Фільтр

Кондиціонер Lessar - сучасна настінна спліт-система

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H18KKA2
ціна 14990грн
Комплектація кондиціонера Lessar LS/LU-H28KKA2
ціна 26750грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H07KLA2
ціна 7550грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE09KLA2B
ціна 11880грн
Кондиціонер LESSAR LS/LU -HE07KRA2
ціна 10800грн
Кондиціонер Lessar LS/LU-H09KOA2A
ціна 7990грн
Стендова модель Lessar
ціна 7005грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H24KLA2
ціна 21490грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-H07KPA2
ціна 6990грн
Настінний кондиціонер Lessar Amigo LS/LU -HE12KRA2
ціна 12290грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE24KLA2B
ціна 23990грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-H12KOA2A
ціна 9990грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE12KLA2B
ціна 12990грн
Кондиціонер LS-HE09KRA2
ціна 11190грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE18KLA2B
ціна 19490грн
Комплектація кондиціонери Lessar LS/LU-H24KKA2
ціна 19990грн

Настінні кондиціонери є найбільш поширеним типом обладнання для охолодження або нагрівання повітря в приміщенні. Це і не дивно: вони компактні, не займають багато місця, легко монтуються і прості в експлуатації.
Крім того, настінні спліт-системи характеризуються високими показниками ефективності повітрообміну та забезпечують створення оптимального мікроклімату в будь-якому приміщенні.
Компанія Lessar представляє на ринку різні моделі настінних кондиціонерів до бюджетної категорії. Вони представлені як інверторними, так і неинверторными моделями. Незважаючи на низькі ціни, дані настінні спліт-системи відрізняються своєю безшумністю і високою продуктивністю. Спеціальна система управління самостійно може вибрати режим роботи кондиціонера, залежно від температури повітря в приміщенні. Функція самодіагностики дозволяє настінних кондиціонерів Lessar запобігти можливі несправності. Класичний дизайн внутрішнього блоку дозволяє монтувати кондиціонери Lessar в будь-якому приміщенні.

Переваги настінних кондиціонерів LessarНастінні кондиціонери Lessar – це сучасні кліматичні агрегати, призначені для установки в невеликих побутових та адміністративних приміщеннях (квартирах, офісах, приватних будинках тощо). Вони мають безліч плюсів і вигідних переваг, які підтверджують те, що вибираючи такий кондиціонер повітря у Вашому приміщенні буде чистим, свіжим і безпечним для здоров'я.


Переваги інверторної системи управління:
1. Інверторна система управління. Використовуючи це, настінні кондиціонери Lessar можуть обігрівати або охолоджувати повітря в приміщенні з мінімальними витратами енергії. Все грунтується на роботі компресора, який не вимикається, а змінює режими в залежності від температури в кімнаті.
2. Розумна ціна. Істотною перевагою настінних кондиціонерів Lessar є їх доступність споживачам. Незважаючи на доступну вартість, якість цих пристроїв залишається високим.
3. Багаторівнева очищення повітря. Кондиціонери Lessar не тільки регулюють температуру повітря в приміщенні, але і здатні повністю очистити його від пилу, мікробів, алергенів і бактерій, які можуть негативно впливати на людський організм.
4. Іонізація повітря за допомогою настінних кондиціонерів Lessar4. Іонізація. Дана функція призначена для насичення повітря в кімнаті корисними іонами, які знезаражують і нейтралізують дію хворобу творных мікроорганізмів.
5. Мінімальний шум при роботі. Експлуатація настінних кондиціонерів Lessar не супроводжується високим звуковим тиском, тому використовувати їх можна навіть в тих будівлях, які мають підвищені вимоги до акустичними параметрами.

Інверторні кондиціонери LessarОсобливої уваги заслуговують настінні кондиціонери Lessar інверторного типу. Завдяки такому інноваційному принципом дії, механізм кондиціонера здатний максимально швидко (лічені хвилини) привести температуру повітря в приміщенні на заданому користувачем значення. Компресор при цьому не вимикається і не виникає стрибків напруги, що істотно економить енергоресурси (до 40%).
Настінні інверторні кондиціонери Lessar – це багатофункціональні пристрої, які підігрівають, фільтрують і іонізують повітря в приміщенні. Їх можна вважати повноцінними кліматичними системами, які контролюють основні показники мікроклімату. І все це за доступною ціною і з подальшої економією при їх експлуатації.
За додатковою інформацією та з питань купівлі настінних кондиціонерів Lessar звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр. Ми маємо багаторічний успішний досвід роботи на ринку обладнання для кондиціонування і зможемо підібрати для Вас оптимальний варіант настінного кондиціонера Lessar. При цьому ми гарантуємо надання знижки на покупку і можливість доставки товару в будь-яку точку України.