Фільтр

Промислові зволожувачі повітря

-
Зволожувач повітря Condair MiniNEB
ціна 342грн
Зволожувач повітря Condair AC1-80
ціна 744грн
Зволожувач повітря Condair NEB 6500
ціна 937грн
Зволожувач повітря Condair UCV 52
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair UCV 63/4
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair AC1-160
ціна 1030грн
Зволожувач повітря Condair PH15
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH15A
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Air-O-Swiss 2071
ціна 10999грн
Зволожувач повітря Condair Basic
Индивидуальный расчет стоимости

Для підвищення якості продукції або обслуговування компанії все частіше дбають про правильному клімат у приміщенні. Компанія Альтер Ейр пропонує широкий спектр промислового обладнання для зволоження повітря.

Промислові зволожувачі – це агрегати, які вирішують проблему сухого повітря в приміщеннях, але їх назва не означає, що їх можна використовувати тільки на виробництві. Можливості використання промислових зволожувачів досить широкі: це цехи, склади, виробництва, конференц-зали.

 Промислові зволожувачі повітря для цеху деревообробки

Які бувають промислові зволожувачі повітря

Промислові осушувачі діляться на види, в залежності від того, яким способом вони зволожують повітря. Існує кілька типів найпоширеніших типів зволожувачів.

Атомайзери – зволожувачі повітря великої потужності, які працюють по самому простому принципом. Дані зволожувачі обладнуються форсунками, через які вода розпорошується під великим тиском, що перетворює воду на невеликі частинки, які пролітаючи кілька сантиметрів, перетворюються в пару.

Парові зволожувачі – такі агрегати не нагрівають воду до пароподібного стану, як багато хто може подумати, такі зволожувачі насправді просто мають вбудований генератор пари, який і подає в систему пар, за допомогою якого повітря зволожується.

Так само варто згадати, що зволожувачі діляться за принципом монтажу:

Настінні зволожувачі повітря монтуються на стіну, можливе розміщення в підсобному приміщенні, щоб не псувати зовнішній вигляд приміщення. Помилковим є думки, що настінні зволожувачі повітря неможливо інтегрувати в систему вентиляції і кондиціонування. Такі зволожувачі з легкістю підключаються до систем вентиляції.

Канальні зволожувачі повітря – тут все трохи складніше, такі зволожувачі можна інтегрувати в систему вентиляції і кондиціонування. Часто Систему автоматики роблять спільну з вентиляцією та кондиціонуванням, для того що б максимально точно контролювати всі кліматичні п роцессы в приміщенні. Установка таких зволожувачів вимагає не малих знань, з цього для монтажу канальних зволожувачів повітря, необхідно провести спеціальні розрахунки, які здатні зробити далеко не всі компанії в Україні.

 Принцип роботи канального зволожувача повітря Condair

Для чого потрібні промислові зволожувачі повітря?

Сучасне виробництво і промисловість вимагають точного дотримання умов виробництва, які, безсумнівно, входить клімат. Так ось для того що б ваша продукція не швидко псувалася, для підтримки високої якості виробництва необхідно використовувати промислові зволожувачі повітря.

Зволожувач повітря від Condair

Промислові зволожувачі повітря, як канального, так і настінного типу використовуються в бібліотеках, книгосховищах, архівах. Це робиться для того що б зберегти папір, адже при надмірній сухості повітря, папір зсихається і починає розсипатися.

Наші клієнти набувають промислові осушувачі повітря, для музеїв, домашніх колекцій старовинних речей, так як раритетна річ, вимагає особливих кліматичних умов для зберігання.

Промислові зволожувачі повітря – високоефективні агрегати, що використовуються для великих приміщень, де необхідно точно регулювати вологість повітря. Ми рекомендуємо звертатися за попередньою консультацією перед покупкою зволожувача. Так як недостатньо просто підібрати зволожувач по квадратуру приміщення, адже клімат, досить тонка наука, необхідно провести точні розрахунки, врахувати всі фактори, які впливають на вологість в приміщенні. А такі розрахунки здатний провести тільки кваліфікований фахівець.