Система вентиляції і кондиціонування в дворівневій квартирі м. Бориспіль

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиАдреса квартири:
м. Бориспіль, вул. Лева Толстого 1.
Рік реалізації: 2018 рік

Особливості об'єкта: квартира в два рівня, загальна площа – 120 м².

Побажання замовника:

 • Реалізувати в квартирі правильний повітрообмін завдяки системі вентиляції;
 • Вибрати компактне і водночас енергоефективне обладнання;
 • Внутрішні блоки системи кондиціонування повинні бути канального і настінного типу;
 • Приплив і висновок повітря виробляти через зовнішню стіну квартири;
 • Повітря,що надходить повинен бути певної температури;
 • Додатково здійснити його парове зволоження.

Отриманий результат

Система вентиляції

Щоб отримати правильний повітрообмін в квартирі, ми реалізували приплив чистого атмосферного повітря в квартиру і висновок вже відпрацьованого повітря назовні. Здійснити задумане ми змогли за допомогою приточно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB. Німецький виробник забезпечує високу якість своєї продукції і гарантує тривалий період її використання. А завдяки вбудованому теплообміннику і ККД в 96% вентиляційна система нагріває вступник повітря за рахунок енергії виводить, розвантажуючи систему опалення.

Професійні інженери розробили проект таким чином, що монтаж ПВУ був проведений в не житловий кімнаті – комори. Компактний розмір дозволяє не позичати зайвої площі, а безшумна робота, навіть при максимальній продуктивності в 320 м³/год, не заважатиме мешканцям. Додатково всі повітроводи були покриті ізолюючим матеріалом:

 • на приплив і витяжку всередині приміщення – утеплювач типу «Пенофол», товщиною 6 мм;
 • викид і забір повітря назовні – утеплювач на основі спіненого каучуку, з товщиною 20 мм.

Таке обладнання повністю відповідало вимогам замовника.

Монтажний креслення

Щоб забезпечити правильний повітрообмін в кожній кімнаті, система вентиляції розподілялася за стандартною схемою. Відпрацьоване повітря забирався з брудних зон – кухня, гардеробна і санвузли, а чистий подавався в вітальню і спальні. На кухні, над робочою поверхнею, в рециркуляционной решітці ми встановили витяжної елемент, який буде видаляти різні запахи. Додатково в санвузол ми встановили витяжний вентилятор з регульованим таймером від німецького виробника Maico серії ER 60 VZC.

А ось подача чистого атмосферного повітря, з правильним кількістю О₂, буде направлена в чисті зони – вітальня та спальні. Повітря буде рівномірно розподілятися за допомогою дифузорів Look прихованого монтажу. Всі внутрішні отвори відповідають параметрам адаптера решіток для вентиляції. Таке рішення дозволило зберегти більшу цілісність стін в квартирі.

На зовнішній стіні квартири, в області тераси, ми встановили комбіновану решітку Combi Grille. Через неї поступатиме вуличне повітря і викидатися відпрацьований. Монтаж тільки одного елемента дозволив зберегти естетичний вигляд будівлі.

Спільно з приточно-витяжною установкою ми встановили парогенератор CP3 Mini PD4, настінного типу від швейцарського виробника кліматичного обладнання Condair. Випари надходили в повітроводи припливного потоку за допомогою спеціальних шланга і трубки, що розподіляє парове переміщення. Контролювати рівень вологості і, при необхідності, регулювати роботу пристрою мешканці можуть завдяки спеціальним датчикам. Висока якість парогенератора дозволяє забезпечувати необхідне зволоження повітря, яке буде комфортно для всіх, в кожній кімнаті.

Наші останні проекти

Система кондиціонування

Для регулювання температури в квартирі ми встановили мультіспліт систему від виробника Daikin – 5MXS90E+FTXS-K. Вона дозволяє приєднати до одного зовнішнього блоку декілька внутрішніх, до того ж різного типу. Це дозволяє зберегти цілісність стіни і не встановлювати кілька зовнішніх блоків одночасно. Під вікном вітальні був розміщений зовнішній блок 5MXS90E, а внутрішні розташувалися наступним чином:

 • 1 блок FTXS35 (потужність до 4 кВт) – у вітальні;
 • 4 блоку FTXS20 (потужність до 2,7 кВт) – в житловій кімнаті і трьох спальнях.

Система кондиціонування була розроблена професійно, тому потоки повітря від внутрішніх блоків не були спрямовані на робочу зону або спальне місце. Такий монтаж був виконаний відповідно до вимог замовника.

Період виконання завдання:

 • розробка проекту – 14 днів;
 • узгодження деталей – 7 днів;
 • підготовчі роботи – 7 днів;
 • повний монтаж обладнання – 21 день.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Обладнання, що використовується:

- MaicoWS 320 KB (Німеччина). Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Компактний розмір, висока продуктивність (320 м³/год), тиха робота (до 36 дБА) і економне споживання електрики – основні переваги обладнання. Має ККД 96% і оснащена сенсорним дисплеєм. Також керувати нею можна через спеціальний додаток на смартфоні. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує довговічність роботи.

- MaicoER 60 VZC (Німеччина). Побутовий витяжний вентилятор з пропускною спроможністю в 62 м³/год. Оснащений таймером, який уповільнює старт роботи (0 - 150 сек) і має заданий період вибігу (1,5 - 24 хв). Доповнено термозащитой, повітряним фільтром і зворотним клапаном. Простий монтаж і легка експлуатація.

- Парогенератор CondairCP3 Mini PD4 (Швейцарія). Зволожувач повітря. Випари води (400 - 4000 мл/год) забезпечуються за рахунок її нагрівання. Працює в тандемі з системою вентиляції або кондиціонування. Компактний розмір, вибір режиму за допомогою пульта дистанційного керування та робота по таймеру – переваги, які відрізняють даний парогенератор від аналогів. Може зволожувати повітря в приміщенні з площею до 400 м².

- Вентиляційна решіткаCombiGrille. Розподіляє різні потоки повітря (припливний і витяжний), не перемішуючи його. Якість використовуваного матеріалу дозволяє проводити монтаж решітки навіть на зовнішній стіні будівлі, не боячись механічних пошкоджень.

- Дифузори Look. Решітки, які призначені для розподілу повітря в приміщенні. Пластини, які розташовані горизонтально під кутом в 45°, подають повітря рівномірно.

Відгуки