Фільтр

Настінні кондиціонери Sakata - бюджетні спліт-системи з компресорами від Тошиба

Ви вибрали
-
SIE/SOE-25SA
ціна 9363грн
SIH/SOH-35SFC
ціна 8385грн
Настінний кондиціонер Sakata SIH/SOH-025SHDB
ціна 8200грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-025SHDC
ціна 11810грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-035SHDC
ціна 13100грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIH/SOH-035SHDB
ціна 9240грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIH/SOH-020SHDB
ціна 7280грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-050SHDC
ціна 21280грн
Sakata SIH-035SMAF / SOH-035VMAF
ціна 9120грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIH/SOH-050SHDB
ціна 15400грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-060SHDC
ціна 26820грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIH/SOH-060SHDB
ціна 19040грн
Що входить в комплект кондиціонера Sakata SIH/SOH-085SHDB
ціна 23800грн
Sakata SIE-060SMAF / SOE-060VMAF
ціна 26740грн
Настінний кондиціонер Sakata SIE/SOE-035SCHP
ціна 18350грн
Sakata SIE-050SMAF / SOE-050VMAF
ціна 19970грн
Sakata SIH-060SMAF/SOH-060VMAF
ціна 19040грн
Настінний кондиціонер Sakata SIE/SOE-050SCHP
ціна 28360грн
  Комфорт в приміщенні складається з декількох чинників, одним з яких є кондиціювання. Кондиціонери вже не розкіш, а необхідний атрибут. Компанія Sakata - надійний виробник кліматичного обладнання. На виробництві використовуються інноваційні технології, що сприяють удосконаленню пристроїв.

  Настінні кондиціонери від даного бренду характеризуються широким вибором функцій, стильним дизайном і доступною ціною. настенные кондиционеры sakata


Серія Heat Pump Inverter


  Дана серія представлена ​​інверторними кондиціонерами різної потужності. У даних моделей підвищений ресурс роботи, що гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію. Кондиціонери оснащені озонобезпечним фреоном R410 для ефективного охолодження температури повітря. Спеціальні технології допомагають підтримувати задану температуру повітря і запобігають її коливання.

  Крім того, кондиціонери даної серії оснащені всіма необхідними функціями і режимами для підтримки комфортних умов в приміщенні. Так само варто звернути увагу, що пристрої працюють з максимально низьким рівнем шуму.

  Довгостроковість роботи так само забезпечують спеціальні фільтра, які не дають пилу осідати на комплектуючих внутрішнього блоку. Подвійна шумоізоляція компресора знижує рівень шуму і зовнішнього блоку.

Серія Hikaru Inverter


  У серію входять інверторні кондиціонери компактних габаритів і зі стильним дизайном. Моделі з підвищеним ресурсом роботи зможуть прослужити довгий час без збоїв і поломок. Дана серія так само оснащена фреоном R410. Сучасні технології дозволяють досягти високого класу енергоефективності та підтримувати максимально комфортні умови в приміщенні.

  Кондиціонери серії Hikaru Inverter оснащені широким діапазоном функцій і режимів. Так само вони здійснюють якісну очистку повітря за допомогою спеціальних фільтрів. Обладнання оснащене інтелектуальним захистом зовнішнього блоку при обігріві. Всі моделі мають вбудовану систему самодіагностики.

Серія Innovation


  Настінні кондиціонери, які з легкістю створюють комфортну атмосферу в приміщенні. Однією з основних переваг вважається зручне і легке управління за допомогою LED пульта. Дисплей на панелі відображає всі поточні налаштування та параметри.

  Догляд за обладнанням так само не складає особливих труднощів. Внутрішній блок легко розбирається для проведення планового очищення. Широкий функціональний діапазон дозволяє організувати оптимальні умови в приміщення. Наприклад, режим сну, гарантує міцний сон і легке пробудження.

  Функція очищення повітря здійснюється за допомогою спеціальних фільтрів - вугільного і кристалічного. При потребі фільтр можна самостійно витягти і промити під проточною водою. Кондиціонери оснащені рядом захисних функцій від різних факторів, що гарантує довгострокову і якісну роботу обладнання.

Серія Kitto


  Серія настінних кондиціонерів Kitto відрізняється своїм стильним лаконічним дизайном. Устаткування якісно очищає повітря від пилу та інших дрібних частинок за допомогою кристалічного фільтра.

  Напрямок повітряного потоку користувач може змінювати самостійно при бажанні. Крім того, моделі оснащені таймером, що значно полегшує управління. Варто так само відзначити, що при збоях електроенергії кондиціонер запускається самостійно і зберігає всі налаштування.

Серія Liberty


  Настінні кондиціонери з широким функціональним діапазоном і скромним лаконічним дизайном. Моделі можуть працювати на 3 швидкостях вентилятора, що дозволить організувати максимально комфортні умови в приміщенні.

  Якісне очищення повітря здійснюється за допомогою антибактеріального фільтра. Вбудований таймер сприяє простому управлінню. При перебоях електроенергії спрацьовує функція Авторестарт, а це означає, що всі налаштування зберігаються.

Підсумок

sakata
  Кондиціонери Sakata поєднують в собі всі необхідні параметри якісного обладнання. Широкий функціональний діапазон, легке управління, простий монтаж і стильний дизайн. Серед великого модельного ряду ви можете знайти ідеальну модель для вашого будинку, квартири або офісу.

  Купити кондиціонер Sakata ви можете в компанії Альтер Ейр за доступною ціною, проконсультувавшись перед цим з фахівцем. Звертайтеся за номером телефону 0800330828.