Фільтр

Освітлення для виробничих приміщень

-
Світлодіодна лампа DONUM lighting DCL-12
Индивидуальный расчет стоимости
Лід панель Donum lighting Panel light
Индивидуальный расчет стоимости
Лампа світлодіодна DONUM lighting DCL-80
Индивидуальный расчет стоимости
Лампа для промислового освітлення Donum lighting DCL-9
Индивидуальный расчет стоимости

Виробниче освітлення досить широке поняття оскільки включає в себе широкий спектр освітлювального обладнання, яке об'єднує призначення — забезпечити комфортний рівень освітленості для робочого процесу відповідно до санітарних та технічних вимог (ці вимоги вказані в ДБН В.2.5-28-2006). За потужністю обладнання і пропонованим до нього вимогам його можна умовно розділити на комерційний і промисловий класи. Далі ми розглянемо в чому їх особливості та відмінності між собою. Природно розглядати ми будемо виключно LED освітлення, адже Альтер Ейр займається проектуванням та монтажем сучасних енергоефективних рішень на ринку України.

Промислове освітлення

Промислове освітлення в складському приміщенніОсвітлення в робочій зоні (найчастіше мова йде про висвітлення цехів) — світильники можуть встановлюватися на різній висоті, під різним кутом, в залежності від технічних вимог — стельові, що вбудовуються, підвісні світильники з різною потужністю і кутами розсіювання світла.

Охоронне освітлення — потрібно для ефективного моніторингу системами спостереження тих частин будівлі і території підприємства де немає природного освітлення, а так само для нічного часу.

Завдяки низькому споживанню електроенергії світлодіодні лампи та світильники оптимально підходять для того що б зробити аварійне світлодіодне освітлення на підприємстві, яке буде працювати від аварійного джерела електроенергії.

На відміну від побутового освітлення, промислово має бути стійке до перепадів температур, вологості і запиленості. У зв'язку з цим випускаються спеціальні світильники які можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, високою або низькою температурою, вибухозахищені в приміщення де зберігаються ПММ. Зазначене освітлення світлодіодними світильниками може бути організована як в приміщенні так і зовні.

Не варто також забувати, що гарне освітлення не тільки забезпечує безпеку на виробництві, а й підвищує продуктивність роботи. Так на відміну від раніше широко використовуваних на виробництві люмінесцентних ламп світлодіодні лампи дають більш рівномірний і звичний для людського ока колірний спектр. Крім того відсутнє мерехтіння, яке так само погіршує самопочуття людини при тривалому перебуванні в приміщенні і може шкодити зору, якщо робота пов'язана з підвищеною зоровим навантаженням.

Комерційне освітлення

LED освітлення в офісіГоворячі про комерційний освітленні мають на увазі использование освітлення не для великих виробничих об'єктів, а для малого и середнього бізнесу, де освітлення може виконувати не тільки утілітарну функцію, але й естетичну.

LED світильники зокрема можуть використовуватися для освітлення різніх зовнішніх рекламних конструкцій и внутрішнього інтер'єру приміщень.

Обладнання такого класу можна часто бачити в торгово-розважальних центрах, офісних пріміщеннях, майстеренях СТО, приватних медичних установах и спортивних клубах.

Якщо вам потрібно освітлювальне обладнання подібного класу — сміливо звертайтеся в Альтер Ейр, у нас хороший вибір LED ламп і світильників промислового класу високої якості.

Вся продукція пройшла сертифікацію для країн ЄС і України, на неї надається офіційна гарантія від виробника, а наша компанія, в свою чергу гарантує вам вигідну ціну і своєчасну доставку потрібного товару.