Система вентиляції квартири на Андріївському узвозі

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Рік реалізації: 2016 рік

У компанію Альтер Ейр замовник звернувся з проханням спроектувати систему вентиляції квартири, яка знаходиться у Подільському районі міста Києва. Було надано технічне завдання на проектування системи вентиляції, де зазначалась необхідність створення загальнообмінної системи вентиляції будинку, а так само витяжної системи санвузлів.

Система вентиляції в квартирі

Житлові приміщення

Проаналізувавши завдання замовника і провівши ретельні розрахунки витрати повітря по кожному приміщенню, ми прийняли рішення, що для вентиляції повітря житлових зон ми будемо використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin VAM 500.

Дане обладнання демонструє витрату повітря 450 м³/год, що забезпечує 2-х кратний повітрообмін у квартирі.

Додатково до цього агрегату було встановлено фільтр виробництва компанії Systemair FD 200, який призначений для високоякісного очищення повітря. Перед калорифером в цьому фільтрі встановлений фільтруючий елемент класу G4, що дозволяє очищати повітря від дрібнодисперсного пилу та інших забруднень. Для того, щоб установка могла ефективно функціонувати при зниженні температури до -22°С і нижче, був встановлений калорифер. Він відповідає за попередній підігрів повітря при низьких температурних показниках і запобігає замерзанню теплообмінника.

Схема вентиляции квартиры

Санвузол

У приміщенні санвузла та ванної було запропоновано встановити вентилятори виробництва Maico ER 60 H з вбудованим датчиком вологості, який буде спрацьовувати при підвищенні рівня вологи у приміщенні.

Гардероб

У гардеробі був встановлений витяжний вентилятор Maico ER 60, спеціально розрахований на постійну роботу у даному приміщенні.

Коридор

Для того, щоб компенсувати повітря що видаляється з санвузлів і гардеробу, а також нормалізувати повітряний баланс у квартирі, було ухвалено рішення передбачити в приміщенні коридору припливну вентиляцію на базі вентиляторів Soler&Palau 500/150 Silent з продуктивністю 2500 м³/год. Дане обладнання дозволяє компенсувати все видалене повітря витяжними вентиляторами.

Розподіл повітря в системі вентиляції здійснюється за допомогою вентиляційних граток (решіток), що дозволяє рівномірно розподілити повітря всередині квартири.

Наші останні проекти

Відгуки

Калорифер и рекуператор, которыи используются в данном приекте : - из какого материала они производятся? - какими температурными хараткеристиками работы они обладают?

Здравствуйте, Иван. В данном проекте было применена приточно-вытяжная установка Daikin VAM 500 с пластинчатым рекуператором. Температурная эффективность данного типа рекуператоров - до 81%. Рекомендуемая наружная температура воздуха для данного оборудования минус 15 градусов. При более низких температурах применяется преднагрев для защиты рекуператора от замерзания. Для этих целей применен электрический нагреватель. Это обычный ТЭН, сделанный из металла.