Фільтр

Розширювальні баки

-
Elbi ERCE 35
ціна 1962грн
Zilmet VSG 5
ціна 588грн
Zilmet Solar-Plus 12
ціна 840грн
Elbi DV 50
ціна 3525грн
Zilmet Cal-Pro 4
ціна 476грн
ELBI D - мембранний бак
Ціна по запиту
Elbi ER 8
Ціна по запиту
Zilmet OEM-Pro 2 (трубчастий тип)
ціна 672грн
Розширювальний бак Zilmet Ultra-Pro
ціна 15грн
Розширювальний бак Zilmet Hydro-Pro
Ціна по запиту
Розширювальний бак Zilmet HY-PRO
ціна 18грн
Складно переоцінити таку річ як водопостачання приватного будинку. Ретельно налагоджена і якісна система забезпечення водою Вашого будинку – це одне з пріоритетних завдань для будь-якого домовласника. Така система повинна бути надійною, економічною і продуктивною, для задоволення всіх потреб не тільки в будинку, але і, наприклад, поливу території, наповнення басейну або фонтану і т. д. Одним з елементів такої системи є накопичувальний бак.

Компанія Альтер Ейр пропонує детальніше розібратися, що таке накопичувальні баки і де вони застосовуються.

Що таке накопичувальний бак?

Накопичувальний бак – це ємність для зберігання води, інших рідин та сипучих матеріалів, яка, як правило, використовується в системі водопостачання приватного будинку або дачі.

Використання накопичувального бака в побуті допомагає економити, до того ж він може служити для резервного зберігання води, що також дуже зручно.

Даний резервуар може також використовуватися для літнього душа на дачі або як ємність для обприскувачів. Розміри накопичувальних баків можуть бути самими різними, від мінімальних 100 літрів до величезних промислових понад 10 тисяч літрів.

Види накопичувальних баків

Накопичувальні баки прийнято ділити на декілька видів.

За формою накопичувальні баки поділяються на:

- Круглі

- Квадратні

- Плоскі


За типом установки накопичувальні баки поділяються на:

- Вертикальні

- Горизонтальні


Також, баки поділяються за матеріалом виготовлення. Найбільш поширеними і популярними є баки з харчового поліетилену. Варто зазначити, що незалежно від виду матеріалу виготовлення, він повинен відповідати певним стандартам і вимогам. Так, наприклад, матеріал повинен бути стійким до впливу різних солей і корозії.

Великим плюсом будь-якого накопичувального бака є поєднання міцності і невеликої ваги.

Підсумок

Накопичувальний бак є дуже зручним і практичним пристроєм, яке в ідеалі має бути в кожному домогосподарстві. Звернувшись в салон Альтер Ейр, Ви отримаєте детальну консультацію про будь-якому обладнанні для водопостачання. Купити накопичувальний бак по самій доступною ціною в Києві можна за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.