Фільтр

Стельові вентилятори Vortice - дизайнерські й класичні рішення для дому та бізнесу

Ви вибрали
-
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Inter Plus 90/36
ціна 5808грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 120/48
ціна 6006грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 140/56
ціна 7293грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 140/56
ціна 6039грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 160/60
ціна 6303грн
Vortice Nordik 1S 90/36
ціна 6864грн
СТЕЛЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР VORTICE NORDIK 1S DEKOR 140/56
ціна 11154грн
Vortice Nordik NK Evolution R 140/56" Woodgrain
ціна 11154грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 160/60
ціна 7392грн
Vortice NK Evolution R 90/36
ціна 7392грн
Вентилятор Vortice Nordik Evolution R 140/56" Silver
ціна 9438грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 120/48
ціна 7128грн
Vortice NK Evolution R 120/48
ціна 7425грн
Вентилятор Vortice Nordik Evolution R 160/60
ціна 7722грн
СТЕЛЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР Vortice Nordik Evolution R 120/48" Woodgrain
ціна 10989грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik NK Evolution R 140/56" Black
ціна 8778грн
Vortice Nordik Evolution R 140/56
ціна 7590грн

Вентилятори, представлені на українському ринку, можуть бути абсолютно різними за типом, сферам використання, розмірами, функціоналу і іншим параметрам, в залежності від того, для яких цілей вони застосовуються. Однією з поширених серій побутових вентиляторів є стельові. Ці пристрої являють собою механізм, що складається з декількох послідовно розташованих лопатей, які обертаються з певною інтенсивністю і створюють ефект прохолодного вітерця. Простота конструкції і експлуатації дозволяють з їх допомогою добитися свіжого повітря, як в літній, так і в зимовий період часу.

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір стельових вентиляторів за різними цінами. Звертаємо Вашу увагу на італійський бренд Vortice, який виробляє стельові вентилятори з найкращими показниками ефективності роботи за доступною вартості.

У чому особливість стельових вентиляторів Vortice?

Стельові вентилятори Vortice представлені серією Nordik. Дані механічні пристрої знайшли широку популярність завдяки високій якості збірки і функціоналу.
Основне середовище застосування стельових вентиляторів Vortice - вентиляція житлових приміщень, терас, комерційних і адміністративних будівель. Завдяки високій потужності, стельові вентилятори Vortice здатні нівелювати перепади температур в приміщенні, тому доцільно використовувати стельовий вентилятор Vortice спільно з системою вентиляції і кондиціонування. Монтаж стельового вентилятора Vortice здійснюється за допомогою спеціального гака.
Модельний ряд Vortice Nordik представлений вентиляторами з 3 або 4 лопатями крильчатки і може бути виконаний в різних колірних рішеннях. Ціна стельового вентилятора Vortice Nordik залежить від обраного варіанту комплектації і потужності.

Переваги використання стельових вентиляторів Vortice

Купуючи стельовий вентилятор Vortice для свого житла, Ви отримуєте відмінну якість повітрообміну і зможете забути про задусі і важкому повітрі в приміщенні. В основному, вони використовуються для невеликих приміщень побутового або адміністративного типу.
Істотним плюсом даного обладнання є мінімальний рівень шуму: робота пристрою практично беззвучно. Отже, стельові вентилятори Vortice можна використовувати навіть в нічний час (наприклад, в спальні) і не турбується про те, що сторонній шум завадить Вам спати.
У комплект поставки вентиляторів Vortice можуть входити регулятори швидкості обертання. З їх допомогою Ви можете задавати інтенсивність роботи пристрою і контролювати обсяг повітря, який буде циркулювати за одиницю часу (годину). Дані регулятори можуть бути як дротовими, так і дистанційними.
Також стельові вентилятори Vortice Nordik не споживають велику кількість електроенергії, за рахунок чого їх можна використовувати цілодобово.

Дизайнерська серія Vortice Nordik Dekor

Компанія Vortice подбала не тільки про якість стельових вентиляторів, але і про зовнішній вигляд цього обладнання.
Стандартна серія випускається в трьох кольорах - білому, сірому і чорному. Серія Vortice Nordik Decor, по-перше, має 4 лопаті, а по-друге, проводиться в двох дизайнерських виконаннях - білому або кольору дерева.
Завдяки такому підходу до зовнішнього оформлення, Ви можете без зусиль підібрати той вентилятор, який оригінально доповнить Ваш інтер'єр. Подаруйте своєму будинку не тільки літню прохолоду, але встановіть неповторний елемент декору.


Купити стельовий вентилятор Vortice в Києві за найвигіднішою ціною Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Зателефонуйте нашим фахівцям за контактними номерами телефону і отримаєте професійну консультацію, грамотне обгрунтування вибору того чи іншого вентилятора, а також - гарантовану знижку на покупку.