Фільтр

Elicent - тихі італійські стельові вентилятори

Ви вибрали
-
Італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 90
ціна 5100грн
італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 120
ціна 5200грн
Стельовий вентилятор Elicent POLAR 140
ціна 5300грн
Стельовий віяло Elicent POLAR 150
ціна 5600грн

Установка вентиляційного обладнання в будь-якому будинку - необхідний крок для створення сприятливих кліматичних умов для людей, які перебувають в ньому. Для того, щоб підібрати необхідний тип вентилятора, слід розуміти, в якому приміщенні він буде змонтований, для яких цілей, для обслуговування якої кількості людей і т.д.

Однією з різновидів побутових вентиляторів є стельові. Дані пристрої використовуються тільки безпосередньо в стельової зоні за допомогою спеціального гака і отвори. Маючи конструкцію, що складається з декількох розташованих навколо осі лопатей, стельовий вентилятор розганяє повітряні маси в приміщенні і сприяє їх перемішування, вирівнюючи температуру. За рахунок такого принципу його роботи створюється ефект подиху вітру і людина відчуває прохолоду в кімнаті.
Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір стельових вентиляторів від світових виробників. На особливу увагу заслуговує бренд Elicent, який пропонує дійсно якісні і доступні за ціною стельові вентилятори.

Переваги стельових вентиляторів Elicent

Стельові вентилятори Elicent представлені єдиною серією - Elicent Polar. Купуючи вентилятор Elicent Polar, Ви, крім якісного повітрообміну, отримуєте ряд переваг:
1. 4 різних розміру для вибору найбільш оптимального для свого приміщення. Залежно від площі приміщення і кількості перебуває в ньому людей, компанія Elicent надає кілька моделей вентиляторів з різною довжиною лопатей.
2. Потужний двигун, здатний працювати цілодобово без шкоди для пристрою.
3. Висока якість пластика, з якого виготовлений вентилятор.
4. Можливість підключення спеціального регулятора швидкості обертання вентилятора. За рахунок цього користувач може управляти інтенсивністю і об'ємом повітря, який переганяється по приміщенню.
5. Довговічність вентиляторів. Термін експлуатації даних пристроїв значний, завдяки передовим технологіям і використанню якісних матеріалів. Отже, коли Ви купуєте стельовий вентилятор Elicent Polar, то забезпечуєте своєму будинку постійний рух свіжого повітря, прийнятні умови для людського організму і приємну прохолоду.

Моделі вентиляторів Elicent Polar, рекомендовані Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр має більш ніж 7-ми річний успішний досвід роботи на ринку вентиляційного обладнання України та з упевненістю може рекомендувати стельові вентилятори Elicent Polar таких моделей:

Elicent Polar 90. Найбільш компактний, але продуктивний вентилятор стельового типу Elicent Polar 90, може олдінаково ефективно використовуватися як в літній, так і в зимовий період. Взимку, коли тепле повітря в приміщенні знаходиться у верхній частині, даний вентилятор перемішує потоки холоду і тепла і зрівнює температуру у всьому приміщенні. Лопаті розміром 90 мм циркулюють близько 8,3 тисяч кубічних метрів повітря в годину.
Elicent Polar 140 і 150. Дані вентилятори без праці кріпляться до стелі і практично безшумно працюють. Обробляють він близько 15 тисяч кубометрів повітря за годину, чого вистачить як для невеликого, так і середнього за розміром приміщення. Ще одним плюсом цих стельових вентиляторів є вбудована в них лампа, так що Ви можете використовувати пристрій як світильник чи каганець. Вентилятори Elicent Polar 140 і 150 можуть працювати і автономно, і в складі загальної системи вентиляції.

Купуючи стельовий вентилятор Elicent в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, Ви отримуєте якісний європейський товар, гарантію якості і відповідні сертифікати, а також можливість замовлення монтажу і пуско-налагоджувальних робіт. У нас доступні ціни і відмінний сервіс!