Проточні фільтри водоочистки

Фільтр
-
Проточный фильтр Наша Вода Bob Leaf
ціна 499грн
Проточный фильтр Наша Вода Bob Ocean
ціна 499грн
Проточный фильтр Ecosoft EcoFiber
Индивидуальный расчет стоимости
Проточный фильтр Filter1 FHV-300
ціна 1199грн
Проточный фильтр Наша Вода Bob Mango
ціна 499грн
Проточный фильтр Ecosoft Trio
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Якість води в місцевій системі водопостачання бажає кращого. Серед побутової водоочисної техніки все більшої популярності набирають проточні фільтри для очищення води.

Проточний фільтр для води – оптимальне співвідношення ціни та ефективності водоочищення пристрій, що використовується для очищення води від неприємного запаху і смаку, помутніння та інших небажаних домішок. Такої популярності пристрої домоглися завдяки простому монтажу, зручності у використанні, ретельному очищенні води і цілком доступної ціни. Купити проточний фільтр може дозволити собі практично кожен.

Разнообразие проточных фильтров для очистки воды

Проточний фільтр призначений для фільтрації виключно холодної водопровідної води і він очищує воду від мікроорганізмів лише частково, тому рекомендується додатково кип'ятити воду.

Які бувають проточні фільтри

В залежності від місця установки проточні фільтри, представлені в нашому каталозі, можуть бути настільними (одноколбові) і підмийковими (трьохколбові). Настільні моделі встановлюються поруч з мийкою і підключаються до водопроводу за допомогою адаптера. Підмийкові трьохколбові фільтри більш ефективні в роботі. Очищення води в них проводиться в три етапи, що дозволяє їм стати в порівняння з системами зворотного осмосу, які в кілька разів дорожчі, ніж припливні фільтри.

Как выглядит проточный фильтр для очистки воды

Як встановлюються проточні фільтри

Проточні фільтри знаходять широке застосування в квартирах, будинках і невеликих офісах і монтуються під мийкою або на столі і підключаються безпосередньо до водопровідної труби. Готова до вживання вода надходить через кран, який йде в комплекті. Важливо відмітити, що ці фільтри дуже легко встановлюються, вимагаючи мінімально сил і часу. Ви можете самостійно впоратися з цим, що дозволяє заощадити гроші на їх встановленні.

У нашому каталозі представлені проточні фільтри українських виробників Ecosoft, Filter1 і Наша Вода. Одноколбові фільтри Наша Вода виконані в трьох яскравих колірних виконаннях, що дозволяє їм доповнювати і прикрашати інтер'єр вашого приміщення.

Підсумки

Проточні фільтри володіють усіма найбільш вигідними якостями водоочисного обладнання: ефективністю, надійністю, зручністю і доступною ціною. Ці пристрої без проблем вирішать проблеми брудної води в будинку, очищаючи її від більшості домішок. При дотриманні всіх рекомендацій по використанню цих фільтрів, вони будуть ефективно і надійно служити вам довгий час.