Фільтр

Пакетні рішення водоочистки в будинках та коттеджах

-
 Alter Air Рішення для невеликих котеджів (1 санвузол / 3 людини)
ціна 47713грн
 Ecosoft ECOSMART ZMS 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOSMART ZM 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Alter Air Рішення для невеликих котеджів (1 санвузол / 2 людини)
ціна 44375грн
 Ecosoft ECOSMART 1
Индивидуальный расчет стоимости

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=etQHNNkRzA0

Системи водоочищення для будинків і квартир - особливості впровадження

Спеціаліст Альтер Ейр розповідає про необхідність і складових елементах систем водоочищ...

Очищення води в будинку чи котеджу - важливий елемент середовища існування людини, адже якість води безпосередньо впливає на здоров'я людини, а яким йому бути, хорошим чи поганим, вирішувати тільки вам. Крім того, неякісна вода сприяє швидшому зносу електричної техніки (пральні машини, бойлери та ін.), псуванню посуду, одягу під час її прання. Чудовим рішення всіх цих проблем стане покупка готових пакетних рішень для повноцінної водоочистки вашого будинку.
Готові пакетні рішення для водопідготовки розроблені для будинків і котеджів різної площі. При покупці цього устаткування слід враховувати кількість проживаючих в приміщенні людей, а також кількість санвузлів. Від цих параметрів залежить який саме пакет рішень вам підійде найбільше.


Переваги комплексних рішень водоочищення

Готові рішення для очищення води - зручний і ефективний варіант забезпечення вашого будинку чистою водою, адже вам не потрібно підбирати кожен елемент системи окремо, стикаючись з проблемами при виборі окремих деталей. Вам достатньо лише підібрати оптимально підходяще для вас готове рішення, грунтуючись на кількість людей і санвузлів в приміщенні.

Пакетне рішення складається з фільтрів механічного очищення, фільтрів видалення заліза і пом'якшення, а також зворотного осмосу. Все це працюючи воєдино забезпечить вас багаторівневим очищенням води, що в подальшому сприятливо відіб'ється на вашому здоров'ї.
Рішення для невеликих коттеджів (1 санвузол/ 3 людини)

Очищення води забезпечується найсучаснішим обладнанням від компанії Ecosoft, яке відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. Ви можете зупинити свій вибір на заводській збірці пакетного рішення від компанії Ecosoft або на індивідуальній збірці нашої компанії на основі цього ж обладнання. Крім того, компанія Альтер Ейр може підібрати систему водоочищення індивідуально для вас, спираючись на ваші побажання і вимоги.


Готові пакетні рішення водоочищення для будинків і котеджів - запорука чистою і здоровою води у вашому будинку

Завдяки комплексній системі очищення води на основі готових пакетних рішень, представлених на нашому сайті, вам більше не доведеться переживати про чистоту води у вашому будинку/котеджі, так як ці системи покликані повністю позбавити воду від різних механічних забруднень, шкідливих органічних сполук, а також усунути неприємний запах сірководню і знизити рівень жорсткості. Тому, якщо ви бажаєте користуватися тільки очищеною водою без вмісту в ній будь-яких домішок, готове пакетне рішення водоочищення - ідеальний варіант для вас.

Купити готове рішення очищення води за вигідною ціною в Києві або за його межами ви можете в компанії Альтер Ейр, звернувшись за телефоном 0800330828.