Фільтр

Шведські припливні клапани Systemair - регульована вентиляція та очищення повітря

Ви вибрали
-
Припливний клапан Systemair VTK-100 Airvent
ціна 3597грн
Systemair VTK-80 Airvent - вентиляційний припливне клапан
ціна 3300грн
Припливний клапан Systemair VTK-160 Airvent
ціна 4655грн
Припливний клапан Systemair OVR 125
ціна 2888грн
Припливний клапан Systemair OVR 160
ціна 3519грн
Припливний клапан Systemair OVE 100
ціна 3519грн
Припливний клапан Systemair OVE 125
ціна 3552грн
Припливний клапан Systemair OVE 160
ціна 3718грн
Припливний клапан Systemair OVE 200
ціна 4880грн

Нормальний повітрообмін є ключовим фактором, що впливає на самопочуття знаходяться в ньому людей. Відсутність припливу свіжого повітря сприяє застою повітряної маси, підвищенню концентрації CO2, пилу, хвороботворних мікроорганізмів. Крім того таке середовище любить пліснявий грибок, не тільки шкодить майну, а й здоров'ю домочадців. Отже, що б забезпечити собі і близьким бадьорість, міцне здоров'я та гарний настрій потрібно подбати про якісну вентиляції.

Така система вентиляції повинна справлятися з завданням оптимального повітрообміну, чого можна домогтися тільки при використанні комплексу різного вентиляційного устаткування: настінних побутових вентиляторів, приточно-витяжних установок, вентагрегатами з функцією рекуперації тепла та ін.

Приклад припливного клапана Systemair
Але вся ця техніка не буде забезпечувати належний результат без відповідних допоміжних комплектуючих, які відіграють не менш важливу роль в підтримці комфорту.

Однією з таких важливих деталей є припливний і витяжний клапан. Прості механічні пристрої забезпечують перетікання повітря в відповідному напрямку - припливні клапани подають відфільтрований повітря з вулиці (якщо в них є можливість установки повітряного фільтра), а витяжні - видаляють відпрацьовану повітряну масу на вулицю.

Монтаж таких пристроїв проводиться через стіну - в отвір відповідного діаметру встановлюється труба, з зовнішньої і зовнішньої сторони монтуються рещеткой, декоративний ковпак і безпосередньо клапан регулюючий витрата повітря.

Переваги припливних клапанів Systemair

Среді кращих світових виробників вент.технікі варто відзначити компанію Systemair. Цей шведський виробник виготовляє ці пристрої згідно строгим стандартам якості утвержённим в ЄС, тому купуючи клапани Systemair, Ви отримуєте товар, який прослужить по справжньому довго і гарантовано забезпечує чисте повітря.

Припливні клапани Systemair випускаються в типорозмірах відповідних модельному ряду їх вент.агрегатов, що дозволяє вибрати відповідну модель, враховуючи параметри Вашого приміщення.

Плюсом використання таких пристроїв вважається автоматичне регулювання обсягів повітря, що подається в приміщення. Цей показник залежить не тільки від температури зовнішнього повітря - в залежності від пори року, а так само вашого бажання охолодити або нагріти приміщення таким чином.

Модельний ряд припливних клапанів Systemair

Компанія Альтер Ейр представляє Вашій увазі широкий асортимент моделей припливних клапанів Systemair, в залежності від необхідного розміру і дизайну в приміщенні можна вибрати належне обладнання. Всі вони виготовлені з якісних матеріалів, захищені від механічних впливів, ультрафіолетового випромінювання, а також постійного впливу високої вологості і перепадів температур.
Systemair VTK 80. Даний припливне клапан призначений для автоматичного регулювання повітрообміну, монтується в стеновом просторі і оснащується вбудованим термостатом, що працюють в діапазоні температур від -5 до +10 градусів за Цельсієм. Поставляється в комплекті зовнішня решітка захищає механізм від попадання комах, листя і дрібного сміття що переносяться вітром, забезпечуючи тим часом чистоту у вашому домі. Якщо буде потрібно змінити витрата повітря, наприклад - сезонно знизити, можлива установка спеціального розділового кільця.
Systemair VTK 100. Універсальний клапан придатний для будь-яких типів приміщень: побутового, комерційного та адміністративного. Монтуємо непомітно в стіні, він не порушує загальної естетики приміщення своїм нейтральним зовнішнім виглядом і показує хороший воздухопритоков. Припливне клапан Systemair VTK 100 зручний в регуляції витрати духи і простий в обслуговуванні.
Systemair VTK 160. Пріточний клапан дозволяє забезпечити необхідний обсяг припливного повітря навіть в приміщеннях без центральної системи вентиляції, а також у випадках, коли вона не може підтримувати оптимальний мікроклімат. Systemair VTK 160, традиційно, встановлюється в стіні і не вимагає додатково сервісного обслуговування. З його профілактичним чищенням може впоратися абсолютно будь-яка людина, навіть не знайомий з вентиляційної технікою.


Замовляючи припливні клапани Systemair в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, Ви не просто отримуєте якісне обладнання, вам гарантується професійна консультація з усіх питань від наших інженерів, а клієнти налаштовані на довгострокову співпрацю можуть розраховувати на отримання додаткових знижок. Також ми здійснюємо доставку товару в будь-який регіон України і виконуємо монтажні роботи.