Удосконалення інженерних систем в приватному будинку (Київська область, котеджне містечко "Золоче")

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиАдреса об'єкта: Київська область, котеджне містечко "Золоче".
Рік реалізації: 2018 рік

Особливості об'єкта: енергоефективний будинок

Завдання, які були поставлені перед інженерами:

  1. Організувати якісну систему вентиляції, пароувлажнения;
  2. За мінімуму використовувати житловий простір при реалізації інженерних системЩо вийшло

Система вентиляції

В даному котеджному містечку побудовані енергоефективні будинки, в основі яких закладені якісні матеріали та вбудовані продуктивні системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Система опалення побудована на базі теплового насоса, система кондиціонування – на базі холодних стін.

В систему вентиляції був вбудований пароувлажнітель і теплообмінник, який працює на обігрів і охолодження. &Nbsp;

Схема інженерних систем для об'єкта

А для підвищення результативності вже організованої системи вентиляції вирішили доповнити її припливно-витяжної установкою з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB . Високоефективна установка з автоматичним регулюванням дозволяє управляти мікрокліматом в будинку, контролювати повітрообмін і температуру повітря навіть без безпосереднього втручання мешканців.

Установку розмістили на другому поверсі в технічному приміщенні, за рахунок чого не було зачеплено житловий простір і, що найголовніше, повинна бути легкодоступною обладнання для правильної його експлуатації. Так як приміщення технічного призначення, і воно не опалювальне, то додатково провели утеплення його каучуком.

У зв'язку зі складною специфікою архітектури і конструктиву об'єкта, в проекті вийшли на досить протяжну магістраль повітропроводів. З метою зменшення втрат тиску по довжині повітроводів, розмір їх був прийнятий на типорозмір більше.

Подача свіжого повітря виконується через використовувані дифузори Look довжиною від 400 до 2000 мм і шириною 20 мм. Приплив свіжого повітря організований в спальнях і вітальні, дифузори при цьому були відцентровані щодо вікон. Для системи вентиляції знадобився опуск стелі 120 мм. Так як в гардеробній кімнаті стельових простором можна знехтувати, не зіпсувавши при цьому естетичного сприйняття, то тут опуск стелі склав 240 мм.

Важлива особливість по вентиляційній системі: приплив і викид повітря здійснюється через витяжні парасолі, які були встановлені на даху будинку. Тим самим фасад об'єкта залишився не торкнуться при реалізації інженерних систем.

Як вийшло в результаті можна побачити в даному відео матеріалі:

Система пароувлажнения

Додатково в припливно-витяжну установку був інтегрований паровий зволожувач Condair СP3mini , який буде відповідати за сприятливі умови повітря в будинку.

Терміни виконання

Розробка проекту – 6 тижнів

Монтаж устаткування – 10 робочих днів.

Наші останні проекти

Обладнання, яке використовувалося

Maico WS 320 KB – високоефективне централізоване вентиляційний пристрій. Працює за допомогою ЄС двигунів, завдяки чому досягається високий відсоток рекуперації. А так же визначає економне споживання електроенергії установкою, що є значною перевагою для пристрою. Виконана з якісних матеріалів, має низький шумовим показником – всього 32 дБА. Широкий функціональний набір та інтелектуальне управління забезпечують постійний попит на дане вентиляційне обладнання.

Condair З P3 mini – легко вписується в будь-який інтер'єр завдяки продуманому дизайну. Паровий зволожувач використовує звичайну водопровідну воду, тому не знадобляться ні очищення, ні демінералізація. Виготовлено пристрій з матеріалів високої якості. Надійна електроніка і швейцарська якість збірки гарантують довгу і безперебійну роботу Парозволожувач.

Дифузори Look – дифузори прихованого монтажу дозволяють поєднувати естетичну сторону з технічної. Використовуються як на приплив, так і на витяжку повітря. За допомогою регульованих пластин можна змінювати напрямок повітряних потоків і що важливо, при цьому не змінюється обсяг споживаного повітря.

Відгуки