Фільтр

Настінні кондиціонери Fujitsu - розумний вибір спліт-системи для будинку

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC
ціна 48500грн
Комплектація кондиціонери Fujitsu ASYG12LTCA/AOYG12LTC
ціна 56700грн

Побутова кліматична техніка Fujitsu

Fujitsu одна з найстаріших, шановних і відомих у світі японських корпорацій, більш того, згідно таблоїду FORTUNE компанія входить в список "найбільш шанованих світових компаній". Одне з найважливіших напрямів її діяльності це виробництво кліматичної техніки, такий як побутові і промислові кондиціонери, чилери і рекуперативні вентиляційні установки.

Корпоративний гасло Фуджіцу «Створюємо завтра разом з вами» (формування завтра з вами) не є порожньою рекламної фразою, а є відображенням підходу працівників компанії до своєї справи і зараз ми детально розберемо як це проявляється в їх кондиціонерах і мультізональних кліматичних системах.


Енергоефективність кліматичних рішень

Дотримуючись побажань клієнтів, а отже і тренду ринку, в сучасні кондиціонери Fujitsu внесено безліч технологічних рішень знижують рівень споживаної технікою потужності. Серед яких варто відзначити:

  • Інверторна технологія ALL DC втілена в новому роторном компресорі + електродвигуни вентиляторів постійного струму з можливістю гнучкого регулювання продуктивності. Але забезпечити високий коефіцієнт корисної дії недостатньо без сучасних систем управління роботою инверторной технікою, для цього (в залежності від моделі) може застосовуватися технологія I-PAM або V-RAM.
  • I-PAM - технологія заснована на більш точно коригування синусоїди, для прискореного виходу на задану потужність, V-PAM - амплітудно-векторна імпульсна модуляція, знижує вплив магнітної індукції і дозволяє виготовляти обладнання менших розмірів і ваги.
  • А також нові теплообмінники, «переохолодження» (з системами перепускного контуру) для мультіспліт-систем і багатоходові (використовуються дуже тонкі і близько розташовані трубки, для більш ефективного теплообміну) для стандартних систем. Системи инверторного управління Fujitsu I-PAM і V-RAM

Настінний інверторний кондиціонер Fujitsu ASYG14LTCB/AOYG14LTCN

Системи управління кондиціонерів Fujitsu

На сьогоднішній день в представлених на ринку кондиціонерах Fujitsu використовується сучасне мікропроцесорне управління дозволяє задавати призначені для користувача або заводські режими роботи з функціями інтенсивної роботи або енергозбереження (в моделях преміум класу є можливість автоматичної регуліовкі роботи згідно показань датчика руху), проводити самодіагностику обладнання та оберігати спліт-систему в разі ризику виникнення аварійної ситуації. Управління може здійснюватися як індивідуально з пульта дистанційного керування, так і централізовано для складних мультізональних систем кондиціонування.


Комфорт і безпека для здоров'я

Кондиціонери Fujitsu не просто здатні подарувати прохолоду в жаркий день і зігрівати в холодний, але і роблять цей процес зручним для людей, що знаходяться під час їх роботи в приміщенні. Жалюзі, регульовані автоматично і в ручну, оптимальним чином розподіляють повітряний потік по кімнаті, забезпечуючи кращу циркуляцію повітря. Повітряні фільтри з системою самоочищення, в залежності від класу моделі, що володіють можливостями від грубої очистки повітря до систем з іонізацією, деодорування і антибактеріальної середовищем.

Як можна використовувати настінний кондиціонер в приміщенні

Підсумкова думка про кондиціонери Fujitsu

В середньому згідно відкритою статистикою від компанії Fujitsu на 1000 вироблених кондиціонерів при перевірці доводиться 1 з невідповідними параметрами, що є одним з найнижчих показників в даній галузі. Купуючи настінні кондиціонери Фуджіцу для дому та офісу ви отримуєте техніку «завтрашнього дня», в якій використовуються тільки якісні матеріали та впроваджуються передові технічні рішення. Але, навіть сама висококласна техніка вимагає правильного поводження, тому щодо проектно-монтажних робіт і сервісного обслуговування краще звертатися до професіоналів - в компанію «Альтер Ейр».