Реалізація системи опалення, гарячого водопостачання та підігріву басейну для котеджу

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Об'єкт: котедж. 

Адреса: Київська область, Петропавлівська Борщагівка
Рік реалізації: 2016 рік

Завдання та побажання замовника до проектованої системи:

 • використовувати відновлювальні джерела енергії для нагріву басейну в літній період часу;
 • застосувати геліоколектори для приготування ГВС;
 • встановити ємнісний бак для гарячої води не менше 1000 літрів;
 • підтримка системи опалення надлишковим теплом, яке виділяється сонячною системою;
 • модернізація котельні та адаптація її до існуючої системи опалення;
 • використовувати энергоефективні технології.

Людина на підсвідомому рівні за весь час свого існування прагне до досягнення незалежності в будь-яких питаннях створення максимально комфортних умов життя. Основним завданням нашої компанії є допомога людям у досягненні цих цілей.

Одним з яскравих прикладів реалізації цього прагнення є будинок в якому компанія Альтер Ейр реалізувала систему економії тепла.

Аналізований об'єкт являє собою котедж площею 420 кв. м., в якому проживає велика сім'я. На території ділянки також розташований басейн відкритого типу, гараж з прилеглими до нього будівлями господарського призначення та навіс площею 200 кв. м.

Установка солнечных коллекторов

Надійшло завдання з модернізації існуючої системи опалення, гарячого водопостачання та підігріву басейну з метою економії основного енергоресурсу, яким на даному об'єкті є газ.

Солнечные коллекторы на крыше дома

При детальному вивченні проекту опалюваної будівлі з'ясувалося, що стіни виготовлені з цегляної кладки товщиною 30 см. В якості утеплювача використовувалися пінопластові плити завтовшки 100 мм і щільністю 15 кг/м². Скління використано энергоефективне з двокамерними склопакетами на базі п'ятикамерного пластикового профілю, які є енергозберігаючими.

Геликоллекторы на крыше здания

У цьому будинку реалізовано дві системи нагрівання приміщень:

 • Тепла підлога – матеріал виготовлення – металопластикова труба невідомого виробника, крок укладки дозволяє досягати комфортних умов при низьких температурах подачі.
 • Радіаторне опалення, що дозволяє в комплексі з системою підігріву підлоги компенсувати тепловтрати будівлі при -22°С в умовах температурного режиму 60-70°С.

Геликоллекторы "Атмосфера" на крыше здания

Наші досвідчені інженери, які працювали над цим об'єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Виконання завдання

Інженерним відділом нашої компанії було проведено детальне вивчення даного об'єкту і з'ясовано, що велика кількість енергії у літній період часу використовується для підігріву басейну до комфортної температури. Було прийнято рішення про застосування сонячних колекторів для компенсації більшої частини цієї енергії. Розрахунок їх кількості проводився виходячи з двох показників – розрахункових формул і кількості спожитої електроенергії традиційним нагрівачем за період часу (до застосування поновлюваного джерела енергії нагрівання басейну здійснювався за допомогою звичайного електричного нагрівача, в якому проводилася фіксація його споживання).

Заміна трубки сонячного колектора. Конструкція сонячного колектора і принцип роботи

Результат роботи

Длянагріву басейну застосовано 9 колекторів Atmosfera CBK-Nano 30-58-1800, які здатні компенсувати тепловтрати басейну. Для передачі тепла від колектора до басейну використаний пластинчастий розбірний теплообмінник, а також реалізований контур підігріву басейну від внутрішньої системи опалення будинку.

Другою окремою геліосистемою зі своєю автоматикою управління є система приготування гарячої води.

Монтаж солнечных коллекторов для нагрева воды в бассейне

Результат: на даху будинку встановлено ще два колектора Atmosfera CBK-30А (24мм) і два Atmosfera CBK-20А (24мм), енергія з яких поступає на нагрів бака ГВП і в разі її надлишку за допомогою триходового клапана перенаправляється на нагрів буферної ємності системи опалення.

Монтаж геликоллекторов Atmosfera

Як основні джерела енергії застосовується тепловий насос типу повітря-вода Sundez 17 кВт і конденсаційний одноконтурний газовий котел Viessman Vitodens 200-W 45 кВт з погодозалежним контролером.

Особливістю даного комплексу систем є те, що всі вони узгоджені між собою за температурним режимам і графіками.

 На крыше дома установлено еще два коллектора Atmosfera

Ще одним нововведенням, яке було реалізовано компанією Альтер Ейр на цьому проекті є реверсивна теплова магістраль. Теплове сполучення між будинком (де і знаходиться основний тепловий пункт) і приямком басейну (куди сходяться всі теплові гілки нагріву басейну) виконано з труби UPONOR Ecoflex Varia Twin 25x25, яка призначена спеціально для прокладки в землі й інших агресивних середовищах і володіє підвищеною гнучкістю і посиленою теплоізоляцією. Реалізований реверсний потік з вищезазначеної магістралі, що дає можливість використання геліосистеми, призначеної для нагріву басейну з метою підтримки системи опалення будинку в моменти, коли басейн вже не експлуатується (за погодних факторів), але ще є активне сонце. Комплекс цих заходів дозволив знизити витрати на опалення і підігрів басейну більше, ніж у 2 рази у фінансовому еквіваленті.

Наші останні проекти

Відгуки