Фільтр

Клапани припливної вентиляції

-
Припливний клапан Systemair VTK-100 Airvent
ціна 2600грн
Systemair VTK-80 Airvent - вентиляційний припливне клапан
ціна 2500грн
Припливний клапан Systemair VTK-160 Airvent
ціна 2900грн
Припливний клапан Maico ALD 10
ціна 3753грн
Припливний клапан Maico ALD 12 S
Индивидуальный расчет стоимости
Припливний клапан Maico ALD 12 SVA
Индивидуальный расчет стоимости
Припливний клапан Maico ALD 125
ціна 6411грн
Припливний клапан Maico ALD 160
ціна 8205грн
Припливний клапан Maico ALD 160 VA
ціна 9102грн
Припливний клапан Systemair OVR 125
ціна 2865грн
Припливний клапан Systemair OVR 160
ціна 3491грн
Припливний клапан Systemair OVE 100
ціна 3491грн
Припливний клапан Systemair OVE 125
ціна 3524грн
Припливний клапан Systemair OVE 160
ціна 3689грн
Припливний клапан Systemair OVE 200
ціна 4842грн
Провітрювач Soler&Palau Respiro 100
ціна 13250грн
Припливно-витяжна установка
Индивидуальный расчет стоимости

Чим викликана необхідність використання припливних клапанів?

Стіновий клапан в установленому виглядіОрганізація правильного повітрообміну в приміщенні є запорукою комфортного перебування людини в ньому. Вентиляція може бути як природною, так і примусовою. У першому випадку повітрообмін здійснюється природним шляхом (через вентиляційні канали, кватирки, двері, нещільності віконних рам та ін.)

Примусова вентиляція являє собою систему, в якій працює спеціальне вентиляційне обладнання: різного роду вентилятори (побутові і промислові), припливно-витяжні установки (в основному – з функцією рекуперації тепла) і т. д.
Найчастіше природна система вентиляції будинку не справляється із завданням оптимально повітрообміну.

Це супроводжується концентрацією в приміщенні задушливого важкого повітря, що перешкоджає забезпечення організму необхідною кількістю кисню.
Тому необхідно застосовувати додаткові пристрої і пристосування, які здатні забезпечити максимальний комфорт і якісний повітрообмін. Одними з таких пристроїв є так звані припливні клапани.

Для чого використовуються припливні стінові клапани?

Припливний клапан – вентиляційне пристосування, яке призначене для припливу свіжого повітря в приміщення з вулиці. Вони можуть монтуватися як автономно, так і в якості складового елементу системи вентиляції. Відповідно, установка їх виробляється або усередині стіни приміщення, або в системі повітроводів примусової системи вентиляції будівлі.

Виробляються такі пристрої в базовому виконанні, а також з різними додатковими опціями:

  • розділовими кільцями;
  • зовнішніми гратами;
  • термостатами;
  • та ін.

Застосовуючи припливні клапани у своєму приміщенні, ви зможете забезпечити правильний і повноцінний воздухоприток, при цьому без додаткових енерговитрат і шкоди для загального виду інтер'єру.

Вентиляційний клапан не займає багато місця на стіні, легко монтується, не потребує сервісу. По суті це готовий комплект для монтажу, все що потрібно - отвір в стіні відповідного діаметру, яка буде спочатку вставлена основна частина (труба), потім встановлені зовнішня монтажна рамка для вентиляційної решітки і внутрішня для регульованої кришки.

Припливні клапани Systemair

Systemair ВТК-100 AirVent - припливний клапан шведського виробництваШведські клапани припливної вентиляції Systemair встановлюються в житлових і промислових приміщеннях для забезпечення припливу чистого повітря всередину будівлі. Вони можуть застосовуватися у квартирах, приватних будинках, в заміських котеджах, підсобних приміщеннях, ск ладах, цехах і т. д. Робота припливного клапана Systemair дозволяє регулювати повітрообмін в тих кімнатах, де немає помітного ефекту від мікропровітрювання.
В комплекті припливного клапана Systemair VTK поставляється повітропровід для монтажу в стіні, змінний повітряний фільтр, решітка (зовнішня), а також термостат. Робота клапана можлива при діапазоні температур від -5 до +10 градусів Цельсія. Принцип дії припливного клапана Systemair полягає в тому, що він змінює кількість подаваного повітря в залежності від температури кімнатного повітря і не вимагає вашої участі в регулюванні. Стінові клапани Systemair OVE і OVR влаштовані дещо простіше, у них відсутній повітряний фільтр і термостат, отже більш примітивна регулювання, але також присутня звукоізоляція.

Припливні клапани Maico

Німецька якість припливних клапанів Maico ALD не піддається жодним сумнівам: висока ефективність даних пристроїв підтверджена не тільки безліччю досліджень і випробувань, але й величезною кількістю дольних клієнтів по всьому світу.

Припливні клапани Maico використовуються для подачі чистого відфільтрованого повітря всередину житлового приміщення. Для того, щоб задовольнити вимогам самого широкого спектру клієнтів, компанія Майко випускає стандартні припливні пристрої з простим ручним регулюванням заслінки, так і моделі з шумоглушащим каналом воздуховода, захистом від попадання бризок і обмеженням припливу (актуально при сильному вітрі і холодній погоді), фільтрами, а також моделі з точним регулюванням і вбудованим термостатом з регулятором. Maico ALD подають до 30 кубометрів повітря в годину і не вимагає підключення до електроживлення. Крім того, дизайн кришки клапана аналогічний вентиляторам сері ipro що дозволяє зберегти єдиний підхід в дизайні квартири.

Чому варто купити припливний клапан в Альтер Ейр?

Компанія Альтер Ейр пропонує вам купити припливний клапан в квартиру від європейських брендів, які вже не перше десятиліття визнані лідерами в області виробництва вент.обладнання.

Щоб отримати  більше інформації про припливних клапанах, звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів, ми зможемо підібрати для вас оптимальну модель згідно вимог з повітрообміну та бюджету. Також ми забезпечимо своєчасну доставку обладнання з швидким та якісним монтажем її у вас вдома.