Фільтр

Dantherm - осушувачі повітря настінного, канального і портативного типу

Ви вибрали
-
Осушувач повітря Dantherm CDF 10
ціна 61073грн
Осушувач повітря Dantherm CDP 75
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 125 - 3х400В
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 125 / 1х230В
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 165 - 3х400В
Проектна вартість
Осушитель воздуха Dantherm CDT 20
Индивидуальный расчет стоимости
Осушувач повітря Dantherm CDT 40
Ціна по запиту
Осушувач повітря Dantherm CDT 30
Проектна вартість
Осушитель воздуха Dantherm CDT 40S
Ціна по запиту
Осушитель воздуха Dantherm CDT 60
Ціна по запиту
Осушитель воздуха Dantherm CDT 90
Ціна по запиту
Осушитель воздуха Dantherm cdt 30S
Ціна по запиту
Осушитель воздуха Dantherm CDP 45
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря Dantherm CDP 65T
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушитель воздуха Dantherm CDF 35
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря для бассейну Dantherm CDP 65
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря для бассейну Dantherm CDF 45
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість
Осушувач повітря antherm CDF 45T
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Проектна вартість

Осушувачі повітря Dantherm застосовуються для створення і підтримки необхідної вологості в приміщеннях побутового, комерційного та промислового приміщення. На відміну від своїх основних конкурентів, дані агрегати характеризуються не тільки високою надійністю і продуктивністю роботи, але і радують нижчою ціною.

Бытовой осушитель воздуха Dantherm CD 400-18Серед переваг осушувачів Dantherm слід виділити так само низький рівень шуму при роботі. Металевий корпус, хоч і збільшує вагу пристрою, захищений від впливу корозії і забезпечує надійну і довговічну роботу агрегату. Крім стандартних функцій осушення, дані пристрої так само можуть підігрівати повітря і підтримувати необхідну його температуру, завдяки вбудованому або віддаленого термостата. За допомогою датчика вологості, осушувачі стисненого повітря Dantherm підтримують вологість в приміщенні на рівні, який задає користувач.

Основне середовище використання агрегатів даного виробника - невеликі приватні і великі промислові басейни. Залежно від варіанту установки, осушувачі Dantherm бувають настінними, канальними або мобільними. Виробник дає гарантію на надійну і довговічну роботу пристрою. При підборі осушувача необхідно враховувати площу приміщення, величину водної гладі, кількості людей і наявності вентиляційної системи.
Компанія Альтер Ейр пропонує наступні типи осушувачів повітря Dantherm:

Де використовуються сушарка Dantherm CDP?


Осушитель воздуха для бассейна Dantherm CDPОсушувачі повітря Дантерм настінного типу є універсальними пристроями, придатними для установки в невеликих побутових плавальних басейнах.

Серія CDP, зокрема моделі Dantherm CDP 35, Dantherm CDP 45, Dantherm CDP 65, характеризуються високою потужністю і відрізняються один від одного розмірами.

Витрата повітря при роботі цих агрегатів досягає 750 куб. м / год. При температурі повітря 25 градусів і рівні вологості 60-65% продуктивність осушення може скласти близько 65 літрів.

Усередині цих осушувачів вбудовано два вентилятора, які здійснюють забір та обробку повітря. робота приладу відбувається повністю в автоматичному режимі. Як тільки рівень вологості досягає заданого, осушувач відключається. Коли вологість знову піднімається, пристрій знову відновлює свою роботу.

Який осушувач бренду Дантерм застосовують у великих басейнах?


Канальні осушувачі характеризуються більшою потужністю в порівнянні з настінними, так що їх вже можна використовувати в великих басейнах. Завдяки своїй конструкції, їх можна встановлювати в окремому суміжному приміщенні, і вони не будуть псувати загальний дизайн і захаращувати простір в самому басейні. За рахунок спеціальних відводів конденсат зливається в ту ж сторону, де і забирається повітря для осушення.
На особливу увагу заслуговують осушувачі Dantherm CDP 75, 125 і 165. Їх можна встановлювати як на підлозі, так і на стіні. Корпус їх покритий виброізоляціонним і шумополгощающім матеріалом, так що Ви ніколи не почуєте, як вони працюють.

Компактність і мобільність осушувачів Dantherm CDT


Dantherm CDT - портативный осушитель воздухаDantherm CDT відносяться до типу мобільних осушувачів: Ви можете їх встановлювати на підлогу без додаткового монтажу і переносити з приміщення в приміщення на свій розсуд.

Вони прекрасно підходять для тих невеликих приміщень, де неможливо організувати систему примусової припливно-витяжної вентиляції.

Працювати вони можуть при температурі від 3 до 35 градусів. Крім того, крім осушення, вони виробляють і очищення повітря завдяки вбудованому фільтру, який легко знімається і чиститься.

Щоб визначитися, який із осушувачів підходить саме для Вашого басейну, необхідно враховувати ряд параметрів приміщення, а також можливість підключення його до загальної системи вентиляції.

Компанія Альтер Ейр надає Вашій увазі найповніший каталог осушувачів повітря для басейнів та інших приміщень з високим рівнем вологості за доступною ціною. Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію світових виробників з гарантією і доставкою по всій Україні.