Консалтинг і проектування системи вентиляції і кондиціонування квартири (м. Київ, вул. Глубочицька)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Адреса: м. Київ, вул. Глубочицька. 
Рік реалізації: 2016 рік

У компанію Альтр Ейр замовник звернувся з проханням перевірити та оцінити правильність виконаного конкурентами проекту. 

Виявлені помилки

Забір та викид повітря були організовані через зовнішню стіну, повітроводи виходять на фасад будинку, що неприпустимо, виходячи з норм. Також, як з'ясувалося при виїзді на об'єкт, у вказаному місці – мінімальна відстань між вікном і монолітною колоною будинку, де не зможе пройти навіть повітровід Ø100. Крім цього, тут проходить стояк дренажного трубопроводу для кондиціонерів. Також не була врахована зональність, так як один кондиціонер працює на два приміщення, які не пов'язані між собою (дитяча і кухня, вітальня і спальня господарів).


У цьому проекті ми можемо бачити, що припливна та витяжна решітка (гратки) в спальні господарів знаходяться на відстані 50 см один від одного, що неприпустимо, оскільки при такому розташуванні не буде належного розподілу повітря в приміщенні (припливне повітря буде відразу ж забиратися через витяжні гратки). Площа поперечного перерізу решіток підібрана невірно, виходячи з гранично допустимого рівня шуму при русі повітря, швидкість якого складає 5 м/с при нормі від 0,5-2м/с. Також було виявлено багато інших недоліків.

Після проведення аналізу та надання його результатів замовнику, ним було прийнято рішення про відмову від запропонованого раніше проекту і розробку нової проектної документації.

Поставлені завдання

Замовником було поставлено завдання спроектувати систему вентиляції квартири, яка забезпечувала б комфортний повітрообмін у приміщеннях і підтримувала повітряний баланс в квартирі. Також потрібно було передбачити витяжний зонт над варильною поверхнею. Кондиціювання повітря було організовано на базі канальних кондиціонерів, які зможуть забезпечити у теплу пору року зниження температури до комфортного рівня і в холодний період підігрів повітря.

Виконання завдання

Вентиляція

Отримавши завдання і побажання від замовника ми розробили систему вентиляції на базі припливно-витяжної установки виробника Systemair Save VTC 300 з продуктивністю 350 м³/ч. Ця установка була обрана на підставі розрахунку мінімальної витрати свіжого повітря в приміщенні.

Проект системы вентиляции квартиры

Розподіл повітря по приміщеннях здійснюється за допомогою повітроводів, які прокладаються під перекриттям і підшиваються підвісною стелею з гіпсокартону. Розподіл повітря по приміщенню відбувається за допомогою припливних і витяжних щілинних решіток, які розташовуються на стінах кімнат.

Установка розміщена в приміщенні комори, де її згодом зашиють в шафу. Вентиляція санвузла спроектована на базі вентилятора Maico 100 ECA IPRO, який забезпечує видалення неприємних запахів і парів з приміщення.

Кондиціонування

Система кондиціонування спроектована на основі мультизональної системи виробництва Daikinна базі канального блоку FDXS35F, який обслуговує приміщення спальні. Охолоджене повітря від кондиціонера по системі повітроводів подається через ті ж розподільні ґратки, що і система вентиляції.

У приміщенні дитячої кімнати підібраний кондиціонер настінного типу FTXS20K і в приміщенні кухні-студії спроектований блок настінного типу FTXS50K.

Всі внутрішні блоки були підібрані на підставі розрахунку теплопритоків у приміщення.

Наші останні проекти

Відгуки