Фільтр

Канальні осушувачі повітря

Ви вибрали
-
Осушувач повітря Dantherm CDP 75
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 125 - 3х400В
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 125 / 1х230В
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 165 - 3х400В
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex AA 900 VH
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex AA 1200 VH
Проектна вартість
Промисловий осушувач повітря Calorex Delta 10
Проектна вартість
Промисловий осушувач повітря Calorex Delta 8
Проектна вартість
Промисловий осушувач повітря Calorex Delta 1
Проектна вартість
Осушувач повітря для басейнів Calorex Delta 6
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex AA 600 VH
Проектна вартість
Осушувач повітря для бассейну Calorex Delta 2
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex AA 1500 VH
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex AA VH 300
Проектна вартість
Промисловий осушувач повітря Calorex Delta 4
Проектна вартість
Осушувач повітря antherm CDF 45T
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 45T
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря для бассейну Dantherm CDP 35T
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість

Приміщення з підвищеним рівнем відносної вологості приносять не тільки дискомфорт їх мешканцям, а й провокують зниження опірності організму вірусам і хвороботворним бактеріям, загальну слабкість і пригніченість, а також сприяють розмноженню грибка, який теж негативно впливає на організм.

Крім того, вологість може привести до постійного утворення конденсату на стінах і вікнах, що провокує виникнення і поширення цвілі по всьому приміщенню.

Найчастіше така ситуація виникає в тих приміщеннях, які мають безпосередній постійний контакт з вологою і водою: ванні, санвузли, душові кімнати, SPA-салони, басейни. Щоб уникнути негативних наслідків для людини і будівлі, необхідно застосовувати поряд з системою припливно-витяжної вентиляції спеціальні установки - канальні осушувачі повітря.

 

Яким чином працюють канальні осушувачі?
Асортимент осушувачів повітря, в тому числі і до басейнів, на українському ринку досить широкий, але необхідно розуміти і враховувати різницю між тими чи іншими типами. Осушувачі можуть бути настінними, канальними або мобільними в залежності від способу монтажу і сфер можливого застосування.

Канальні осушувачі повітря - це кліматичні установки, які призначені для нормалізації рівня вологості в приміщенні, вирівнювання температури по всьому периметру, контролю чистоти і відповідно фільтрації повітря. Одним словом, за допомогою канальних осушувачів можна повністю регулювати мікроклімат в приміщенні басейну і створити найбільш сприятливі умови для знаходяться в ньому людей.

Принцип роботи багатьох канальних осушувачів повітря будується на роботі рекуператора. Цей механізм здатний утилізувати тепло повітря і перетворювати її в енергію. У такій спосіб знижуються витрати електроенергії на роботу пристрою, а ефективність воздухообработкі зростає.

 

Які канальні осушувачі пропонує Альтер Ейр?
Компанія Альтер Ейр, маючи більш ніж 7-річний досвід роботи на ринку кліматичного обладнання України, може рекомендувати наступних виробників канальних осушувачів: Calorex, Dantherm і Hidros. Всі вони характеризуються відмінною якістю, мають необхідні сертифікати міжнародного зразка та набувають все більшої популярності на вітчизняному ринку.

 
Calorex. Серії канальних осушувачів Variheat AA і Delta від Calorex є одними з найпотужніших агрегатів для осушення повітря в басейнах. Вони встановлюються в спеціальному підсобному суміжному приміщенні і не псують зовнішній вигляд самого басейну. З'єднуючись з системою припливно-витяжної вентиляції, вони забезпечують максимальний комфорт і захист від зайвої вологості. Користувач навіть може з їх допомогою виробляти підігрів води в басейні. Корпус канальних осушувачів Calorex покритий спеціальним шумоізоляційним шаром, який зводить весь звук до нуля при роботі пристрою.


Dantherm. Канальні осушувачі повітря Dantherm CDP і CDF характеризуються не тільки великою продуктивністю, але і економлять електроенергію за рахунок рекуператора. Витрата Електроресурс при використанні осушувачів Dantherm буде на 50-60% менше, ніж при роботі схожих агрегатів інших виробників. Вони обладнані функцією підмішування зовнішнього повітря, тому поряд з боротьбою з підвищеною вологістю, вони ще й контролюють повітрообмін. За рахунок вбудованого гігростата управління рівнем вологості здійснюється в автоматичному режимі.


Hidros. Дані канальні осушувачі для басейну виготовлені з стійкою до корозії оцинкованої сталі, а також не піддаються впливу високих температур. Вони не тільки забезпечують осушення, а й багаторівневу очистку повітря від пилу, бактерій, неприємних запахів. На замовлення компресор пристрою може бути поставлений в звукоізолюючому кожусі, що забезпечить абсолютну шумопоглинання і відсутність настирливих звуків при роботі пристрою. Ціна на канальні осушувачі Hidros залежить від обраної моделі та її потужності.

 
Отримати консультацію з питань щодо канальних осушувачів повітря або замовити обрану модель з доставкою в будь-який регіон України Ви можете, зателефонувавши в офіс Альтер Ейр. Наші інженери зможуть надати Вам вичерпну інформацію та допоможуть зробити замовлення по самій вигідною ціною.