Фільтр

Промышленное освещение

-
Лампа для промислового освітлення Donum lighting DCL-9
Индивидуальный расчет стоимости
Світлодіодна лампа DONUM lighting DCL-12
Индивидуальный расчет стоимости
Лампа світлодіодна DONUM lighting DCL-80
Индивидуальный расчет стоимости

У даному розділі представлені лампи для освітлювальних систем індустріального класу, де на перше місце виходить надійність, висока яскравість, рівномірний колірний спектр і економічність роботи. Саме з цієї причини ми пропонуємо світлодіодні лампи, тільки в них всі ці якості знаходяться в оптимальному балансі. Крім того, габарити і нагрівання під час роботи таких ламп набагато менше ніж у ламп накалівая, галогенний і газорозрядні лампи, люмінесцентні лампи. Як наслідок, великий щодо вказаний типи ціна сам світлодіодні лампи та світильники протягом першого року експлуатації виправдовується з лишком. Менше навантаження на мережу дозволяє прокладати проводку меншого перетину для освітлення, що так само грає роль при плануванні бюджету на оснащення виробничих площ.

Світлодіодне освітлення для великого складського приміщення

У нашому каталозі представлені промислові Кінь від невеликої майстерні до великого цеху або складу. Такими чином задовольняються потреби споживачів, що пред'являють найрізноманітніші вимоги до висвітлення в робочій зоні.

Що стосується самого виробника, то представлений у нас на сайті бренд Донум освітлення у всіх своїх LED лампах використовує драйверами підвищеної ефективності, що сприяє меншому споживанню електроенергії та довговічності. Світловий потік ламп з такими драйверами становить від 110 Люмен / Вт. Не менш важливо в українських реаліях це те, що яскравість світлового потоку не буде змінюватися під час стрибків напруги. Так само приємний бонус буде офіційна гарантія від виробника на три роки, в той час як більшість конкурентів надає гарантія не більше ніж на рік і півтора.

Отже, ви можете проконсультуватися і замовити відповідний для вашого об'єкта освітлювальне обладнання в Альтер Ейр, знаючи при цьому, що ви купуєте якісне обладнання у офіційного дилера. Ми гарантуємо своєчасну доставку та вигідні ціни.