Фільтр

Розширювальні баки

-
Elbi ERCE 35
ціна 1977грн
Elbi DV 50
ціна 3553грн
Zilmet Cal-Pro 4
ціна 471грн
ELBI D - мембранний бак
Ціна по запиту
Elbi ER 8
Ціна по запиту
Zilmet OEM-Pro 2 (трубчастий тип)
ціна 666грн

Розширювальний бак системи опалення активно застосовується в системах водопостачання, який використовується для підтримки необхідного тиску і збереження запасу води в системі, а також запобігання швидкого псування насоса. Якщо ви вирішили зробити систему водопостачання автономної, то вам обов'язково потрібно купити розширювальний бак для води.

Расширительные баки итальянского производителя Elbi

Мембранний бак для водопостачанняявляє собою герметичну ємність, яка з допомогою гумової мембрани розділена на 2 частини, в одну з якою закачано повітря, а в другу надходить вода з водопровідної магістралі. При включенні системи повітряна частина зменшується, а водна наповнюється водою. Чим вище обсяг повітря в баку, тим вище тиск.

Схема расширительного бака

Мембранний розширювальний бак виконує три основні функції:

  • Накопичення і підтримання стабільного рівня тиску води;
  • Захист від гідроударів;
  • Зміст резервного кількості води в баку на випадок аварійного відключення електрики.

Гидроаккумуляторы для водоснабжения

На сайті Альтер Ейр ви можете ознайомитися з продукцією італійських компаній Elbi і Zilmet. Розширювальний бак Zilmet виготовлений тільки з якісних матеріалів, що говорить про надійність і довговічність такого обладнання. Не менш якісні і гідроакумулятори для водопостачання фірми Elbi, які поставляються з можливими обсягами баків від 35 до 500 літрів.

Підсумовуючи все вищезазначене, можна сказати, що мембранний бак– обов'язкова частина автономної системи водопостачання, яка являє собою ємність, всередині якої знаходиться гумова мембрана, яка ділить пристрій на дві частини: повітряну камеру і водяний. Такий бак використовується для компенсації теплового розширення, яке відбувається при зміні температури рідини.

Звертайтеся до нас, і ми завжди допоможемо вам з вибором такого обладнання, а також надамо всю необхідну інформацію про цих системах. Вирішивши співпрацювати з нами, ви отримаєте кращих професіоналів у своїй галузі, які виконають поставлені завдання швидко і якісно.