Фільтр

Енергоефективні пасивні будинки

Тип инженерной системы
Тип помещения
 

Даний розділ містить в собі ряд типових рішень по організації енергоефективних пасивних будинків різних типів на базі фотомодулів, геліосистем та теплових насосів.

Що таке енергоефективний пасивний будинок і в чому його переваги?

Енергоефективний будинок – така конструкція будівлі, при якій теплові втрати максимально мінімізовані, а вся потрібна для життєдіяльності енергія виробляється всередині цього будинку. Іншими словами, це будинок, який не залежить від газу, електрики та інших традиційних джерел отримання енергії.

Энергоэффективный дом проекты. Пример реализации

Компанія Альтер Ейр пропонує увазі різні по реалізації проекти пасивних будинків, які допоможуть значно скоротити ваші витрати на тепло - та енергоресурси. Простіше кажучи, енергозберігаючий будинок - це свого роду термобілизна, яке завдяки своїй герметичності та теплоізоляції зберігає тепло, не пропускаючи холод.

Енергозберігаючий будинок насамперед має передбачати багаторівневу теплоізоляцію. Мова йде не тільки про стінах, але і про стелю, фундаменті, підвалі. Тільки передбачивши всі ці деталі, можна максимально мінімізувати тепловтрати. Слід зазначити, що при будівництві пасивного будинку використовуються тільки екологічно чисті матеріали, тому така конструкція не принесе ніякої шкоди навколишньому середовищу.

Ніж пасивний будинок відрізняється від простого енергозберігаючого?

Пасивний будинок, порівняно з простим енергозберігаючим, знаходиться на самозабезпеченні, тобто він не вимагає зовнішніх джерел енергії. Пасивний будинок передбачає використання фотовольтаїчних елементів, що не характерно для звичайних енергозберігаючих будинків. Гаряче водопостачання може здійснюється за допомогою установок поновлюваної енергії, а саме теплових насосів, сонячних колекторів та ін. Такі установки дозволяють ефективно використовувати сонячну енергію з метою забезпечення гарячого водопостачання, а також сприяють роботі систем теплої підлоги і теплих стін. Даний розділ вміщує ряд інженерних рішень, направлених на підвищення енергоефективності будинку за допомогою альтернативних джерел ене ргии.

Приклад енергоефективного будинку

Для кращого розуміння теми давайте розглянемо конкретний приклад енергоефективного будинку.

Перед нами стояли дві основні мети: вироблення енергії всередині будинку, а також опалення і забезпечення гарячою водою. Давайте будемо розбиратися з ними по черзі. Для досягнення першої мети ми використовуємо фотомодулі і вітрогенератор. Це дуже вдале поєднання обладнання, так як воно взаємозамінне. Пік активності фотомодулів – спекотне літо, вітрогенератори ж працюють з найвищою ефективністю восени, навесні і взимку. Тому будинок завжди (незалежно від пори року) буде забезпечений своєю енергією. Для того, щоб у домі завжди було тепло і гаряча вода, ми передбачили встановлення такого обладнання:

Пассивный дом проекты под ключ

  • Тепловий насос;
  • Сонячний колектор;
  • Твердопаливний котел;
  • Система теплої підлоги.

Точно також, як і попередня система, даний комплекс обладнання працює залежно від сезону, тому при температурі до -10°C за обігрів вашого будинку буде відповідати тепловий насос, коли оцінка буде нижчою, в силу вступить котел.

Крім двох головних цілей (вироблення енергії, опалення, гаряче водопостачання), були ще й другорядні, такі як організація системи вентиляції і кондиціонування. Для хорошого повітрообміну в будинку ми використовували побутові вентилятори, а для комфортного температурного середовища – мультизональну систему з настінними і канальними внутрішніми блоками. Якщоприсутнійтепловий насостофанкойли.

Це вдалий приклад енергоефективного будинку, у якому передбачені всі системи, що відповідають за максимально комфортні для життя людини умови.

Підсумки

Вище ми всього лише навели приклад обладнання, за допомогою якого можна обладнати собі енергоефективний будинок, але не варто обмежуватися лише цією інформацією. Пам'ятайте, що краще всього підбирати рішення під свої умови. Проектно-монтажна організація Альтер Ейр пропонує проектування і реалізацію індивідуальних проектів пасивного будинку під ключ, грунтуючись на ваші вимоги і побажання. Багаторічний досвід у цій сфері дозволяє нашим інженерам бути одними з кращих фахівців у своїй справі, п оетому, звернувшись до нас, ви можете бути впевненими, що результат буде на вищому рівні при мінімальних витратах. Якщо вас зацікавили проекти енергозберігаючих будинків, радимо вам додатково прочитати матеріал по проектуванню систем альтернативної енергетики і їх монтажі. У процесі реалізації наших проектів ми зупиняємось лише на найкращих виробників техніки, якість яких підтверджена сертифікатами та стандартами.

Пасивний будинок – дуже вигідне вкладення в майбутнє, адже заплативши за нього всього один раз, ви будете весь подальший час економити кошти на опаленні та гарячому водопостачанні.

Мапа об’єктів