Фільтр

Проточні фільтри водоочистки

-
Проточный фильтр Наша Вода Bob Mango
ціна 499грн
Проточный фильтр Filter1 FHV-300
ціна 1199грн
Проточный фильтр Наша Вода Bob Leaf
ціна 499грн
Проточный фильтр Ecosoft EcoFiber
Индивидуальный расчет стоимости
Проточный фильтр Наша Вода Bob Ocean
ціна 499грн
Проточный фильтр Ecosoft Trio
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Якість води в місцевій системі водопостачання бажає кращого. Серед побутової водоочисної техніки все більшої популярності набирають проточні фільтри для очищення води.

Проточний фільтр для води – оптимальне співвідношення ціни та ефективності водоочищення пристрій, що використовується для очищення води від неприємного запаху і смаку, помутніння та інших небажаних домішок. Такої популярності пристрої домоглися завдяки простому монтажу, зручності у використанні, ретельному очищенні води і цілком доступної ціни. Купити проточний фільтр може дозволити собі практично кожен.

Разнообразие проточных фильтров для очистки воды

Проточний фільтр призначений для фільтрації виключно холодної водопровідної води і він очищує воду від мікроорганізмів лише частково, тому рекомендується додатково кип'ятити воду.

Які бувають проточні фільтри

В залежності від місця установки проточні фільтри, представлені в нашому каталозі, можуть бути настільними (одноколбові) і підмийковими (трьохколбові). Настільні моделі встановлюються поруч з мийкою і підключаються до водопроводу за допомогою адаптера. Підмийкові трьохколбові фільтри більш ефективні в роботі. Очищення води в них проводиться в три етапи, що дозволяє їм стати в порівняння з системами зворотного осмосу, які в кілька разів дорожчі, ніж припливні фільтри.

Как выглядит проточный фильтр для очистки воды

Як встановлюються проточні фільтри

Проточні фільтри знаходять широке застосування в квартирах, будинках і невеликих офісах і монтуються під мийкою або на столі і підключаються безпосередньо до водопровідної труби. Готова до вживання вода надходить через кран, який йде в комплекті. Важливо відмітити, що ці фільтри дуже легко встановлюються, вимагаючи мінімально сил і часу. Ви можете самостійно впоратися з цим, що дозволяє заощадити гроші на їх встановленні.

У нашому каталозі представлені проточні фільтри українських виробників Ecosoft, Filter1 і Наша Вода. Одноколбові фільтри Наша Вода виконані в трьох яскравих колірних виконаннях, що дозволяє їм доповнювати і прикрашати інтер'єр вашого приміщення.

Підсумки

Проточні фільтри володіють усіма найбільш вигідними якостями водоочисного обладнання: ефективністю, надійністю, зручністю і доступною ціною. Ці пристрої без проблем вирішать проблеми брудної води в будинку, очищаючи її від більшості домішок. При дотриманні всіх рекомендацій по використанню цих фільтрів, вони будуть ефективно і надійно служити вам довгий час.