Фільтр

Огляд обладнання

Наш інтернет магазин пропонує різні види кліматичного обладнання. Ви можете знайти пристрій виходячи від типу вашого об'єкта і потрібної вам кліматичної системи, який задовольнить потребу в дизайні, характеристиці, багатофункціональності та ціні. Вивчайте огляди обладнання, радьтеся з професіоналами своєї справи. В цьому розділі наші фахівці постачають вас об'єктивними оглядами обладнання, представленого на нашому сайті. Більш того, Альтер Ейр пропонує вам можливість подивитися анбоксинг товару до безпосередньої покупки на нашому YouTube каналі.
Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип системы
Тип помещения
Тип установки
 

Залежно від необхідного типу інженерної системи, фахівці розподілили огляди по розділах:

Огляд обладнання в Альтер ЕйрВентиляція

У розділі «Огляд вентиляторів» ми оглядаємо вентилятори брендів Systemair, Soler & Palau, Elicent, Maico. Розповідаємо про особливості управління установками, як ви можете впоратися з конкретними завданнями вентиляції і перетворити ваш інтер'єр. Оглядаємо оптимальні варіанти застосування таких пристроїв для найбільш ефективного рішення. Деталізуємо огляди інформацією про конкретні деталі пристрою, про нюанси монтажу та обслуговування. Ділимося інформацією про типи і моделі, які користуються найбільшою популярністю серед клієнтів.

Альтернативна енергетика

Використання альтернативних джерел енергії допоможе зберегти багато природні ресурси. Кожне джерело відновлюваної енергії має унікальні переваги і витрати. Можливо, ви тільки робите свій вибір на користь пристроїв, які працюють з альтернативними джерелами енергії, а ми вже створили для вас ряд оглядів їх технічних характеристик і особливостей технології виробництва. Огляд сонячних батарей і колекторів, наприклад, висвітлює можливості таких систем, розкриває конструктивні і експлуатаційні особливості пристроїв різного типу. У розділі «Альтернативна енергетика» ми звернули увагу на поновлювані джерела для будинків і квартир, особливості комплектуючих і аксесуарів для монтажу таких систем.

Опалення

Для опалення будинку є безліч технологій, які здатні скоротити рахунки за електроенергію, поліпшити комфорт і допомогти навколишньому середовищу - різні типи котлів, електричні нагрівачі, сонячні системи опалення та теплові насоси, що використовуються як для опалення, так і для охолодження. Огляд котлів відкриває принципи роботи, особливості та характеристики представленого асортименту продукції. Огляд бойлерів і водонагрівачів також детально вивчає головні відмінності і переваги від інших систем. Огляд конвекторів акцентує вашу увагу на особливості монтажу, на комплектації кожного конвектора, згадує нюанси управління. Розглядаються варіанти монтажу опалювальних агрегатів. Аналізується відповідність конкретних механізмів їх ціновими категоріями.

Осушувачі та вентиляція басейну

Висока вологість в приміщеннях з басейнами, душовими, SPA - розв'язувана проблема для компанії Альтер Ейр. У цьому розділі ми розглядаємо характеристики пристроїв для осушення і вентиляції басейну, найбільш оптимальне місце в приміщенні для їх застосування. Виокремлюємо види і особливості пристроїв конкретних брендів, оглядаємо переваги і недоліки таких приладів.

Зволоження повітря

Зволожувачі в основному являють собою переносні пристрої, призначені для забезпечення більшої вологості приміщення. Це може бути хорошим рішенням проблеми алергії на пил або надмірно сухої шкіри через нестачу вологи в повітрі. Очищувачі повітря забезпечують не тільки регулювання рівня вологості в приміщенні, але і мінімізують концентрацію пилу і бактерій. Якщо ви знаєте про всю користь зволожувачів повітря і вже придумали придбати цей пристрій, наш розділ «огляд зволожувачів повітря» допоможе вам з вибором. Ми порівнюємо характеристики подібних пристроїв, з'ясовуємо в якому середовищі їх застосування буде найбільш ефективним. Публікуємо щорічні рейтинги зволожувачів повітря доступних в нашому магазині.

Кондиціонування повітря

Людині під силу контролювати мікроклімат в будинку. Один з пристроїв, який буде істотним у вирішенні цього питання - кондиціонер. Великий вибір пристроїв не введе вас в замішання, якщо ви довірите це питання нашим фахівцям, які приділили час огляду продуктів. Огляд уміщає в собі перелік принципів роботи і переваг кондиціонерів Daikin, Gree, Toshiba і більше. Ми приділяємо належну увагу особливостям дизайну і матеріалу обробки, потужності пристрою, розміру і догляду.

Електрика

Електрообладнання життєво важливо для житлового та робочого приміщення. Компанія Альтер Ейр активно займається електроустаткуванням. Незалежно від ваших «електричних потреб», ми мало того, що надаємо до продажу сертифіковані електроприлади, починаючи розетками та закінчуючи пристроями захисту від перенапруг, а й надаємо огляд такого обладнання від провідних фахівців компанії Альтер Ейр. Приділяємо увагу масштабу функцій і зовнішнім виглядом таких приладів, які не тільки перетворять ваш інтер'єр, але і дієво виконуватимуть свою головну задачу.

Очищення

Фільтрація води - це видалення забруднюючих речовин з води, щоб вона була досить чистою для споживання людиною або для промислового використання. Огляд фільтрів для води не тільки ознайомить вас з особливостями процесу очищення води, але і детально вкаже специфіку підбору пристроїв яким це під силу.

Особливість оглядів в тому, що в їх створенні беруть участь тільки професіонали кліматичної сфери. Фахівці компанії Альтер Ейр діляться своїм багатим досвідом і цінними знаннями, щоб ви мали можливість отримати велику характеристику пристроїв  і вже на основі об'єктивних знань, зробити найбільш оптимальний вибір. Але не забувайте про силу безпосередньої консультації з майстром кліматичного справи! Ви зможете задати хвилюючі вас питання і отримати докладну відповідь.