєму складі компресор, який працює без виключення. Він здатний в лічені секунди встановити задану температуру повітря в приміщенні, тим самим не витрачаючи багато електроенергії. Але навіть при встановленні необхідного температурного рівня компресор не вимикається, а переходить в економний режим. Це дає можливість застос ь уникнути стрибків напруги при різкому його включення і відключення. Відповідно, витрачається менше енергоресурсів, а механізм кондиціонера надійно захищений від поломок.
Інверторні кондиціонери Electrolux є надійною кліматичної технікою, здатної створювати оптимальні умови для тих, що перебувають у приміщенні людей. Вони прості у використанні і не вимагають додаткового обслуговування. Серед зручних додаткових функцій можна назвати: таймер вимкнення/відключення, турбо режим (з підвищеною інтенсивністю), фільтрація повітря від бактерій і вірусів, іонізація, нічний безшумний режим та ін.

Дизайнерські кондиціонери Electrolux

Крім стандартних настінних кондиціонерів, компанія Electrolux пропонує ряд моделей в дизайнерському виконанні. Таке обладнання подарує Вашому приміщенню неповторний вигляд і перетворить кімнату, в якій перебуває такий кондиціонер, улюблений куточок будинку.
Настінні кондиціонери Electrolux дизайнерської серії характеризуються відмінними показниками продуктивності, можуть як охолоджувати, так і обігрівати приміщення, а також мають прийнятну вартість. Так що не відмовляйте собі в задоволенні надати будинку оригінальний зовнішній вигляд і не витратити на це купу коштів. Компанія Альтер Ейр має широкий асортимент дизайнерських моделей кондиціонерів Електролюкс за різними цінами.
Звертаючись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр, Ви отримуєте професійну консультацію по будь-якій з моделей настінних кондиціонерів Electrolux і маєте можливість здійснити замовлення зі знижкою. Наші фахівці запропонують на вибір кілька варіантів кондиціонерів, які підійдуть саме для Вашого приміщення.