Фільтр

Стельові кондиціонери

-
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F18DTE5/U-B18DBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F24DTE5/U-B24DBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F28DTE5/U-B28DBE5/8
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F28DТE5/U-YL28HBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F24DТE5/U-YL24HBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F43DTE5/U-B43DBE8
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонери Carrier 42FTH048/38HN048
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FHQ125C/RZQG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FUQ100C/RZQG100L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F50DTE5/U-B50DBE8
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Panasonic S-F34DТE5/U-YL34HBE5
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FHQ50C/RXS50L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонери Carrier 42FTH024/38HN024
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FHQ125C/RZQSG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FUQ125C/RZQG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FHQ71C/RZQG71L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FUQ71C/RZQG71L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FHQ71C/RZQSG71L3V1
Индивидуальный расчет стоимости

Все про стельові кондиціонери

Кондиціонери вже давно стали невід'ємною частиною кожного будинку, квартири, офісу і т. д. Там, де є необхідність створення здорового мікроклімату і свіжого повітря, повсюдно встановлюються кондиціонери. Існує безліч різних видів кондиціонерів залежно від способу монтажу, сфери застосування, типу приміщення, де його встановлюють і т. д.

Підстелеві кондиціонери – особлива група цього обладнання для кондиціонування. Головною перевагою їх є те, що вони монтуються в стельової зоні, так що кондиціонер буде практично непомітний, на відміну від настінних або підлогових.

Стельові кондиціонери ефективно справляються з питанням кондиціонування повітря, розподіляючи його рівномірно уздовж стелі, а потім по всьому периметру приміщення. Вони можуть бути як з функцією охолодження, так і обігріву, а інверторні моделі здатні в рази швидше встановлювати задану температуру і економити енергію.

Які ж підстелеві кондиціонери пропонуються на українському ринку? Найбільш популярними вважаються виробники:

Стельовий кондиціонер в інтер’єрі квартири

  • Daikin.
  • Panasonic.
  • McQuay.
  • Carrier.
  • Gree

Daikin

Це передова компанія, один з лідерів ринку завдяки високій якості і продуктивності своєї продукції. Інверторні стельові кондиціонери Daikin – це потужні агрегати, призначені для кондиціонування або обігріву великогабаритних приміщень площею більше 100 кв.м. При цьому температура на вулиці коливається від -15 до +50 градусів. Отже їм можна не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря в міжсезоння. Коли температура в приміщенні досягає заданої величини, Daikin переходить в режим економії енергії.

Panasonic

Кондиціонери підстельового типу Panasonic найчастіше застосовуються для установки в комерційних, адміністративних та виробничих приміщеннях до 50 кв.м. площею. Завдяки системі осушення повітря, що використовується в даних кондиціонерах, ви можете самостійно регулювати рівень вологості в приміщенні. Крім того, стельові кондиціонери Panasonic рівномірно розподіляють повітря по всьому приміщенню, усуваючи проблему холодної підлоги і можливих протягів.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

McQuay

Стельові кондиціонери цього бренду по праву можна назвати «розумними». По-перше, ви за своїм бажанням встановлюєте параметри мікроклімату, які хочете (температуру, вологість і т. д.), а кондиціонер у подальшому працює за цією заданій програмі, тому вам не доведеться кожного разу наново усе встановлювати. По-друге, у разі несправності кондиціонер сам діагностує проблему, а при перебої з електрикою він сам відновлює свою роботу при включенні електроенергії.

Подстельовий кондиціонер в інтер’єрі будинку

Carrier

Ці підстелеві кондиціонери так само, як і моделі фірми Daikin, використовуються в основному у великих за площею приміщеннях. Якщо температура за вікном встановлюється в межах від -7 до +45, то стельовий кондиціонер Carrier – відмінне рішення для повітрообміну. Ще одним його перевагою є приємний дизайн, який прикрасить інтер'єр будь-якого будинку. А завдяки унікальній конструкції цього внутрішнього блоку спліт-системи він може монтуватися не тільки в подпотолочной зоні, але й на стіні, вибір залежить від ваших уподобань і параметрів приміщення.

Gree

Інверторний стельовий кондиціонер Gree можна вважати кутовим і також встановлювати на стелі або стіні. Він дуже компактний і застосовується в невеликих приміщеннях (до 30-35 кв. м. площею). Примітно, що даний агрегат має потрійну систему фільтрів. Це дозволяє максимально очищати повітря від бактерій, мікроорганізмів, вірусів і т.д. Істотним плюсом також є наявність таймера, за допомогою якого можна встановлювати час включення і вимикання даного кондиціонера.

Підсумки

Стельовий кондиціонер - ефективне і зручне кліматичне обладнання, яке буде рівномірно розподіляти повітря по периметру приміщення, не створюючи протягів і продувів. При виборі підстельового кондиціонера слід орієнтуватися на ряд параметрів, і це не лише бренд і ціна. Компанія Альтер Ейр із задоволенням надасть вам безкоштовну консультацію та допоможе у виборі підстельового кондиціонера. Купити стельовий кондиціонер в Альтер Ейр – це вигідно і надійно.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ