Фільтр

Кондиціонери Gree - кліматична техніка від лідера азіатського регіону

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Gree GWH12UB-K3DNA3A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12KF-K3DNA5A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12KF-K3DNA5A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12PB-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH18UC-K3DNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN12JBNK1A1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH18PD-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH07PA-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH12UB-K3DNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN18JCNK1A1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH24PD-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH09PA-K3NNA1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH18KG-K3DNA5A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWHN24JDNK1A1A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH09UB-K3DNA3A
Ціна по запиту
Комплектація кондиціонери Gree GWH09UB-K3DNA1A
Ціна по запиту

Компанія Gree входить в число тих виробників настінних кондиціонерів, які змогли поєднати в своїй продукції багатофункціональність і низьку ціну. Ні для кого не секрет, що дані кондиціонери випускаються в Китаї, але це зовсім не відбилося на їхній якості: практично за всіма параметрами ці пристрої не поступаються своїм конкурентам.
Співпрацюючи з передовими компаніями і застосовуючи новітні технології при виробництві своїх кондиціонерів Gree досягла значних успіхів і зарекомендувала себе як виробник надійних і довговічних кондиціонерів.
Компанія Альтер Ейр пропонує повний асортимент настінних кондиціонерів Gree, моделей від економ до найбільш продуктивних та ефективних. В лінійці цього виробника можна вибрати кондиціонер на будь-який смак, в класичному або оригінальному кольоровому виконанні.

Сфери застосування настінних кондиціонерів Gree

Gree втілює в настінних кондиціонерах (які найбільш популярні) широкий функціонал, велика кількість можливостей і практично необмежені сфери використання даних пристроїв. Завдяки своїй універсальності вони можуть використовуватися як в побутових, так і комерційних будівлях і однаково ефективно справлятися з кондиціонуванням повітря. Вони підходять як для квартири, приватного будинку, так і можуть бути змонтовані в офісній будівлі, підсобному приміщенні, складі і т. д. Приємний зовнішній вигляд в поєднанні з високою потужністю забезпечують з кожним роком все більшу популярність цього бренду серед покупців у всьому світі.

ПІДІБРАТИ КОНДИЦІОНЕР ВАМ ДОПОМОЖУТЬ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ. ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Переваги настінних кондиціонерів Gree

Розглянемо, чому ж настінні моделі Gree користуються таким попитом і за що покупці віддають перевагу саме цьому бренду.
Настінні кондиціонери Gree мають ряд особливостей і переваг, які вигідно виділяють їх на тлі інших компаній:
1) Прийнятна ціна: порівняно з іншими виробниками, Gree не завищують ціну на свої кондиціонери, тим самим забезпечуючи попит на свою продукцію.
2) Універсальність використання: за допомогою настінних кондиціонерів Gree можна охолодити і обігріти повітря в приміщенні.
3) Рівномірний розподіл чистого повітря: кондиціонери Gree не створюють «холодних зон» в приміщенні, забезпечуючи пропорційне розповсюдження повітря по всьому периметру.
4) Турбо-режим: ті моделі, які не мають інверторної системи управління, можуть працювати в турбо-режимі, які й дозволяє за короткий період встановити необхідну температуру в приміщенні.
5) Економія енергоресурсів: настінні кондиціонери Gree не витрачають багато електроенергії, за рахунок чого їх можна використовувати цілодобово, не боячись «влетіти в копієчку».
6) Гарячий запуск: при включенні кондиціонера спочатку подається повітря злегка прогрівається, запобігаючи потрапляння потужної струменя холодного повітря до кімнати.
7) Фільтрація повітря: пил і шкідливі мікроорганізми більше не страшні, так як кондиціонери Gree очищають повітря в кілька етапів і роблять його абсолютно безпечним.
8) Дизайнерська серія: поряд зі стандартними моделями, Gree, пропонує вишукані та яскраві настінні кондиціонери, які стануть справжньою прикрасою у Вашому приміщенні і додадуть йому особливий шарм.

Як бачимо, настінні кондиціонери Gree стануть не тільки незамінним помічником у питанні кондиціювання, але і доповнять інтер'єр стильним дизайном. Вибираючи обладнання для свого житла, звертайте увагу на основні критерії продуктивності та ефективності повітрообміну.
Звертаючись в компанію Альтер Ейр, Ви отримаєте не тільки вичерпну інформацію щодо будь-якої з моделей настінних кондиціонерів Gree, але і зможете замовити товар по самій вигідною ціною.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? ЗАЗНАЧАЙТЕ ЇХ В ФОРМІ