Фільтр

Комерційне освітлення

-
Лід панель Donum lighting Panel light
Индивидуальный расчет стоимости

Світлодіодні панелі - растровий світлодіодний світильникВ даному розділі сайту представлено обладнання для систем комерційного освітлення на базі світлодіодних ламп. Таке обладнання може бути використано для освітлення в торговельних залах, розважальних закладах, медичних установах, а також для рекламних цілей (освітлення стендів і т.п.). Оскільки освітлення в даних закладах може бути потрібним протягом усього робочого дня безперервно, а в окремих випадках навіть цілодобово дуже важливим стає питання споживання ним електроенергії.

Ми пропонуємо використовувати для цих цілей LED через те, що ця технологія дозволяє домогтися більшої енергоефективності ніж у галогенних і люмінесцентних ламп. Крім того світлодіодне освітлення забезпечує більш рівний колірний спектр і не виробляє видимого мерехтіння, що служить додатковим пунктом « за » при виборі обладнання.

Ще одна перевага LED - більший термін життя в порівнянні з люмінесцентними лампами. Разом, ми отримуємо при невеликій різниці в ціні менші рахунки за електроенергію і більший термін роботи.

LED освітлення в магазині стельовий світлодіодні світильникиВарто відзначити, що на відміну від освітлення використовується для будинку, світильники і лампи комерційного призначення, як правило відносяться до класу High Brightness. Що стосується формфактору, то вони можуть випускатися як для стандартних « побутових » цоколів Е27, так і для різних « екзотичних » варіантів.

Одним з найпопулярніших в сфері торгівлі типів є світильник для підвісних стель "Armstrong", оскільки він ставиться в стандартну секцію такого стелі (розмір « касети »), не вимагає обслуговування (цільна закрита конструкція) і легко замінюється. Їх так само називають « растровими », оскільки вони по суті є освітлювальними панелями.

Так само затребувані вбудовані світильники, компактні світильники для підсвічування вітрини і точкове світлодіодне освітлення.

Все це обладнання створює комфорт для працівників підприємства і дозволяє клієнтові поглянути на товар « у вигідному світлі ».

Що стосується вибору бренду, то Альтер Ейр рекомендує вам ознайомитися з представленою у нас продукцією компанії DONUM lighting. В їх світлодіодних лампах і світильниках використовуються тільки якісні компоненти, що дозволяє виробникові надавати 3 роки гарантії на продукцію. Лише деякі виробники освітлювальної техніки комерційного призначення можуть запропонувати таке.

Якщо вам потрібна консультація з питань підбору освітлювального обладнання, ціни і спеціальні пропозиції, установці і доставці — звертайтеся будь-яким зручним для вас способом до наших менеджерів. Для зв'язку на нашому сайті передбачений чат, стандартна форма для покупки, замовлення зворотного дзвінка, так само вказані телефони.